Geforce

GeForce GTX 750 Ti Grafik Kartı

Yeni GTX 750 Ti ile sisteminizi GeForce® GTX oyun deneyimine yükseltin.

Ürün arama…
Hemen Al

Genel Bakış

Maxwell mimarisinin ilk örneği olma özelliği gösteren GeForce GTX 750 Ti, oldukça başarılı bir kart. Watt ve çekirdek başına performans artışıyla önem arz eden kart, orta segmentte yüksek performans ihtiyacını karşılıyor

CHIP

NVIDIA’nın yeni Maxwell mimarisini önümüzdeki günlerde çok konuşacağımız kesin. Henüz yalnızca giriş seviye bir modelle tanıtılmış olmasına rağmen beni etkilemeyi başardı.

Gelecek nesil mimarisi sayesinde, ciddi PC oyun deneyimi için olağanüstü güç ve ultra verimli bir performans sunar ve bu özellikleri onu inanılmaz uygun bir fiyata sahip olabileceğiniz oyun silahınız yapar.

GTX 750 Ti Grafik Kartı Performans Özellikleri

GTX 750 Ti Grafik Kartı Performans Özellikleri

En yeni PC oyunlarında GeForce GTX 750 Ti perormansına bakın.

700 Serisi Web Sitesi

700 Serisi Web Sitesi

GTX 750 Ti deneyimi ile gelecek nesil oyun için ultra ayarlarda güçlendirilmiş performans ve oyun teknolojilerinden yararlanın.

Game Performance

Relative GPU Performance

Özellikler

 
NVIDIA GPU Boost 2.0

NVIDIA GPU Boost 2.0

Bu yeni teknoloji, oyunculara PC performanslarını hassas kontrollerle maksimum seviyeye çıkarma olanağı sunuyor. GPU Boost 2.0; GPU'nun en üst düzey performansta çalışmasını garanti altına almak için GPU ısı hedefi, hız aşımı ve aşırı gerilim gibi daha da ileri kontrollerle çalışmayı akıllı bazda izliyor.

 
İki Yeni Kenar Yumuşatma Modu: FXAA ve TXAA

İki Yeni Kenar Yumuşatma Modu: FXAA ve TXAA

Kenar yumuşatma çentikli kenarları düzeltir, ancak çerçeve hızı gereksinimleri yüksek olabilir. FXAA, performans üzerinde minimum etki ile güzel pürüzsüz hatlar oluşturan yeni bir kenar yumuşatma teknolojisidir. Kepler tabanlı GPU'lar ile FXAA teknolojisini NVIDIA Kontrol Panelinden yüzlerce oyun için etkinleştirebilirsiniz.

İkinci mod olan TXAAise, daha da yüksek görsel uyum için MSAA, geçici filtreleme ve yapım sonrası işlemeyi bir araya getiren oyun-içi bir seçenektir.

 
NVIDIA Adaptive Vertical Sync

NVIDIA Adaptive Vertical Sync

Çerçeve hızındaki aksamalar ve ekrandaki kopmalar kadar dikkat dağıtan bir şey yoktur. Bu durumlardan ilki çerçeve hızları düşükken, ikincisi ise çerçeve hızları yüksekken meydana gelir. Adaptive V-Sync çerçeveleri renderlemenin daha akıllı bir yoludur. V-synch, yüksek çerçeve hızlarında kopmaları önlemek için etkinleştirilir ve düşük çerçeve hızlarında takılmaları en aza indirgemek için devre dışı kalır. Dikkatinizi dağıtan bozulmaları ortadan kaldırarak oyununuza devam etmenizi sağlar.

 

1 - 3D Vision, 3D Vision gözlük ve 3D Vision-Ready monitör gerektirmektedir. Daha fazla bilgi için www.nvidia.com.tr/3dvision adresine bakın.
2 - NVIDIA 3D Vision Surround, 3D Vision gözlük ve üç adet uygun 3D Vision-Ready ekran gerektirmektedir. Ayrıca, 3D Vision Surround monitörlerden birini bağlamak için bir DisplayPort - Dual-link DVI adaptörü gerekebilir. Daha fazla bilgi için www.nvidia.com.tr/surround adresine bakın.

Teknik Özellikler

GeForce GTX 750 Ti

GPU Motoru Özellikleri

CUDA çekirdeği

640

Base Clock

1020 MHz

Boost Clock

1085 MHz

Bellek Özellikleri

Bellek Hýzý ( Gbps )

5,4

Bellek Hızı

2048 MB

Bellek Arayüzü

128-bit GDDR5

Bellek Bant Genişliği

86,4 GB/sec

Özellik Desteği

FXAA ve TXAA

3D Vision

PhysX

Programlama Ortamı

CUDA

DirectX

11.2

OpenGL

4.4

Yol Desteði

PCI-E 3.0

3d oyun

Blu Ray 3D

Teknik Özellikler

Maksimum Dijital Çözünürlük

4096x2160

En Yüksek VGA Çözünürlük

2048x1536

Ortam Bağlantısı

  • Mini HDMI
  • Dual Link DVI-D
  • Dual Link DVI-I

Çoklu Monitör

HDCP

HDMI

HDMI için ses giriþi

Internal

Standart Grafik Kartı Boyutları

Yükseklik

11.16 cm / 4.376 Inches

Uzunluk

14,48 cm / 5.7 Inches

Genişlik

Çift yuva

Isı ve Güç Özellikleri

Maksimum GPU Sıcaklığı (c)

95 C

Enerji Tüketimi

60 W

Önerilen Minimum Sistem Gücü (W)

300 W
 

Hemen Al

Destek

Donanım Desteği

NVIDIA tarafından tasarlanan ve geliştirilen grafik kartlarınız için destek, RMA destekleri, değiştirmeler ve garanti konuları ile NVIDIA ilgilenecektir.
Lütfen burayı tıklayarak NVIDIA GeForce Grafik Kartları müşteri destek sayfasına yönlendirilmeyi bekleyin. Eğer GeForce grafik kartınızı kart ortaklarımızın birinden aldıysanız burayı tıklayın.

Yüklemeler

Drivers

Sürücüler

Ürününüz için en son sürümü veya beta sürücüleri yükleyin

 

Ürünün görünümü üreticiye göre değişebilir