PC Oyunları

 
 

 

Oyun Web Sitesi

Fractured Space

Tür

Aksiyon
Strateji

Yayın Tarihi

19-05-2016

Çoklu Oyuncu

Evet

Genel Bakış

Fractured Space, beş alan üzerinde 5'e 5 yapılan, rekabete dayalı taktiksel bir uzay savaşıdır. Muhteşem Unreal Engine 4'te hayata geçirilen yıldızlar arası çatışmanın devleri, hakimiyet için müthiş yakın mahalle savaşları yapıyor.

Steam üzerinden oynamak için kayıt yaptıran 600.000'den fazla oyuncu üretici firma seçmeye, sınıf seçmeye ve silah yüklerini kişiselleştirmeye çalışıyor. Deneyim kazandıkça, daha fazla gemiye kumanda etme hakkı elde ederek bunları filonuza eklemek için kredi kazanacaksınız. Savaş tercihlerinizi, mürettebat ve silah yükü seçeneklerinizi yeteneğinize göre ayarlayın ve yıldızlar arası amiral geminiz savaşa hareket ederken size biçilmiş rolü yerine getirin.

Artan sayıdaki özel galaktik savaş gemilerinden birini seçerek benzeri olmayan bir savaş gemisine kaptanlık edin. Düşmanla savaşmaya başlamadan yeteneklerinizi ve ekibinizi iyi tanıyın. Deneyim, peşinde koşacağınız küçük zaferleri seçme ve daha sonra bunlardan faydalanma yeteneğinizi artıracak. Tek bir geminin hakimiyeti ilk adımınız olacaktır, uzay için yaptığınız savaştaki hakimiyetiniz ise bilginiz arttıkça gelişecek.

Ekibinizin filo düzeni başarı kazanmanız için hayati önem taşır. Savaşlar ateş gücüyle yapılıyor olabilir, ancak kazanmak için akıl gücü şarttır. Beş kişilik ekibiniz, sürekli olarak değişen bir hakimiyet savaşında sizinle aynı derecede hazırlıklı, yetenekli ve hırslı bir rakiple karşıl karşıya olacak. Planlarınız gelişecek, taktikleriniz değişecek ama ekip olarak galip çıkacaksınız. Kişisel zekanız önemli olabilir, ancak iyi organize edilmiş iletişim, destek ve takım çalışmasının yanında önemsiz kalır.

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi Windows 7+
İşlemci 2.3+ GHZ
Bellek 4 GB RAM
Grafikler GeForce GTX 470

Ekran Görüntüleri

 
 
 

Diğer Popüler PC Oyunları

Aliens: Colonial Marines
Blacklight: Retribution
Battlefield 3
Bulletstorm