Notebook

İNANILMAZ İNCE.
ÇILGINCA GÜÇLÜ.

NVIDIA® GEFORCE® GTX İLE GÜÇLENDİRİLEN OYUN DİZÜSTÜ BİLGİSAYARLARI.

Ürün arama…
Hemen Al

Genel Bakış

CİDDİ OYUNCULAR İÇİN DİZÜSTÜ BİLGİSAYARLAR HUZURLARINIZDA.

Yeni bir yüksek performanslı dizüstü bilgisayarlar çağına hoşgeldiniz.

GTX 800M sınıfı oyun dizüstü bilgisayarları masaüstünün ötesinde ciddi oyun deneyimi arayan oyuncular için çığır açan performans, en yeni özellikler ve inanılmaz pil süresi sunar.

CİDDİ OYUNCULAR İÇİN DİZÜSTÜ BİLGİSAYARLAR HUZURLARINIZDA

OYUNLARI DEĞİŞTİREN DİZÜSTÜ BİLGİSAYAR DENEYİMİ

 

GTX 880M oyunlarda 1920x1080 çözünürlük ve maksimum ayrıntı ile hoş bir hava yaşatır ve dizüstü bilgisayarın çözünürlüğünden ödün vermeden oynamamıza olanak sağlar.

– Hardware Heaven

OYUNLARI DEĞİŞTİREN
DİZÜSTÜ BİLGİSAYAR DENEYİMİ

Daha fazla çekirdek ve saat, önceki nesil GPU'lara göre %50'ye kadar daha fazla hız ve performans anlamına gelir. GTX 800M ile güçlendirilen dizüstü bilgisayarlar son derece güçlüdür, kolay taşınabilir ve en sevdiğiniz AAA oyunlarında daha gerçekçi deneyimler yaşamanız için NVIDIA PhysX® ve HBAO+ gibi GeForce oyun teknolojilerine sahiptir.

Bu, dünyanın en hızlı oyun dizüstü bilgisayarlarında yüksek ayarlarda süper akıcı ve hızlı oyun deneyimi yaşayabileceğiniz anlamına gelmektedir.

MAKSİMUM AYARLARDA GEFORCE GTX 880M OYUN PERFORMANSI

 

CİDDİ OYUN ÖZELLİKLERİ

GEFORCE GTX 800M dizüstü bilgisayarlar hareket halindeyken 2 kat daha uzun süre oynamanıza olanak sağlamak amacıyla tasarlanan NVIDIA Battery Boost™* gibi güçlü oyun özellikleri içerir. Ayrıca, GeForce® Experience™ ve NVIDIA SHIELD taşınabilir oyun cihazınıza PC oyun akışına olanak sağlayan GameStream™ ile bir tıklamada yapılan oyun optimizasyonlarının keyfini çıkarın.

GeForce GTX 800M dizüstü bilgisayarlar . Muhteşem performans. Harika teknoloji. Çarpıcı tasarım. Ciddi oyuncular için ciddi laptoplar

* NVIDIA GeForce Experience ve Battery Boost tüm OEM konfigürasyonlarında olmayabilir. Daha fazla bilgi için üreticiye başvurun.
Battery Boost, ShadowPlay ve GameStream özellikleri için GeForce Experience gereklidir.
Uygulama, üretici tarafından yüklenmiş olarak gelmediyse, NVIDIA web sitelerinden yüklenebilir.

 
 

CİDDİ OYUN ÖZELLİKLERİ

Ürün Tarayıcısı:

GeForce® GTX 850M


GeForce® GTX 850M, yüksek performanslı bir oyun deneyimi sunmak üzere PC oyunun en iyi özelliklerini PhysX®, TXAA™ ve GeForce Experience™ gibi gelişmiş NVIDIA teknolojileri ile bir araya getiriyor. Muhteşem güç verimliliği ve yenilikçi NVIDIA Battery Boost teknolojisi ile artık bağlı olmadan önceki nesillere göre iki kata kadar daha uzun süre oynayabilirsiniz.

GeForce GTX 850M

GeForce® GTX 860M


GeForce GTX 860M günümüzün modern dizüstü oyun bilgisayarında ciddi performans sunar.
Önceki nesillere göre %60 gibi büyük bir performans artışı sunar ve GeForce Experience, ShadowPlay™ ve Battery Boost gibi gelişmiş NVIDIA teknolojileri ile gelir. GTX 860M, bu özellikleri ile oyuncuların hiç olmadığı kadar yoğun ve uzun oynamasına olanak veren mükemmel kombinasyonu sunar.

