PC Oyunları

 
 

 
Grand Theft Auto V

Yayıncı

Rockstar Games

Oyun Web Sitesi

Grand Theft Auto V

Tür

Aksiyon
Macera

Yayın Tarihi

14-04-2015

PEGI 18

Desteklenen Teknolojiler


Genel Bakış

Bir yankesici, emekli bir banka soyguncusu ve ürkütücü bir psikopat kendilerini yeraltı dünyası, ABD hükümeti ve eğlence sektörünün en korkunç ve kaçık ögeleriyle iç içe bulunca, birbirleri dahil olmak üzere güvenecekleri hiç kimsenin olmadığı amansız bir şehirde hayatta kalabilmek için tehlikeli silahlı soygunlar yapmak zorunda kalır.

Grand Theft Auto V for PC versiyonundaki önemli görsel ve teknik güncellemeler ile Los Santos ve Blaine County hiç olmadığı kadar gerçekçi. Grand Theft Auto V for PC, artırılan draw distance özelliğinin yanı sıra 1080p'de 60FPS hızda çalışıyor ve görselleri 4K çözünürlükte görüntüleyebiliyor. Oyuncular aşağıdakiler dahil olmak üzere çeşitli yenilikler bulacak:

  • Yeni silahlar, araçlar ve etkinlikler
  • Daha fazla doğal hayat
  • Daha yoğun trafik
  • Yeni yeşillik sistemi
  • Geliştirilmiş hasar ve hava efektleri ile çok daha fazlası

Tüm bu özellikler muhteşem çözünürlük, ışıklandırmada, gölgelerde ve dokularda büyük ölçüde iyileştirmeler ve akıcı bir resim karesi hızı ile daha da gelişmiştir.

Grand Theft Auto V ve Grand Theft Auto Online oyunlarının PC versiyonlarında ayrıca oyunculara Los Santos ve Blaine County'nin inanılmaz derecede ayrıntılı dünyasını keşfetme olanağını veren Birinci Şahıs Modu da olacak.

Grand Theft Auto V for PC aynı zamanda, oyuncuların oyunlarından klipler hazırlayıp doğrudan Sosyal Ortamlarda ve YouTube'da yayınlayabilmesi için düzenleme araçları sunan yeni Rockstar Editor ögesini içermektedir.

Grand Theft Auto V de dinamik ve sürekli gelişmekte olan Grand Theft Auto evreni Grand Theft Auto Online ile gelmektedir. Grand Theft Auto Online for PC ile gelen yenilikler arasında, çevrimiçi oyunda 30'a kadar olmak üzere, oyuncu sayısındaki artış olacak. Mevcut tüm oyun güncellemeleri ve Grand Theft Auto Online çıktığından beri Rockstar tarafından geliştirilen içerikler PC için de kullanıma hazır olacak, çok daha azlası da yolda.

ESKİ OYUNCULARA ÖZEL İÇERİKLER

Rockstar Games, PC üzerinde oynayan ve daha yeni, ayrıntılı bir Los Santos ve Blaine County deneyimi yaşayan sadık Grand Theft Auto V fanlarını ödüllendirmek için özellikle bu PlayStation®3 ve Xbox 360'dan dönen oyunculara, her biri oyunun devasa dünyasını yeni ve heyecan verici bir şekilde yaşatmak için tasarlanmış olan etkinliklere bağlı bir dizi olağanüstü öge sunuyor. Daha önceki oyunculara özel içeriklere erişim elde etme hakkında daha fazla bilgi için lütfen rockstargames.com/V/bonuscontent adresini ziyaret edin.

VAR OLAN GTA ÇEVRİMİÇİ KARAKTERİNİZİ AKTARIN

PlayStation®3, PlayStation®4, Xbox 360 ve Xbox One oyuncuları Grand Theft Auto Online karakterlerini ve oyundaki durumlarını PC'ye aktarabilecek. Daha fazla bilgi için lütfen rockstargames.com/gtaonline/charactertransfer/ adresini ziyaret edin.

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1, Windows Vista 64 Bit Service Pack 2* (*Vista İşletim sisteminde NVIDIA video kartı önerilmektedir)
İşlemci Intel Core 2 Quad CPU Q6600 - 2.40GHz (4 CPU) / AMD Phenom 9850 Dört Çekirdekli İşlemci (4 CPU) - 2.5GHz)
Bellek 4GB
Video Kartı NVIDIA 9800 GT 1GB / AMD HD 4870 1GB (DX 10, 10.1, 11)
Ses Kartı %100 DirectX 10 uyumlu
HDD Alanı 65GB
DVD Sürücü  

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1
İşlemci Intel Core i5 3470 - 3.2GHZ (4 CPU) / AMD X8 FX-8350 - 4GHZ (8 CPU)
Bellek 8GB
Video Kartı NVIDIA GTX 660 2GB / AMD HD7870 2GB
Ses Kartı %100 DirectX 10 uyumlu
HDD Alanı 65GB
DVD Sürücü  

Ekran Görüntüleri

 

PC'niz Hazır mı?

 
 

Diğer Popüler PC Oyunları

Aliens: Colonial Marines
Blacklight: Retribution
Battlefield 3
Bulletstorm