PC Oyunları

 
 

 
Guild Wars 2

Yayıncı

NCsoft

Oyun Web Sitesi

Guild Wars 2

Tür

MMO
Rol Üstlenme (RPG)

Yayın Tarihi

28-08-2012

Tek Oyuncu

Evet

Çoklu Oyuncu

Evet

PEGI 12

Desteklenen Teknolojiler

Açıklama

Guild Wars oyununun uzun süredir beklenen devamı olan Guild Wars 2, gelişmiş DirectX 10 grafik efektleri içeren ve NVIDIA Surround, 3D Vision, 3D Vision Surround ve SLI desteği sunan, aboneliği ücretsiz çok oyunculu çevrimiçi rol üstlenme oyunudur.

Guild Wars, 2005 yılında lanse edildiğinde yalnızca oyun için ücret alıp aboneliği ücretlendirmeyerek geleneği bozmuştu. Aradan yedi yıl geçti ve şu anda birçok MMO ve çevrimiçi oyun ya oynaması ücretsiz oyun olarak lanse ediliyor, ya da abonelik ücretleri yetersiz kaldığında oynaması ücretsiz oyunlara dönüştürülüyor. Guild Wars 2 de ilk olarak bu modeli benimseyerek yalnızca oyun için ücretlendirme yaptı ve kalitesi ve yenilikçi oyun özelliklerinden dolayı milyonlarca oyuncu nefeslerini tutup devamını beklemeye başladı. Bunun nedenleri çok daha fazla, burayı tıklayın ve Guild Wars 2'nin cazip özellikleri hakkında bilgi edinin.

Ücretsiz abonelik bir yana, çok sayıda DirectX 10 efekti içeren ve yerel 3D Vision Surround desteği sunan Guild Wars 2, oyuncuların kendilerini oyuncu oyuncuya karşı ve oyuncu düşmana karşı aksiyonunun içinde bulmalarına yardımcı olmaktadır. Ayrıca, desteklenen NVIDIA SLI teknolojisi yüzlerce oyuncunun gerçek zamanlı olarak savaştığı zorlu Devletler arasındaki etkinliklerde oyunculara sistemlerinin tam gücünü kullanma olanağı vermektedir.

Oyun lanse edildikten sonra beta sürümleri olacaktır, ancak garantili erişim için yapmanız gereken yetkili satıcılardan veya web oficial de Guild Wars 2 ön sipariş vermektir.

Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi Windows XP Service Pack 2 veya daha iyisi
İşlemci Intel Core 2 Duo 2.0 GHz, Core i3, AMD Athlon 64 X2, ya da daha iyisi
Bellek 2 GB RAM
Grafik Kartı NVIDIA GeForce 7800 veya daha iyisi (256MB video RAM ve shader model 3.0 veya daha iyisi)
Sabit Disk 25 GB boş HDD alanı
Geniş bant internet bağlantısı
Giriş Klavye ve fare

Ekran Görüntüleri

 

PC’niz Hazır mı?

 
 

Diğer Popüler PC Oyunları

The Secret World
Diablo III
Mass Effect 3
Lord of the Rings: War in the North