Notebook

GeForce GT 640M ve GT 645M Grafik Kartı

İleri teknoloji NVIDIA GeForce GT 640M/645M özel grafikleri ile, Windows 8 laptopunuzun performansı 4 kata kadar hızlandırın.

Ürün arama…
Hemen Al

Genel Bakış

İleri teknoloji NVIDIA GeForce GT 640M/645M özel grafikleri ile, Windows 8 laptopunuzun performansı 4 kata kadar hızlandırın. Muhteşem oyunlar ve multimedya için GeForce özel grafiklerine ve ek olarak, maksimum pil süresi için NVIDIA® Optimus™ teknolojisinden teknolojisine sahip olun.

Son teknoloji NVIDIA GeForce GT 640M/645M ayrılmış grafikler ile dizüstü bilgisayarınızın performansını 4 kata kadar hızlandırın

Son teknoloji NVIDIA GeForce GT 640M/645M ayrılmış grafikler ile dizüstü bilgisayarınızın performansını 4 kata kadar hızlandırın.

Bir önceki nesle göre 4 kata kadar daha hızlı grafikler ile sektörün en gelişmiş ayrılmış grafik deneyimini yaşayın. NVIDIA GeForce NVIDIA GeForce sürücüleri ile NVIDIA GeForce dizüstü bilgisayarı grafikleriniz için sürekli olarak performans güncellemeleri alın.

GeForce ayrılmış grafikler ile en son multimedya dizüstü bilgisayarını keşfedin

GeForce ayrılmış grafikler ile en son multimedya dizüstü bilgisayarını keşfedin

Diablo 3 the way they’re meant to be played gibi en popüler PC oyunlarını muhteşem özel efektler ve inanılmaz ayrıntılarla oynayın. vReveal gibi GPU hızlandırmalı yazılımlar ile HD video eserlerinizi iki kat daha hızlı yaratın ve Beauty Box for Adobe Photoshop ve Nik Silver EFX Pro 2 gibi popüler uygulamalar ile fotoğraflarınızı yarısı kadar bir sürede1 mükemmel hale getirerek paylaşın.

NVIDIA Optimus teknolojisi ile muhteşem performans ve pil süresi elde edin

NVIDIA Optimus teknolojisi ile muhteşem performans ve pil süresi elde edin

NVIDIA Optimus, gereksinim duyduğunuzda ayrılmış grafiklerin performansını sunan ve gereksinim duymadığınızda pil tasarrufu sağlayan sektörün tamamen otomatik değiştirilebilir PC grafik teknolojisidir. NVIDIA Optimus teknolojisi video düzenlerken, web’de gezinirken veya 3D oyun oynarken performans ve pil süresi arasında mükemmel bir denge sağlar.

 

GeForce DİZÜSTÜ BİLGİSAYARI GPU’LARI

GeForce 600M Serİsİ:
Video ve Fotoğraf 3D Oyun Performans x Entegre grafikler
GeForce GT 640M Video ve Fotoğraf GeForce GT 640M 3D GeForce GT 640M Oyun 3.5x1

1 - Intel HD 4000 ile karşılaştırıldı.

Özellikler

NVIDIA Optimus teknolojisi1

Bir film izlerken, web'de gezinirken veya bir 3D oyun oynarken size muhtesem performans ve muhtesem pil süresi sunmak için, arka planda NVIDIA grafikleri ve Intel Entegre Grafikleri arasinda kusursuz bir sekilde otomatik olarak geçis yapar.

DirectX 11 Destegi

Yeni anahtar API grafik özellgi GPU hizlandirmali mozaiklemede ultra yüksek performans için tasarlanan Shader Model 5.0 destegi ile DirectX 11 GPU.

NVIDIA Geforce Sürücüleri

GeForce GPU'nuzun gücünü ve olanaklarini serbest birakin. NVIDIA GeForce Sürücüleri dizüstü bilgisayarinizin ömrü boyunca sürekli olarak performans optimizasyonlari sunar.

