Notebook

GeForce GTX 670M ve GTX 670MX Grafik Kartları

PC'nizin oyun performansını iki katına çıkarmak ve NVIDIA Optimus™ teknolojisi ile ekstra uzun pil ömrü elde etmek için NVIDIA GeForce GTX 670M veya GTX 670MX özel grafik kartı ile hızlanın.

Ürün arama…
Hemen Al

Genel Bakış

PC'nizin oyun performansını iki katına çıkarmak ve NVIDIA Optimus™ teknolojisi ile ekstra uzun pil ömrü elde etmek için NVIDIA GeForce GTX 670M veya GTX 670MX özel grafik kartı ile hızlanın. NVIDIA PhysX® teknolojisi gibi en iyi oyun teknolojisi ile donanın ve laptoplar için 1 numaralı 3D teknolojisi olan NVIDIA 3D Vision® ile kendinizi oyunun içinde bulun.

Oyun performansınızı ikiye katlamak için NVIDIA® GeForce® GTX 670M / GTX 670MX ayrılmış grafikler ile hızlanın

Oyun performansınızı ikiye katlamak için NVIDIA® GeForce® GTX 670M / GTX 670MX ayrılmış grafikler ile hızlanın.

NVIDIA GeForce GTX 670M / GTX 670MX ile oyunlarınızı GeForce GTX 660M’e göre %35 daha hızlı oynayın. En zorlu oyunları muhteşem özel efektlerle dudaklarınızı uçuklatacak çerçeve hızlarında oynayın. NVIDIA GeForce NVIDIA® GeForce sürücüleri ile NVIDIA GeForce dizüstü bilgisayarı grafikleriniz için sürekli olarak performans güncellemeleri alın.

GeForce GTX ile dizüstü bilgisayarınızı en iyi oyun teknolojisi ile donatın

GeForce GTX ile dizüstü bilgisayarınızı en iyi oyun teknolojisi ile donatın

Kendinizi Battlefield 3 gibi 650’den fazla oyunu otomatik olarak gözlerinizi yuvalarından fırlatan 3D’ye çeviren ve dizüstü bilgisayarlar için bir numaralı 3D teknolojisi olan NVIDIA 3D Vision deneyiminin içinde bulun. Dinamik, etkileşimli ortamlar ile oyunları hayata geçiren NVIDIA PhysX teknolojisi ile farkı hissedin. NVIDIA® SLI® teknolojisi, iki GTX GPU ile size oyunda iki kat üstünlük sağlar.

NVIDIA Optimus teknolojisi ile muhteşem performans ve pil süresi elde edin

NVIDIA Optimus teknolojisi ile muhteşem performans ve pil süresi elde edin

NVIDIA Optimus, gereksinim duyduğunuzda ayrılmış grafiklerin performansını sunan ve gereksinim duymadığınızda pil tasarrufu sağlayan sektörün tamamen otomatik değiştirilebilen sektördeki tek PC grafik teknolojisidir. NVIDIA Optimus teknolojisi video düzenlerken, web’de gezinirken veya 3D oyun oynarken performans ve pil süresi arasında mükemmel bir denge sağlar.

 

GeForce DİZÜSTÜ BİLGİSAYARI GPU’LARI

GeForce 600M Serisi:
Video ve Fotoğraf 3D Oyun Performans x Entegre grafikler
GeForce GX 670M Video ve Fotoğraf GeForce GX 670M 3D GeForce GX 670M Oyun 8x2

2 - Intel HD 4000 ile karşılaştırıldı.

 
OEM Model Ekran Çözünürlük Ayarları NVIDIA Optimus
NVIDIA Optimus
3D TV Play
3D TV Play
3D Vision
3D Vision
G75vw 17"
  Asus
  Medion
  MSI
  Toshiba

Özellikler

NVIDIA Optimus teknolojisi1

Bir film izlerken, web'de gezinirken veya bir 3D oyun oynarken size muhtesem performans ve muhtesem pil süresi sunmak için, arka planda NVIDIA grafikleri ve Intel Entegre Grafikleri arasinda kusursuz bir sekilde otomatik olarak geçis yapar.

DirectX 11 Destegi

Yeni anahtar API grafik özellgi GPU hizlandirmali mozaiklemede ultra yüksek performans için tasarlanan Shader Model 5.0 destegi ile DirectX 11 GPU.

NVIDIA GeForce Sürücüleri

GeForce GPU'nuzun gücünü ve olanaklarini serbest birakin. NVIDIA GeForce Sürücüleri dizüstü bilgisayarinizin ömrü boyunca sürekli olarak performans optimizasyonlari sunar.

