Notebook

NVIDIA GeForce 610M

NVIDIA® GeForce® 610M özel grafikleri ile 2 kata kadar daha fazla multimedya hızıyla daha güçlü bir dizüstü bilgisayarının keyfini çıkarın1.

Ürün arama…
Hemen Al

Genel Bakış

NVIDIA® GeForce® 610M özel grafikleri ile 2 kata kadar daha fazla multimedya hızıyla daha güçlü bir dizüstü bilgisayarının keyfini çıkarın. Popüler PC oyunlarında, fotoğraf ve video uygulamalarında daha hızlı performans elde edin ve ayrıca maksimum pil süresi için NVIDIA® Optimus™ teknolojisinden yararlanın.

NVIDIA® GeForce® 610M özel grafikleri ile 2 kata kadar daha fazla multimedya hızıyla daha güçlü bir dizüstü bilgisayarının keyfini çıkarın

NVIDIA® GeForce® 610M özel grafikleri ile 2 kata kadar daha fazla multimedya hızıyla daha güçlü bir dizüstü bilgisayarının keyfini çıkarın1

Diablo 3 the way they’re meant to be played gibi popüler PC oyunlarını muhteşem özel efektler ve inanılmaz ayrıntılarla oynayın. Beauty Box for Adobe Photoshop ve Nik Silver EFX Pro 2 gibi popüler uygulamalar ile fotoğraflarınızı yarısı kadar bir sürede1 mükemmel hale getirerek paylaşın ve vReveal gibi GPU hızlandırmalı yazılımlar ile HD video eserlerinizi daha hızlı yaratın. NVIDIA® GeForce sürücüleri ile GeForce dizüstü bilgisayarı kartınız için sürekli olarak performans güncellemeleri alın.

NVIDIA Optimus teknolojisi ile muhteşem performans ve pil süresi elde edin

NVIDIA Optimus teknolojisi ile muhteşem performans ve pil süresi elde edin

NVIDIA Optimus, gereksinim duyduğunuzda ayrılmış grafiklerin performansını sunan ve gereksinim duymadığınızda pil tasarrufu sağlayan sektörün tamamen otomatik değiştirilebilen sektördeki tek PC grafik teknolojisidir. NVIDIA Optimus teknolojisi video düzenlerken, web’de gezinirken veya 3D oyun oynarken performans ve pil süresi arasında mükemmel bir denge sağlar.

1 – Intel HD 3000 entegre grafikleri ile karşılaştırıldı.

 

GeForce DİZÜSTÜ BİLGİSAYARI GPU’LARI

GeForce 600M Serİsİ:
Video ve Fotoğraf 3D Oyun Performans x Entegre grafikler
GeForce 610M Video ve Fotoğraf GeForce 610M 3D GeForce 610M Oyun 2x2

2 - Intel HD 3000 ve Intel HD Graphics ile karşılaştırıldı.

Özellikler

NVIDIA Optimus teknolojisi1

Bir film izlerken, web'de gezinirken veya bir 3D oyun oynarken size muhtesem performans ve muhtesem pil süresi sunmak için, arka planda NVIDIA grafikleri ve Intel Entegre Grafikleri arasinda kusursuz bir sekilde otomatik olarak geçis yapar.

DirectX 11 Destegi

Yeni anahtar API grafik özellgi GPU hizlandirmali mozaiklemede ultra yüksek performans için tasarlanan Shader Model 5.0 destegi ile DirectX 11 GPU.

NVIDIA Geforce Sürücüleri

GeForce GPU'nuzun gücünü ve olanaklarini serbest birakin. NVIDIA GeForce Sürücüleri dizüstü bilgisayarinizin ömrü boyunca sürekli olarak performans optimizasyonlari sunar.

NVIDIA CUDA Teknolojisi2

NVIDIA CUDA teknolojisi, fotograf düzenleme gibi en zorlu görevleri hizlandirmak üzere GPU islemci çekirdeklerinin gücünü serbest birakarak geleneksel CPU'lara göre inanilmaz performans iyilestirmeleri saglar.

HDMI ve 3D Blu Ray destegi

GeForce ile güçlendirilen dizüstü bilgisayarinizi HDMI ile herhangi bir 3D etkinlestirilmis TV'ye baglayin ve en son 3D Blu Ray filmleri çarpici 1080p çözünürlüklerde izleyin.

Yüksek Tanimli Ses Veri Akisi

Dolby TrueHD ve DTS-HD formatlar dahil olmak üzere Yüksek Tanimli ses veri akisi için tam destek.

Donanim Video Kod Çözümü Hizlandirma3

Film ve video için inanilmaz derecede enerji verimliligi ile akici video, çarpici görüntü netligi, dogru renk ve hassas görüntü ölçeklendirme sunan yüksek tanimli video kod çözümü hizlandirmasi ve islem sonrasinin bir araya gelmesi.

PCI Express 2.0 Destegi

En genis destegi saglamak üzere mevcut PCI Express anakartlar ile geri uyumlulugu koruyarak bant genisliginin en gerekli oldugu oyunlar ve 3D uygulamalar için en yüksek veri transferi hizlarini sunan yeni PCI Express 2.0 bus mimarisi için tasarlandi.

Çift Baglantili DVI Destegi

Sektörün 2560x1600'e varan en büyük ve yüksek çözünürlüklü düz panel ekranlarini, Yüksek Bant Genisligi Dijital Içerik Korumasi (HDCP) destegiyle çalistirir.

1 – Optimus tüm OEM SKU'larinda olmayabilir. Daha fazla bilgi için üreticiye danisin.
2 – CUDA teknolojisi için uygulama destegi gerektirir.
3 – Belirli özellikleri kullanmak için desteklenen yazilim gereklidir. Ayrintilar için www.nvidia.com.tr adresini ziyaret edin.

Teknik Özellikler

GeForce 610M

GPU Motoru Özellikleri

CUDA çekirdeği

48

İşlemci Saat Hızı

900 MHz

Doku Doldurma Hızı (milyar/san)

7.2

Bellek Özellikleri

Bellek Arayüzü

64-bit GDDR3

Bellek Bant Genişliği

14.4

Özellik Desteği

DirectX

11.2

OpenGL

4.4

Yol Desteði

PCI-E 2.0

Blu Ray 3D

Teknik Özellikler

Maksimum Dijital Çözünürlük

2560x1600

En Yüksek VGA Çözünürlük

2048x1536

Ortam Bağlantısı

  • LVDS
  • DisplayPort

Çoklu Monitör

HDCP

HDMI

HDMI için ses giriþi

HDA
 

Hemen Al

Destek

Donanım Desteği

NVIDIA tarafından tasarlanan ve geliştirilen grafik kartlarınız için destek, RMA destekleri, değiştirmeler ve garanti konuları ile NVIDIA ilgilenecektir.
Lütfen burayı tıklayarak NVIDIA GeForce Grafik Kartları müşteri destek sayfasına yönlendirilmeyi bekleyin. Eğer GeForce grafik kartınızı kart ortaklarımızın birinden aldıysanız burayı tıklayın.

Yüklemeler

Drivers

Sürücüler

Ürününüz için en son sürümü veya beta sürücüleri yükleyin

 

Ürünün görünümü üreticiye göre değişebilir