PC Oyunları

 
 

 
L.A. Noire

Yayıncı

Rockstar Games

Oyun Web Sitesi

L.A. Noire

Tür

Aksiyon
Macera

Yayın Tarihi

11-11-2011

Tek Oyuncu

Evet

Çoklu Oyuncu

Evet

PEGI 18

Desteklenen Teknolojiler


Açıklama L.A. Noire

Son derece beğenilen macera oyunu L.A. Noire, geliştirilmiş grafikler, ücretsiz yüklenebilen içerik ve tam NVIDIA 3D Vision desteğiyle PC'lere geliyor.

L.A. Noire, doğru ya da yanlış seçimler yaparak vakaların sonucunu belirleyebileceğiniz, klasik tarzda bir dedektiflik öyküsü. 8 Kasım'daki PC sürümünün ardından bu yılın başlarında, mükemmel eleştiriler alan ve birkaç milyon kopya satmaya doğru giden konsol versiyonu piyasaya verildi.

'The Complete Collection' adlı PC versiyonu, konsol kullanıcılarının satın almak zorunda kaldığı tüm içeriği, yükseltilmiş grafikleri ve NVIDIA 3D Vision için kullanıma hazır desteği kapsıyor ve size Dedektif Cole Phelps'in öyküsünü stereoskopik 3D deneyimleme olanağı sunuyor.

PC'ye özel geliştirmeler hakkında IGN'ye konuşan L.A. Noire'ın yayıncısı Rockstar Games, şunları söyledi:

"3D'yi, oyuncuyu afallatarak yormaktan çok, oyunun ince ayrıntılarını ortaya serecek ve dünyaya genel bir derinlik ve gerçekçilik katacak biçimde uyguladık. Oyun tasarımının, sigara dumanının izleri, küllerin düşen zerreleri ve güneş ışığının gölgelendirilmiş pencerelerden geçişi gibi incelik içeren ve 3D'de muhteşem görünen yönlerini beğeneceksiniz."

Ve belirttiğimiz gibi, başka geliştirmeler de var: "PC versiyonu için çok geniş bir grafik çeşitliliği ve performansa özel kişiselleştirme de ekledik. Oyuncular çözünürlük, çerçeve hızı, kenar yumuşatma (maks. 6X), yön bağımlı filtreleme (maks. 4X) ve SSAO'yu ayarlayabiliyor. Oyuncular ayrıca kullanıcı arayüzünü ölçeklendirme, gölge, doku, aydınlatma ve genel ayrıntı seviyesi ayarlarını da yapabiliyor. Tam klavye haritalama da kullanıcı tarafından kişiselleştirilebiliyor ve oyuncular için, daha çok bir kontrol birimi kullanan tak-çalıştır gamepad desteği de mevcut."

Özetle, Rockstar Ürün Geliştirme Başkan Yardımcısı Jeronimo Barrera'nın dediği gibi: "Sonuçta, Rockstar Leeds'deki çocuklar, platformun tam kapasitesinden yararlanarak muhteşem bir iş çıkarmışlar ve PC versiyonu minimum sistem gereksinimlerinde bile fevkalade iyi görünüyor ve çalışıyor."

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi Windows 7 / Windows Vista Service Pack 1 / Windows XP Service Pack 3 / PC veya Mac için OnLive
İşlemci Intel Dual Core 2.2GHz / AMD Dual Core 2.4Ghz
RAM 2GB ila 8GB
Video Kartı NVIDIA GeForce 8600 GT 512MB
Sabit sürücü alanı 16 GB
  DVD Sürücü
Ses Kartı %100 DirectX 9 Uyumlu

Ekran Görüntüleri

 
 
 

Diğer Popüler PC Oyunları

Max Payne 3
Mass Effect 3
Batman: Arkham City