Şirket Bilgisi

NVIDIA GPU Girişim Programı

NVIDIA® GPU Girişim Bölgesi, görsel ve diğer hesaplama uygulamalarında GPU kullanan yenilikçi şirketlerin çokluğunu göstermektedir.

Görsel hesaplama artık oyunların ötesine geçti ve günlük hayatlarımıza yayılmakta. GPU’lar artık 3D web, konum tabanlı uygulamalar ve yaratıcı içerik oluşturma, bilgisayar vizyonu, kullanıcı arayüzleri, görüntü tanıma, sanal dünyalar ve daha fazlasını güçlendirmeye yardımcı olmaktadır.

Ayrıca, GPU’lar bulut hesaplama, finansal Pazar analizleri, elektromanyetik simülasyonlar, petrol ve gaz arama, tıbbi buluşlar ve diğer bilimsel hesaplamalar gibi alanlardaki birçok grafik olmayan uygulamalar için de daha üstün bir platform olarak ortaya çıkmıştır.

 

Dünyanın En Yenilikçi Yeni Şirketlerinin GPU’yu Stereoskopik 3D, Artırılmış Gerçeklik, Yüksek Performanslı Hesaplama ve Diğer Alanlarda Nasıl Kullandığını Görün.

2010 Yükselen Şirketler Zirvesi Açılış Konuşması Videosu.
Videoyu Göster
Jeff Herbst
 

Program Fırsatları

GPU Girişim Bölgesi, görsel hesaplama ekosistemindeki yenilikçi şirketlerin bilgi paylaştığı, NVIDIA ve birbirleri ile iletişimini sürdürdüğü, mevcut programlar ve kaynaklar hakkında bilgi alabildiği online bir topluluktur.
GPU GİRİŞİMCİ PROGRAMI

GPU GİRİŞİMCİ PROGRAMI

Görsel ve diğer hesaplamaya dayalı uygulamalar için GPU kullanan ve ilk aşamalarında olan şirketleri belirlemek, onlarla ortaklık kurmak ve yatırım yapmak için başlatılan dünya çapında bir girişimdir.
EKOSİSTEM PROFİLLERİ

EKOSİSTEM PROFİLLERİ

GPU hesaplama ekosisteminde yükselen yenilikçi şirketleri keşfedin.
YÜKSELEN ŞİRKETLER ZİRVESİ

YÜKSELEN ŞİRKETLER ZİRVESİ

Bu etkinlik, yeni şirketlerin görsel ve yüksek performanslı hesaplama problemlerini çözmek için GPU kullanan yenilikçi uygulamalarını sergilediği benzersiz bir forumdur.
 
Ekosistemimize katılın!