NVIDIA CUDA Teknolojisi2

NVIDIA CUDA teknolojisi, fotograf düzenleme gibi en zorlu görevleri hizlandirmak üzere GPU islemci çekirdeklerinin gücünü serbest birakarak geleneksel CPU'lara göre inanilmaz performans iyilestirmeleri saglar.

Donanim Video Kod Çözümü Hizlandirma3

Film ve video için inanilmaz derecede enerji verimliligi ile akici video, çarpici görüntü netligi, dogru renk ve hassas görüntü ölçeklendirme sunan yüksek tanimli video kod çözümü hizlandirmasi ve islem sonrasinin bir araya gelmesi.

NVIDIA 3D Vision Ready4

NVIDIA® GeForce® GPU’lar, dizüstü bilgisayarlarda sizi tamamen içine alan bir stereoskopik 3D deneyimi yaşatır. NVIDIA 3D Vision, yüksek teknolojili kablosuz gözlükler ve gelişmiş yazılımın bir araya gelmesi ile yüzlerce PC oyununu tam stereoskopik 3D’ye dönüştürür. Ayrıca, 3D filmleri ve 3D dijital fotoğrafları gözlerinizi yuvalarından fırlatacak kristal berraklığında bir kalitede izleyebilirsiniz.

NVIDIA 3DTV Play ve HDMI Desteği5

HDMI çıkışı desteği, tek bir kablo ile HDTV’nize yüksek tanımlı video ve ses sinyallerinin gönderilmesine olanak verir. NVIDIA 3D TV Play ile dizüstü bilgisayarınızı herhangi bir 3D etkinleştirilmiş TV’ye bağlayın ve Blu-Ray, 3D fotoğraflar ve hatta oyunlarınız dahil olmak üzere tüm 3D içeriğinizi büyük ekrana aktarın!

PCI Express 3.0 & 2.0 Support

Designed for the PCI Express 3.0 bus architecture offering the highest data transfer speeds for the most bandwidth-hungry games and 3d applications, while maintaining backwards compatibility with existing PCI Express motherboards for the broadest support.

Çift Baglantili DVI Destegi

Sektörün 2560x1600'e varan en büyük ve yüksek çözünürlüklü düz panel ekranlarini, Yüksek Bant Genisligi Dijital Içerik Korumasi (HDCP) destegiyle çalistirir.

NVIDIA SLI Teknolojisi

Sektörde öncü NVIDIA® SLI® teknolojisi,iki GeForce GPU’nun paralel çalışmasına olanak vererek günümüzün en popüler oyunlarında 2 kata kadar daha fazla performans sunar.

Yüksek Tanımlı Ses Veri Akışı

Dolby TrueHD ve DTS-HD formatları dahil olmak üzere Yüksek Tanımlı ses veri akışı için tam destek.

1 – Optimus tüm OEM SKU'larinda olmayabilir. Daha fazla bilgi için üreticiye danisin.
2 – CUDA teknolojisi için uygulama destegi gerektirir.
3 – Belirli özellikleri kullanmak için desteklenen yazilim gereklidir. Ayrintilar için www.nvidia.com.tr adresini ziyaret edin.
4 – NVIDIA 3D Vision yazılımı NVIDIA 3D Vision gözlük ve 3D Vision-Ready ekran gerektirmektedir. Daha fazla bilgi için www.nvidia.com.tr/3dvision adresine bakın
5 – R260 sürücüleri ve sonrasında desteklenmektedir.

Teknik Özellikler

GeForce GTX 670M ve GTX 670MX

 

Hemen Al

MSI Wind Top AG2712

Wind Top AG2712

  • NVIDIA® GeForce® GTX 670MX 3GB GDDR5
  • 3rd Generation Intel® Core™ i7 Processor
  • 27-inch with Full HD 1080p resolution
  • Windows 8

Hemen Al: MSI Wind Top AG2712

Destek

Donanım Desteği

NVIDIA tarafından tasarlanan ve geliştirilen grafik kartlarınız için destek, RMA destekleri, değiştirmeler ve garanti konuları ile NVIDIA ilgilenecektir.
Lütfen burayı tıklayarak NVIDIA GeForce Grafik Kartları müşteri destek sayfasına yönlendirilmeyi bekleyin. Eğer GeForce grafik kartınızı kart ortaklarımızın birinden aldıysanız burayı tıklayın.

Yüklemeler

Drivers

Sürücüler

Ürününüz için en son sürümü veya beta sürücüleri yükleyin

 

Ürünün görünümü üreticiye göre değişebilir