PC Oyunları

 
 

 
Gas Guzzlers: Combat Carnage

Yayıncı

Gamepires

Oyun Web Sitesi

Gas Guzzlers: Combat Carnage

Tür

Sürüş

Yayın Tarihi

18-05-2012

Tek Oyuncu

Evet

Çoklu Oyuncu

Evet

Açıklama

Gas Guzzlers: Combat Carnage PC için son derece hızlı, bağımlılık yapan bir mücadele ve yarış oyunu.

Oyunda birçok farklı araç, silah, seviye atlama, pistte kazanılan puanların yanı sıra özgün ve şaşkınlık veren ortamlar bulunmaktadır. Oyuncu, düşük performanslı bir araç ile başlar ve kademeli olarak bir dizi zorlu yarışlarda para kazanarak yoluna devam eder. Oyuncu, kazandığı ilk parayla ilk arabasını alır..

Oyun, dört farklı kategoriye ayrılan bir dizi etkinlik/güçlük etap içermektedir. Kategoriler, pistler ve araçlar oyuncu oyunda ilerledikçe açılır. Sınıf seçimi yapıldıktan sonra (en başta yalnızca sınıf etkinleştirilmiştir) çeşitli etkinlikler izler. Oyunun başında etkinlik sayısı sınırlıdır, ancak zaman içinde temel olarak oyuncunun skoruna bağlı olarak artar. Açılmış olan etkinlikler sınırsız sayıda yeniden oynanabilir ve oyuncu her seferinde seçilen etkinlik için puan ve para kazanabilir.

Alt sınıftan üst sınıfa geçme, özel turnuva etkinliğinde kazanarak elde edilir. Oyuncuların yanı sıra, Al ile simüle edilen sürücüler etkinliklere ve zorlu etaplara girerler. Tüm Al sürücüleri parametrelerine ve ayarlarına göre simüle edilir. Bilgisayar rakipler, gerçek oyunculara benzer şekilde ilerleyebilir ve araçlarını geliştirebilirler. Bu, oyuna ek bir gerçeklik unsuru katar. Her bir kategori için tüm oyuncuların mevcut durumlarını gösteren resmi bir sıralama listesi vardır.

Oyuncu, sürekli olarak üst sıralarda kalmak ve aracını korumak için para kazanmak ve yenisini almak üzere para biriktirmek için düzenli bir şekilde zaferler kazanmalıdır. Araç üzerinde yapılan tüm değişiklikler aracın sınıfına göre artan bir maliyete sahiptir. Standart tipte etkinlikler/güçlükler yarışlar, savaş yarışları, taarruzlar ve turnuvalardır.

Ayrıca birçok gizli etkinlik, araba ve diğer gizemli şeyler de var ama bunlar sır ve açıklanmayacak!

Ekran Görüntüleri