Geforce

NVIDIA GeForce MX150

GeForce® MX150 Dizüstü Bilgisayarlar için Özel Grafikler

Ürün arama…
Hemen Al

Genel Bakış

NVIDIA® GeForce® MX150, dizüstü bilgisayarınızı hem iş hem de oyun için güçlendirir. Artık, hem fotoğraf ve video düzenleme uygulamaları hem de pürüzsüz ve daha hızlı oyun deneyimi için tümleşik grafiklere1 göre 4 kata kadar daha fazla performans elde edebilirsiniz. Ayrıca, uzun pil ömrü ve performans açısından en iyi dengeyi sağlamak üzere NVIDIA Optimus® teknolojisiyle sorunsuz çalışır.

1Intel i5-7200U üzerinde HD620 ile karşılaştırıldı

Özellikler

 

NVIDIA Pascal™

Pascal mimarisi, gerçek anlamda fark yaratan performans, yenilikçi teknolojiler ve süper güç etkinliği sunar.

 

NVIDIA® Optimus®

Bu üst düzey teknoloji, dizüstü bilgisayarınızı akıllıca optimize ederek hem ihtiyacınız olan üstün grafik performansını ihtiyacınız olduğu anda verir, hem de daha uzun süreli kullanım için pil ömrünü uzatır.

 

GeForce® Experience™

Game-ready sürücülerinizi otomatik olarak güncelleyerek bir oyunun çıktığı günden itibaren en iyi oyun deneyimini yaşamanızı sağlar. Hatta tek bir tık ile oyun ayarlarınızı dizüstü bilgisayarınızda optimize edebilirsiniz.

 

NVIDIA GameWorks™

Daha interaktif ve sinematik bir oyun deneyimiyle oyun oynamanın sınırlarını zorlayın.

 

DirectX 12® Desteği

En son sürüm Microsoft DirectX API desteği, gelecek nesil çoklu ortamda mükemmel performansa olanak verir.

 

NVIDIA GPU Boost™ 3.0

Bu teknoloji, iş gücü temelindeki saat hızlarını dinamik bir şekilde maksimize eder ve performansınızı yeni seviyelere taşımanızı sağlayan "enthusiast-class" kontrollerin kullanılmasına imkan verir.

 

NVIDIA CUDA® teknolojisi

GPU işlemci çekirdeklerinin gücünü ortaya çıkararak video işleme, fizik simülasyonu ve ışın izleme gibi zorlu görevlerin altından geleneksel CPU'lara göre çok daha hızlı kalkmanızı sağlar.

 

PCI Express 3.0

En çok bant genişliği gerektiren oyun ve 3D uygulamalarda en yüksek veri aktarım hızlarını sunan PCI Express 3.0'ın son sürümü, yol mimarisi için tasarlandı.

 

Teknik Özellikler

NVIDIA GeForce MX150

 

Hemen Al

Destek

Donanım Desteği

NVIDIA tarafından tasarlanan ve geliştirilen grafik kartlarınız için destek, RMA destekleri, değiştirmeler ve garanti konuları ile NVIDIA ilgilenecektir.
Lütfen burayı tıklayarak NVIDIA GeForce Grafik Kartları müşteri destek sayfasına yönlendirilmeyi bekleyin. Eğer GeForce grafik kartınızı kart ortaklarımızın birinden aldıysanız burayı tıklayın.

Yüklemeler

Drivers

Sürücüler

Ürününüz için en son sürümü veya beta sürücüleri yükleyin

 

Ürünün görünümü üreticiye göre değişebilir