NVIDIA Inception Programı

NVIDIA INCEPTION PROGRAMI

Güçlü GPU araçları, teknolojisi ve derin öğrenme uzmanlığıyla yapay zeka alanındaki yeni işletmelere hız kazandırmayı amaçlar.

HEMEN BAŞVURUN

NVIDIA Inception Programı, yapay zeka (AI) ve veri bilimindeki ilerlemelerle sektörlerde devrim yapan yeni işletmeleri desteklemek üzere tasarlanmıştır. Sanal bir iş geliştirme programı olarak tasarlanan Inception, ürün geliştirme, prototip üretme ve dağıtma gibi kritik aşamalarda üyelerine yardımcı olur. Donanım hibeleri ve pazarlama desteğinden derin öğrenme uzmanlarıyla eğitime kadar uzanan ve sürekli olarak yararlanabileceğiniz bir dizi özel avantaj sunar.

DERİN ÖĞRENME UZMANLIĞI

NVIDIA, yapay zeka alanında dünya çapında lider bir bilişim şirketi olarak tüm faaliyetlerinin temelini derin öğrenme üzerine kurar. Inception programına üye olduğunuzda, derin öğrenme uzmanları ve düşünce liderlerinin yer aldığı çok geniş bir ağı da kapsayan küresel ekosistemimize erişim elde edersiniz.

GPU, GPU VE
YINE GPU

Daha ne diyebiliriz ki? Derin öğrenme topluluğu, tüm sektörlerde eğitim verme ve öngörüde bulunma amacıyla GPU ile hızlandırılmış platformlar kullanır. Inception üyeleri GPU donanım hibeleri için başvurabilir, en son yazılımlara erişebilir ve en yeni teknolojilere uzaktan erişebilir.

DERİN ÖĞRENME ENSTİTÜSÜ İLE UYGULAMALI EĞİTİM

NVIDIA'nın Derin Öğrenme Enstitüsü (DLI) çeşitli uygulamalarda nöral ağ tarafından güçlendirilen makine öğrenme teknolojilerinin tasarımı, eğitimi ve dağıtımı hakkındaki en son tekniklerle ilgili çevrimiçi ve bire bir kurslar sunar. Inception üyesi olarak krediler ve özel kurslar gibi çok sayıda avantajdan yararlanabilirsiniz.

PAZARLAMA DESTEĞİ

İster gizli gizli piyasaya çıkış gününüze hazırlanıyor olun, ister zaten pazarda yer alıp görünürlüğünüzü artırmak isteyin, Inception işletmelere belirli pazarlama hedeflerine göre tasarlanmış avantajlarla dolu bir paket sunar. Bunlar bloglar ve podcast'lerden etkinlik desteği ve videolarına kadar farklı araçlar içerir.

GPU Ventures

NVIDIA, GPU Ventures programı aracılığıyla yeni nesil yapay zeka liderlerine yatırım yapar ve Inception üyesi olarak başvuran tüm adaylar değerlendirmeye alınır.

NVIDIA INCEPTION PROGRAMINA BAŞVURUN

Başvurunuzu sabırsızlıkla bekliyoruz. Sorularınıza yanıt almak için bize ulaşın.

HEMEN BAŞVURUN