Geforce

NVIDIA GeForce GTX 645

Uygun bir fiyat ile gelecek nesil PC oyun için GeForce® GTX 645'e geçin.

Ürün arama…
Hemen Al

Genel Bakış

GeForce® GTX 645 ile endüstrinin önde gelen oyun grafiklerine geçerek PC oyunlarına olan tutkunuzu bir sonraki seviyeye taşıyın. En sevdiğiniz FPS ve MMO PC oyunlarını, eski DirectX 10 kartınızın performansını 6 kata varan oranda yükselten tam DirectX 11 desteği ile oynayın. Ek olarak, GTX 645’nin çığır açan yeni nesil NVIDIA® Kepler™ mimarisine, en güncel PC oyunlarında müthiş grafikler, son derece güçlü performans ve 1080p HD parlaklığı için de güvenebilirsiniz; hem de olağanüstü bir fiyatla.

Kepler Mimarisi

Kepler Mimarisi

Kepler bugüne kadarki en gelişmiş GPU mimarimizdir. DirectX 11 için optimize edilen Kepler yalnızca hızlı değil, aynı zamanda son derece enerji verimlidir.

Daha Zengin Oyun

Daha Zengin Oyun

NVIDIA Surround modunda PC oyunlarınızın keyfini üç monitörde çıkarın. Daha yoğun oyun deneyimi için PhysX ve 3D Vision özelliklerini açın.

Özellikler

NVIDIA® Kepler™ GPU Mimarisi

NVIDIA Kepler GPU mimarisi, yalnızca en son DirectX 11 oyunlarında maksimum performans için değil, aynı zamanda watt başına optimum performans için yeni baştan tasarlanmıştır. Yeni SMX akış çoklu işlemci, daha önceki nesle göre iki kat daha fazla verimlidir ve yeni geometri motoru üçgenleri iki kat daha hızlı çizer.

SMX (streaming multiprocessor extreme)

İnanılmaz performans ve güç verimliliği için yeni baştan geliştirilen gelecek nesil akış işlemcisi.

Microsoft® DirectX® 11 Desteği

Uygulama Programlama Arayüzünün (API) ana grafik özelliği GPU hızlandırmalı mozaiklemede ultra yüksek performans için tasarlanan Shader Model 5.0 ile DirectX 11 GPU.

NVIDIA FXAA Teknolojisi

NVIDIA Kontrol Panelinden ulaşılabilen gölgeleyici tabanlı kenar yumuşatma teknolojisi, yüzlerce PC oyununda ultra hızlı kenar yumuşatmaya olanak verir.

NVIDIA Adaptive Vertical Sync

En akıcı oyun deneyimi için güncel çerçeve hızlarınızı temel alarak vertical sync'i dinamik olarak etkinleştirir.

HDMI4

GPU hızlandırmalı Blu-ray 3D desteği, x.v.Color, HDMI Deep Color ve 7.1 dijital surround ses dahil olmak üzere HDMI desteği.

Dual-link DVI

Bir DVI konnektörü ile 2560x1600'e kadar çözünürlükte düz panel ekranları yönetebilir.

PCI Express 3.0

Yeni PCI Express 3.0 bus mimarisiyle en çok bant genişliği gerektiren oyun ve 3D uygulamalarda en yüksek veri aktarım hızlarını sunmak için tasarlanmıştır. Öte yandan en geniş desteği sağlayabilmek için mevcut PCI Express anakartlarıyla geriye dönük tam uyumu da devam ettirir.

DisplayPort

2560x1600'e kadar çözünürlük destekleyen en son DisplayPort panelleri yönetir.

1 - NVIDIA 3D Vision, 3D Vision gözlük ve 3D Vision-Ready monitör gerektirmektedir. Daha fazla bilgi için www.nvidia.com.tr/3dvision adresini ziyaret edin.
2 - NVIDIA Surround, 3D Vision gözlük ve üç adet uygun 3D Vision-Ready ekran gerektirmektedir. Ayrıca, 3D Vision Surround monitörlerinden birini bağlamak için bir DisplayPort - Dual-link DVI adaptörü gerekebilir. Daha fazla bilgi için www.nvidia.com.tr/surround adresini ziyaret edin.
3 - Bazı özellikler için desteklenen video yazılımları gerekmektedir. Daha fazla bilgi için www.nvidia.com.tr adresini ziyaret edin.
4 - Blu-ray 3D oynatımı CyberLink, ArcSoft, Corel veya Sonic gibi şirketlerden uyumlu bir oynatıcı yazılımı satın almayı gerektirir. NVIDIA 3DTV Play yazılımı ile GPU'nuzu tam 3D kapasitesine yükselterek 3D oyun, resim görüntüleme ve 3D web video izleme olanağı elde edin. Ayrıntılar için www.nvidia.com.tr/3dtvplay adresini ziyaret edin.

Teknik Özellikler

NVIDIA GeForce GTX 645 (OEM)

GPU Motoru Özellikleri

CUDA çekirdeği

576

Base Clock

823 MHz

Doku Doldurma Hızı (milyar/san)

39.5

Bellek Özellikleri

Bellek Hýzý ( Gbps )

4.0

Bellek Hızı

1024 MB

Bellek Arayüzü

128-bit GDDR5

Bellek Bant Genişliği

64.0

Özellik Desteği

FXAA ve TXAA

Purevideo

3D Vision

PhysX

Programlama Ortamı

CUDA

DirectX

11

OpenGL

4.3

Yol Desteði

PCI-E 3.0

3d oyun

Blu Ray 3D

Teknik Özellikler

Maksimum Dijital Çözünürlük

2560x1600

En Yüksek VGA Çözünürlük

2048x1536

Ortam Bağlantısı

  • Dual Link DVI-D
  • Dual Link DVI-I
  • DisplayPort
  • HDMI

Çoklu Monitör

HDCP

HDMI

HDMI için ses giriþi

Internal

Standart Grafik Kartı Boyutları

Yükseklik

4.376 Inches

Uzunluk

5.7 Inches

Genişlik

Tek yuvalı

Isı ve Güç Özellikleri

Maksimum GPU Sıcaklığı (c)

97 C

Enerji Tüketimi

130 W

Önerilen Minimum Sistem Gücü (W)

450 W
 

Hemen Al

Destek

Donanım Desteği

NVIDIA tarafından tasarlanan ve geliştirilen grafik kartlarınız için destek, RMA destekleri, değiştirmeler ve garanti konuları ile NVIDIA ilgilenecektir.
Lütfen burayı tıklayarak NVIDIA GeForce Grafik Kartları müşteri destek sayfasına yönlendirilmeyi bekleyin. Eğer GeForce grafik kartınızı kart ortaklarımızın birinden aldıysanız burayı tıklayın.

Yüklemeler

Drivers

Sürücüler

Ürününüz için en son sürümü veya beta sürücüleri yükleyin

 

Ürünün görünümü üreticiye göre değişebilir