NVIDIA CUDA Teknolojisi2

NVIDIA CUDA teknolojisi, fotograf düzenleme gibi en zorlu görevleri hizlandirmak üzere GPU islemci çekirdeklerinin gücünü serbest birakarak geleneksel CPU'lara göre inanilmaz performans iyilestirmeleri saglar.

Donanim Video Kod Çözümü Hizlandirma3

Film ve video için inanilmaz derecede enerji verimliligi ile akici video, çarpici görüntü netligi, dogru renk ve hassas görüntü ölçeklendirme sunan yüksek tanimli video kod çözümü hizlandirmasi ve islem sonrasinin bir araya gelmesi.

NVIDIA 3D Vision Ready4

NVIDIA® GeForce® GPU’lar, dizüstü bilgisayarlarda sizi tamamen içine alan bir stereoskopik 3D deneyimi yaşatır. NVIDIA 3D Vision, yüksek teknolojili kablosuz gözlükler ve gelişmiş yazılımın bir araya gelmesi ile yüzlerce PC oyununu tam stereoskopik 3D’ye dönüştürür. Ayrıca, 3D filmleri ve 3D dijital fotoğrafları gözlerinizi yuvalarından fırlatacak kristal berraklığında bir kalitede izleyebilirsiniz.

NVIDIA 3DTV Play ve HDMI Desteği5

HDMI çıkışı desteği, tek bir kablo ile HDTV’nize yüksek tanımlı video ve ses sinyallerinin gönderilmesine olanak verir. NVIDIA 3D TV Play ile dizüstü bilgisayarınızı herhangi bir 3D etkinleştirilmiş TV’ye bağlayın ve Blu-Ray, 3D fotoğraflar ve hatta oyunlarınız dahil olmak üzere tüm 3D içeriğinizi büyük ekrana aktarın!

PCI Express 3.0 ve 2.0 Desteği

En geniş desteği sağlamak üzere mevcut PCI Express anakartlar ile geri uyumluluğu koruyarak bant genişliğinin en gerekli olduğu oyunlar ve 3D uygulamalar için en yüksek veri transferi hızlarını sunan yeni PCI Express 3.0 bus mimarisi için tasarlandı.

Çift Baglantili DVI Destegi

Sektörün 2560x1600'e varan en büyük ve yüksek çözünürlüklü düz panel ekranlarini, Yüksek Bant Genisligi Dijital Içerik Korumasi (HDCP) destegiyle çalistirir.

1 – Optimus tüm OEM SKU'larinda olmayabilir. Daha fazla bilgi için üreticiye danisin.
2 – CUDA teknolojisi için uygulama destegi gerektirir.
3 – Belirli özellikleri kullanmak için desteklenen yazilim gereklidir. Ayrintilar için www.nvidia.com.tr adresini ziyaret edin.
4 – NVIDIA 3D Vision yazılımı NVIDIA 3D Vision gözlük ve 3D Vision-Ready ekran gerektirmektedir. Daha fazla bilgi için www.nvidia.com.tr/3dvision adresine bakın.
5 – 3D TV Play tüm dizüstü bilgisayarlar tarafından desteklenmemektedir. Ayrıntılar için sistem üreticinize danışın.

Teknik Özellikler

GeForce GT 640M ve GT 645M

 

Hemen Al

Destek

Donanım Desteği

NVIDIA tarafından tasarlanan ve geliştirilen grafik kartlarınız için destek, RMA destekleri, değiştirmeler ve garanti konuları ile NVIDIA ilgilenecektir.
Lütfen burayı tıklayarak NVIDIA GeForce Grafik Kartları müşteri destek sayfasına yönlendirilmeyi bekleyin. Eğer GeForce grafik kartınızı kart ortaklarımızın birinden aldıysanız burayı tıklayın.

Yüklemeler

Drivers

Sürücüler

Ürününüz için en son sürümü veya beta sürücüleri yükleyin

 

Ürünün görünümü üreticiye göre değişebilir