GEFORCE

NVIDIA GeForce GT 630

İleri teknoloji NVIDIA® GeForce® GT 630 ayrılmış grafikler ile masaüstü bilgisayarınızın performansını 4 kata kadar hızlandırın.1

Ürün arama…
Hemen Al

Genel Bakış

İleri teknoloji NVIDIA GeForce GT 630 ayrılmış grafikler ile masaüstü bilgisayarınızın performansını 4 kata kadar hızlandırın1. Popüler oyunlar, web tarama, Microsoft Windows'un yanı sıra fotoğraf ve video düzenleme uygulamalarında PhysX desteği ve daha hızlı performans elde edin.

İleri teknoloji NVIDIA GeForce GT 630 ayrılmış grafikler ile masaüstü bilgisayarınızın performansını 4 kata kadar hızlandırın

İleri teknoloji NVIDIA GeForce GT 630 ayrılmış grafikler ile masaüstü bilgisayarınızın performansını 4 kata kadar hızlandırın1

NVIDIA PhysX desteği ile DirectX 11 PC oyun için yeni baştan tasarlandı. Diablo 3 the way they’re meant to be played gibi popüler PC oyunlarını muhteşem özel efektler ve inanılmaz ayrıntılarla oynayın. NVIDIA GeForce Sürücüleri GeForce GPU'nuzun ömrü boyunca sürekli olarak performans iyileştirmeleri sunar.

Diablo ve Blizzard Entertainment, Blizzard Entertainment Inc.'nin ABD ve/veya diğer ülkelerdeki ticari markaları veya tescilli ticari markalarıdır.

GeForce ayrılmış grafikler ile muhteşem mainstream oyun performansı elde edin

GeForce ayrılmış grafikler ile muhteşem mainstream oyun performansı elde edin

Microsoft Windows'u hızlandırın ve Internet Explorer 9 gibi yeni nesil GPU hızlandırmalı tarayıcılar ile Web deneyiminizin sınırlarını zorlayın. Beauty Box for Adobe Photoshop ve Nik Silver EFX Pro 2 gibi popüler uygulamalar ile fotoğraflarınızı yarısı kadar bir sürede1 mükemmel hale getirerek paylaşın ve vReveal gibi GPU hızlandırmalı yazılımlar ile HD video eserlerinizi daha hızlı yaratın. En son 3D Blu-Ray filmleri evinizde tam 1080p izleyin.

1 - HD 2500 Entegre Grafikleri ile karşılaştırıldı.

Özellikler

Microsoft DirectX 11 Desteği

DirectX 11 GPU, Shader Model 5.0 desteği ile Uygulama Programlama Arayüzünün (API) ana grafik özelliği oan GPU hızlandırmalı mozaiklemede ultra yüksek performans için tasarlanmıştır.

TrueHD ve DTS-HD Ses Veri Akışı Desteği

TrueHD ve DTS-HD gelişmiş kayıpsız çok kanallı HD ses kodekleri ana kaydın zengin sesini oturma odanıza getirir.

HDMI ve 3D Blu-Ray Desteği

GeForce ile güçlendirilen masaüstü bilgisayarınızı HDMI yoluyla herhangi bir 3D etkinleştirimiş TV veya PC monitöre bağlayın ve şaşırtıcı 1080p çözünürlüklerde en son Blu-Ray 3D filmleri izleyin.

NVIDIA CUDA Teknolojisi1

NVIDIA® CUDA™ teknolojisi, GPU'nun işlemci çekirdeklerinin gücünü açığa çıkararak, video kod çevrimi gibi en zorlayıcı sistem görevlerini hızlandırıyor ve geleneksel CPU'lara oranla inanılmaz yüksek performanslar sunuyor.

Donanım Video Kod Çözümü Hızlandırma2

Yüksek tanımlı video kod çözümü hızlandırma ve düzenlemelerin bir araya gelmesi ile inanılmaz bir enerji verimliliğiyle kesintisiz video, çarpıcı görüntü netliği, kusursuz renkler, filmler ve videolarda hassas görüntü ölçekleme.

PCI Express 2.0 Desteği

Bant genişliğine en fazla gereksinim duyan oyunlar ve 3D uygulamalarda en yüksek veri transfer hızlarını sunarken, en geniş destek için mevcut PCI Express anakartlar ile geri uyumluluğunu koruyan PCI Express 2.0 bus mimarisi için tasarlandı.

Display Port ve Çift Bağlantılı DVI Desteği

Sektörün 2560x1600'e varan en büyük ve yüksek çözünürlüklü düz panel ekranlarını, Yüksek Bant Genişliği Dijital İçerik Koruması (HDCP) desteğiyle çalıştırır.

1 - CUDA teknolojisi için uygulama desteği gerekmektedir.
2 - Belirli özellikler için desteklenen video yazılımları gerekmektedir. Ayrıntılı bilgi için www.nvidia.com.tr adresini ziyaret edin.

Teknik Özellikler

NVIDIA GeForce GT 630 (OEM)

GPU Motoru Özellikleri

CUDA çekirdeği

192

İşlemci Saat Hızı

875

Grafik Saat Hızı ( Mhz )

875

Doku Doldurma Hızı (milyar/san)

14

Bellek Özellikleri

Bellek Hýzý ( Mhz )

891

Bellek Hızı

1GB / 2GB

Bellek Arayüzü

128-bit DDR3

Bellek Bant Genişliği

28.5

Özellik Desteği

Purevideo

PhysX

Programlama Ortamı

CUDA

DirectX

11

OpenGL

4.2

Yol Desteði

PCI-E 3.0

Blu Ray 3D

Teknik Özellikler

Maksimum Dijital Çözünürlük

3840x2160

En Yüksek VGA Çözünürlük

2048x1536

Ortam Bağlantısı

  • DVI-D
  • HDMI
  • VGA

HDCP

HDMI

HDMI için ses giriþi

Internal

Standart Grafik Kartı Boyutları

Yükseklik

2.731 Inches

Uzunluk

5.7 Inches

Genişlik

Tek yuvalı

Isı ve Güç Özellikleri

Maksimum GPU Sıcaklığı (c)

102C

Enerji Tüketimi

50W
 

Hemen Al

Destek

Donanım Desteği

NVIDIA tarafından tasarlanan ve geliştirilen grafik kartlarınız için destek, RMA destekleri, değiştirmeler ve garanti konuları ile NVIDIA ilgilenecektir.
Lütfen burayı tıklayarak NVIDIA GeForce Grafik Kartları müşteri destek sayfasına yönlendirilmeyi bekleyin. Eğer GeForce grafik kartınızı kart ortaklarımızın birinden aldıysanız burayı tıklayın.

Yüklemeler

Drivers

Sürücüler

Ürününüz için en son sürümü veya beta sürücüleri yükleyin

 

Ürünün görünümü üreticiye göre değişebilir