GeForce GTX 860M

GeForce® GTX 870M


GeForce GTX 870M dizüstü bilgisayarlar için muhteşem, gelecek nesil grafik performansı sunar.
768 çekirdek ile güçlendirilen GTX 870M, en sevdiğiniz AAA oyunlarda 1080p çözünürlüklerde dahi süper hızlı ve akıcı oyun deneyimine olanak sağlar. GeForce GTX 870M, ShadowPlay ve Battery Boost gibi yenilikçi NVIDIA oyun teknolojileri ile güçlü, ancak taşınabilir bir tasarımda istediğiniz tüm GeForce GTX oyun performansını sunar.

GeForce GTX 870M

GeForce® GTX 880M


GeForce GTX 880M ciddi dizüstü oyun bilgisayarlarına seçkin, gelecek nesil grafik performansı getirir.
Oyun deneyiminin yeni ağır topu GTX 880M, hafif ve taşınabilir bir tasarımda, en yüksek ayarlarda son derece hızlı ve akıcı oyun deneyimi sunar. PhysX, TXAA, ShadowPlay ve Battery Boost gibi yenilikçi NVIDIA teknolojileri ile GeForce GTX 880M oyun deneyimi, oynamak istediğiniz süre boyunca tüm özellikleri ve muhteşem performansı yaşayacağınız anlamına gelir.

GeForce GTX 880M

Özellikler

 
GeForce Experience

GeForce Experience

Oyunlarınızı optimize etmenin ve sürücülerinizi güncel tutmanın en kolay yolu olan GeForce Experience uygulaması sizi yeni NVIDIA sürücü sürümleri hakkında otomatik olarak bilgilendirir. Sürücüyü masaüstü bilgisayarınızdan ayrılmadan, tek tıklama ile doğrudan güncelleyebileceksiniz.

 
NVIDIA GPU Boost 2.0

NVIDIA GPU Boost 2.0

Bu yeni teknoloji, oyunculara PC performanslarını hassas kontrollerle maksimum seviyeye çıkarma olanağı sunuyor. GPU Boost 2.0; GPU'nun en üst düzey performansta çalışmasını garanti altına almak için GPU ısı hedefi, hız aşımı ve aşırı gerilim gibi daha da ileri kontrollerle çalışmayı akıllı bazda izliyor.

 
Microsoft DirectX 11 Destegi

Microsoft DirectX 11 Destegi

Yeni anahtar API grafik özellgi GPU hizlandirmali mozaiklemede ultra yüksek performans için tasarlanan Shader Model 5.0 destegi ile DirectX 11 GPU.

 
NVIDIA FXAA Teknolojisi

NVIDIA FXAA Teknolojisi

NVIDIA Kontrol Panelinden ulaşılabilen gölgeleyici tabanlı kenar yumuşatma teknolojisi, yüzlerce PC oyununda ultra hızlı kenar yumuşatmaya olanak verir.

 
Donanim Video Kod Çözümü Hizlandirma

Donanim Video Kod Çözümü Hizlandirma3

The combination of high-definition video decode acceleration and post-processing that delivers stutter-free video, stunning picture clarity, accurate color, and precise image scaling for movies and video all with incredible energy efficiency.

 

1 – Optimus tüm OEM SKU'larinda olmayabilir. Daha fazla bilgi için üreticiye danisin.
2 – CUDA teknolojisi için uygulama destegi gerektirir.
3 - Belirli özellikleri kullanmak için desteklenen yazilim gereklidir. Ayrintilar için www.nvidia.com.tr adresini ziyaret edin.

Teknik Özellikler

GeForce GTX 800M Dizüstü Grafikleri

 

Hemen Al

Destek

Donanım Desteği

NVIDIA tarafından tasarlanan ve geliştirilen grafik kartlarınız için destek, RMA destekleri, değiştirmeler ve garanti konuları ile NVIDIA ilgilenecektir.
Lütfen burayı tıklayarak NVIDIA GeForce Grafik Kartları müşteri destek sayfasına yönlendirilmeyi bekleyin. Eğer GeForce grafik kartınızı kart ortaklarımızın birinden aldıysanız burayı tıklayın.

Yüklemeler

Drivers

Sürücüler

Ürününüz için en son sürümü veya beta sürücüleri yükleyin