Notebook

DÜNYANIN EN GELİŞMİŞ DİZÜSTÜ OYUN BİLGİSAYARLARI

NVIDIA GeForce® GTX 900M Dizüstü Bilgisayarları.

Ürün arama…
Hemen Al

Genel Bakış

DİZÜSTÜ BİLGİSAYARLAR İÇİN GEFORCE GTX 980

Dizüstü bilgisayarlara üstün oyun deneyimi geliyor. Ödüllü GeForce GTX 980 ve GTX 900 Serisi, dizüstü bilgisayar oyun meraklılarının inanılmaz beklentilerini karşılamak için muhteşem oyun performansı ve çığır açan hız aşırtma sunan yeni dizüstü bilgisayarları güçlendiriyor.

 

GELİŞMİŞ OYUN, BAĞLANTISIZ

GeForce® GTX 980M ve 970M ile dizüstü bilgisayarda seçkin PC oyun deneyimi yaşayın. İnanılmaz derecede gelişmiş, gelecek nesil NVIDIA Maxwell™ mimarisi ile güçlendirilen kartlar rakipsiz performans, yenilikçi grafik teknolojileri ve daha uzun oyun deneyimi için artırılmış pil süreleri sunar.

GELİŞMİŞ OYUN, BAĞLANTISIZ

 

MAKSİMUM AYARLARDA GEFORCE GTX 980M OYUN PERFORMANSI

GÜÇ TAŞINABİLİR OLDU

GeForce GTX 900M GPU ile yeni bir tür gelişmiş dizüstü bilgisayarı beraberinde getirdi. Şık, süper taşınabilir form faktörlerden güç merkezlerine, gerçekçi ışıklandırma için VXGI, 4K görüntü uyumluluğu için DSR ve hiper gerçekçi PC oyun için MFAA dahil olmak üzere en yeni GTX oyun özellikleri ile gelirler. Far Cry 4, Assassin’s Creed: Unity ve The Crew gibi zor oyunlar önceki nesil GPU'ların iki katı performans ile hayata geçiyor*.

* GeForce GTX 680 ve 670.

 

PC OYUNUNUN ÖTESİNDE

NVIDIA Battery Boost™ teknolojisi oyun oturumlarını tek bir şarjda neredeyse 2 saate uzatmak üzere Maxwell mimarisinin inanılmaz gücünden yararlanır. NVIDIA GameStream™ ayrıca, gittiğiniz her yerde PC oyun akışı yapmanıza olanak vererek dizüstü bilgisayarı taşınabilirliğinden yararlanmanızı sağlar. NVIDIA ShadowPlay™ oyun anlarınızı gerçek zamanlı olarak kaydetmenize, paylaşmanıza ve yayınlamanıza olanak verir.

 

PC OYUNUNUN ÖTESİNDE

Ürün Tarayıcısı:

© 2014 NVIDIA Corporation. NVIDIA, NVIDIA logosu, GeForce, GTX, NVIDIA Maxwell, NVIDIA GameWorks, NVIDIA G-SYNC ve GeForce Experience; NVIDIA Corporation’un ticari markaları ve/veya tescilli ticari markalarıdır.
© 2014 Ubisoft Entertainment. Her Hakkı Saklıdır. Assassin’s Creed, Ubisoft ve Ubisoft logosu Ubisoft Entertainment'ın ABD ve/veya diğer ülkelerde ticari markalarıdır.

GeForce® GTX 950M


GeForce GTX 950M akıcı, gerçek hayattaki görseller için PhysX ve VXGI gibi yaratıcı grafik teknolojileri ile 1080p çözünürlükte muhteşem oyun performansı sunar. Hızlı oyun optimizasyonu için GeForce Experience ve daha iyi pil süresi için BatteryBoost ile bağlı olmadan daha uzun süre oyun oynayabilirsiniz.

Dizüstü bilgisayarlar için GeForce GTX 900M Grafik Kartları

GeForce® GTX 960M


GeForce GTX 960M ile bir dizüstü bilgisayarda masaüstü-sınıf oyunu keşfedin. Yaratıcı grafik teknolojileri ile 1080p çözünürlükte muhteşem oyun deneyimini BatteryBoost ile iyileştirilen pil süresi ile bağlı olmadan daha uzun süre yaşayın.

Dizüstü bilgisayarlar için GeForce GTX 900M Grafik Kartları

GeForce® GTX 965M


GeForce® GTX 965M , yeni şık tasarımları ile ultra ayarlarda 1080p çözünürlükte oyun olanağı sağlayarak dizüstü bilgisayarlara ciddi oyun performansı getirir. Artık her oyunu son derece hızlı performans, olağanüstü oyun teknolojileri ve bağlı değilken daha uzun oynamanızı sağlayan geliştirilmiş pil süresi ile oynayabilirsiniz.

Dizüstü bilgisayarlar için GeForce GTX 900M Grafik Kartları

GeForce® GTX 970M


GeForce® GTX 970M en sevdiğiniz AAA oyunları için ultra ayarlarda etkileyici oyun olanağı sunarak üst düzey masaüstü PC oyun performansını dizüstü bilgisayara getirir. Artık her oyunu son derece hızlı performans, güç ve olağanüstü PC oyun teknolojileri ile oynamanın yanı sıra, şarja bağlı olmadan daha uzun süre oynamanız için iyileştirilmiş pil ömrü süresi ile oynayabilirsiniz.

