PC Oyunları

 
 

 

Yayıncı

Meteor Entertainment

Oyun Web Sitesi

Hawken

Tür

Atış Oyunları (FPS)

Yayın Tarihi

12-12-2012

Tek Oyuncu

Evet

Çoklu Oyuncu

Evet

Desteklenen Teknolojiler

Açıklama

Ücretsiz oynanan, çok oyunculu, makineleri temel alan atış oyunu Hawken , görsel keyfe katkıda bulunan Unreal Engine 3 grafikler, 3D Vision ve SLI desteği ile GPU hızlandırmalı PhysX efektleri içermektedir.

Unreal Engine 3 kullanılarak geliştirilen Hawken, oyuncuların kendi silahları, cephaneleri ve kaynakları ile tehlikeli Mech’lerin kokpitine yerleştikleri muhteşem görünüme sahip bir oyundur. Oyun piyasaya çıktığında iki seçenek sunulacaktır: Team Deathmatch ve Siege. Siege’de takımlar enerji toplayıp üslerine aktarmalı ve düşman üssünü ve savaş gemisini yok ederek zafer kazanmalarına yardımcı olacak güçlü bir savaş gemisini harekete geçirmelidir. Enerji toplama ve üs savunması arasındaki çılgın dengede geçen Siege takımların birlikte çalışmasını ve düşmanı uzaklaştıran ağır ve hafif Mech’lerin dengeli karışımını yönetmeyi gerektirir.

Oyuncular, öldürmeler ve elde edilen zaferler ile sıralamada yerlerini alacaklar ve Mech’leri için yeni malzemelerin kilidini açarak yeni taktiksel fırsatlar ve yeni oyun tarzları yaratacaklar. Ücretsiz olarak oynanabilecek bu oyunda oyuncular, yalnızca deneyimleri ile gelişme gösteren oyunculara karşı ek güç veya rekabet avantajı sağlamasa da gerçek para ile yapılan işlemler ile gelişimlerini hızlandırabilecekler.

İşin teknik kısmına gelince, Hawken daha önce bahsedilen gelişmiş Unreal Engine 3 grafiklerini desteklemenin yanı sıra oyuna imha parçacıkları, ekstra, gerçekçi silah efektleri ve çok daha fazlasını ekleyen GPU hızlandırmalı PhysX efektleri (bu efektleri derinlemesine incelemek için GeForce.com adresine bakın) içermektedir. 3D Vision tam desteklenmektedir ve çoklu GPU kullanıcıları, bir SLI profilinin hazır ve Hawken’ın 12/12/12 tarihinde resmi olarak piyasaya çıkmasını beklemekte olduğunu duymaktan memnun olacaklar.

Ekran Görüntüleri

 

Savaş Makinesi

Hawken PhysX ve Daha Fazlası


hawken-thumb2.jpg

hawken-thumb4.jpg

hawken-thumb1.jpg


PhysX Hawken Fragmanını İzleyin.

Hawken oyununun Parçacık ve APEX Türbülans efektlerinin PhysX’de nasıl göründüğüne bakın.Ücretsiz Hawken Canlı Duvar Kağıdını Yükleyin

NVIDIA ekibinin sunduğu ücretsiz, olağanüstü Hawken Canlı Duvar Kağıdı ile Tegra cihazınızı güzelleştirin. Tüm Android cihazları ilgilendiren güncelleme için bizi izlemeye devam edin.
Hawken Oyununu Ek Oyun Parası ile Oynayın.

PC’niz Hazır mı?

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri

CPU 2Ghz Çift Çekirdek
Bellek 3 GB RAM
Grafik Kartı DirectX 9.0c ve Shader Model 3.0 destekleyen 512MB Grafik kartı (GeForce 9800 GTX)
İşletim Sistemi Windows XP/Windows Vista/Windows 7 32bit veya 64bit
Sabit Sürücü 5 GB alan
İnternet Bağlantısı Geniş bant bağlantı

Önerilen Sistem Gereksinimleri

CPU 3Ghz Çift Çekirdek
Bellek 4 GB RAM
Grafik Kartı DirectX 9.0c ve Shader Model 3.0 destekleyen grafik kartı (GeForce GTX 460 veya üzeri)
İşletim Sistemi Windows XP/Windows Vista/Windows 7 64bit
Sabit Sürücü 5 GB alan
İnternet Bağlantısı Geniş bant bağlantı
 
 

Diğer Popüler PC Oyunları

Darksiders 2
AION
Diablo III
Dungeon Siege III