PC Oyunları

 
 

 
Homeworld: Remastered

Yayıncı

Gearbox Software

Oyun Web Sitesi

Homeworld: Remastered

Tür

Gerçek Zamanlı Strateji

Yayın Tarihi

25-02-2015

PEGI 7

Genel Bakış

RTS oyun türünü yeniden tanımlayan uzay strateji oyun deneyimini yaşayın. 30'dan fazla oyuncunun olduğu misyonlarda filonuzu kontrol edin ve bir donanma oluşturun. Her stratejik durum için birim tiplerini, filo oluşumlarını ve uçuş taktiklerini seçin. Hafif savaş uçaklarından dev uçak gemilerine ve ikisinin arasında tüm boyutlarda gemiler inşa etmek için gelişmiş araştırmalardan yararlanın.


The Homeworld oyunları, tutkulu fan komünitesinin desteği ve katkıları ile geliştirme ekibinin özverili çalışmaları sonucunda yeniden düzenlendi. The Homeworld Remastered Collection, en yeni sofistike grafik renderleme teknolojisinin yanı sıra yeniden düzenlenmiş bir skor ve gerçek aktörlerin ses kayıtlarını kullanarak Relic'in çok beğenilen uzay strateji oyunları Homeworld ve Homeworld 2'yi modern oyunculara ve işletim sistemlerine sunmaktadır.

Bu koleksiyon ayrıca hediye olarak, Homeworld Classic ve Homeworld 2 Classic oyunlarının modern işletim sistemleri ile uyumlu, orijinal oyunların en saf şeklinin korunduğu, yeniden düzenlenmeyen versiyonlarını içermektedir.

The Homeworld Remastered Collection ayrıca yayınlandığında Homeworld Remastered Steam Multiplayer Beta'ya ücretsiz erişim içerecektir. Homeworld ve Homeworld 2 oyunlarındaki rekabete dayalı çoklu oyuncu modları, her iki oyundaki tüm içeriklere (yarışlar, haritalar ve oyun modları) ve iyileştirmelere, özelliklere ve teknolojiye erişmenizi sağlayacak tek bir merkezi modda bir araya getirilerek rekabete dayalı sınırsız çoklu oyuncu uzay savaşları oynamanıza olanak verilmektedir.

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi Windows Vista
İşlemci 2.4 GHz Dual Core işlemci
Bellek 2 GB RAM
Grafikler NVIDIA GeForce 8500 / ATI Radeon HD 2600
Sabit Disk 20 GB kullanılabilir alan

Ekran Görüntüleri

 
 
 

Diğer Popüler PC Oyunları

Aliens: Colonial Marines
Blacklight: Retribution
Battlefield 3
Bulletstorm