Dizüstü bilgisayarlar için GeForce GTX 900M Grafik Kartları

GeForce® GTX 980M


Gelecek nesil GeForce® GTX 980M ggrafik kartı ile dizüstü bilgisayarınızda gerçek PC oyun deneyimi yaşayın. Artık her oyunu rakip tanımayan performans, güç ve olağanüstü oyun teknolojileri ile oynayabilmenin yanı sıra, şarja bağlı olmadan daha uzun süre oynamanız için iyileştirilmiş pil ömrü süresi ile oynayabilirsiniz.

Dizüstü bilgisayarlar için GeForce GTX 900M Grafik Kartları

Dizüstü bilgisayarlar için GeForce® GTX 980


Dizüstü bilgisayarlara üstün oyun deneyimi geliyor. Ödüllü GeForce GTX 980 ve GTX 900 Serisi, dizüstü bilgisayar oyun meraklılarının inanılmaz beklentilerini karşılamak için muhteşem oyun performansı ve çığır açan hız aşırtma sunan yeni dizüstü bilgisayarları güçlendiriyor.

GEFORCE GTX 980 for Laptops

Özellikler

 
NVIDIA Maxwell

NVIDIA Maxwell™

NVIDIA'nın inanılmaz performans ve benzersiz güç verimliliği sunan en gelişmiş mimarisidir. Ayrıca, GeForce Experience ve VXGI ile gelişmiş örnekleme ve optimize edilmiş PC oyun sunar.

Voxel Global Illumination (VXGI)

Voxel Global Illumination (VXGI)

geliştirici kitaplığının parçası olan VXGI gerçek anlamda yoğun sinema kalitesinde bir oyun deneyimi için dinamik ışıklandırma efektlerini hızlandırır.

Multi-Frame sampled Anti-Aliasing (MFAA)

Multi-Frame sampled Anti-Aliasing (MFAA)

MFAA her bir resim karesinde ve pikselde örnek hesaplamalar yaparak akıcı yüksek kalitede kenarları korurken %30 performans artışı sunar.

Dynamic Super Resolution (DSR)

Dynamic Super Resolution (DSR)4

Bu yenilikçi özellik olağanüstü ayrıntı ve görüntü kalitesi için 1080pekranlara 4K görüntü uyumluluğu sunabilir.

NVIDIA GameStream

NVIDIA GameStream™

GeForce GTX PC oyun deneyimlerinin NVIDIA SHIELD™ gibi taşınabilir cihazlara akıcı, düşük gecikmeli performans ile akışını yapın.

NVIDIA GPU Boost 2.0

NVIDIA GPU Boost 2.0

Bu yenilikçi teknoloji, oyunculara PC performanslarını hassas kontrollerle maksimum seviyeye çıkarma olanağı sağlar. GPU'nun en yüksek performansta çalışmasını garanti altına almak için GPU ısı hedefi, hız aşımı ve aşırı gerilim gibi ileri kontrollerle çalışmayı akıllı bir şekilde izler.

NVIDIA PureVideo HD Teknolojisi

NVIDIA® PureVideo® HD Teknolojisi4

Yüksek tanımlı video kod çözümü hızlandırma ile filmler ve videolar için olağanüstü resim netliği, akıcı video, doğru renk ve hassas görüntü ölçekleme sunan işlem sonrası sürecin bir araya gelmesi.

TrueHD ve DTS-HD Ses Veri Akışı

TrueHD ve DTS-HD Ses Veri Akışı4

TrueHD ve DTS-HD gelişmiş kayıpsız çok kanallı HD ses kodekleri ana kaydın zengin sesini oturma odanıza getirir.

Yüksek Çözünürlüklü Ekran Desteği

Sektörün en büyük ve 4K'ya kadar en yüksek çözünürlüklü düz panel ekranlarını yönetebilir ve Yüksek Bant Genişlikli Dijital İçerik Koruma (HDCP) desteği sağlar3

1 - Optimus tüm OEM SKU'larında olmayabilir. Daha fazla bilgi için üreticiye danışın.
2 - NVIDIA Battery Boost desteği OEM konfigürasyonuna göre değişir.
3 - HDCP sürüm 1.4'e kadar destek.
4 - GeForce GTX 950 ve GTX 960 üzerinde mevcut değildir.

Teknik Özellikler

GeForce GTX 900M Dizüstü Grafikleri

 

Hemen Al

Destek

Donanım Desteği

NVIDIA tarafından tasarlanan ve geliştirilen grafik kartlarınız için destek, RMA destekleri, değiştirmeler ve garanti konuları ile NVIDIA ilgilenecektir.
Lütfen burayı tıklayarak NVIDIA GeForce Grafik Kartları müşteri destek sayfasına yönlendirilmeyi bekleyin. Eğer GeForce grafik kartınızı kart ortaklarımızın birinden aldıysanız burayı tıklayın.

Yüklemeler

Drivers

Sürücüler

Ürününüz için en son sürümü veya beta sürücüleri yükleyin