PC Oyunları

 
 

 
Ghost Recon: Wildlands

Oyun Web Sitesi

Ghost Recon: Wildlands

Tür

Aksiyon
Macera

Yayın Tarihi

07-03-2017

Çoklu Oyuncu

Evet

PEGI 18

Описание

Tom Clancy’nin Ghost Recon® Wildlands'i, sadece tek başınıza veya dört kişilik ekipler halinde oynayabileceğiniz, büyük çaplı açık dünyadaki ilk askeri nişancı oyunudur.

Ghost Recon: Wildlands ile düşman hatlarının ötesine geçin. Efsanevi Amerikan Özel Harekat Timi The Ghosts'un üyesi olarak, istikrarı bozacak ve böylece Santa Blanca Karteli ile yozlaşmış hükümet arasındaki ittifakı yok edecek bir kaos yaratın.

KARTELİ ETKİSİZ HALE GETİRİN

Bundan birkaç yıl sonra, Bolivya dünyanın en büyük kokain üreticisi oldu. Santa Blanca karteli ülkeyi bir uyuşturucu taciri haline getirdi. Bir Ghost olarak, gerekli tüm yollara başvurarak karteli durdurmalısınız.

BİR GHOST OLUN

Ghost'unuzu, silahlarınızı, donanımınızı oluşturun ve tamamen özelleştirin. Oyun tarzındaki sınırsız özgürlüğün keyfini çıkarın. Tek başınıza veya üç arkadaşınızla beraber ekibinizi yönetin ve karteli etkisiz hale getirin.

BOLİVYA'YI KEŞFEDİN

Ubisoft'un en büyük aksiyon-macera tarzı açık dünyasında yolculuk edin. Havada, karada ve denizde 60'tan fazla araçla, hem yolda hem de arazide Wildlands'in türlü büyüleyici manzaralarını keşfedin.

Minimum Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi Windows 7 64-bit
İşlemci INTEL i5-2400s
Bellek 6 GB RAM
Grafik Kartı GeForce GTX 660

Ekran Görüntüleri

screenshot1.jpg screenshot2.jpg screenshot3.jpg screenshot4.jpg screenshot5.jpg screenshot6.jpg screenshot7.jpg screenshot8.jpg screenshot9.jpg screenshot10.jpg
 
 
 

Diğer Popüler PC Oyunları

Aliens: Colonial Marines
Blacklight: Retribution
Battlefield 3
Bulletstorm