PC Oyunları

 
 

 
For Honor

Oyun Web Sitesi

For Honor

Tür

Aksiyon

Yayın Tarihi

14-02-2017

Çoklu Oyuncu

Evet

PEGI 18

Genel Bakış

For Honor dünyası haşindir, yine de güzel vahşi bölgeler, görkemli yerler ve heybetli kalıntılarla doludur. Buranın gözü pek halkı, bitmek bilmeyen bir savaş hali içinde olsa da yaşamlarını sürdürüyor. Bin yıl önce yaşanan bir felaket neredeyse tüm uygarlıkları yok etti. Vatanlar bölündü, imparatorluklar parçalandı ve bütün milletler sürgünde yaşamaya başladı. Şövalyeler, Vikingler ve Samuraylar bu facianın küllerinden yeniden doğdu. Ülkelerini yeniden inşa etmeye, atalarının şanını geri kazanmaya çalışarak mücadele ettiler.

Ubisoft Montreal tarafından diğer Ubisoft stüdyolarıyla iş birliği içinde geliştirilen bu çığır açıcı aksiyon oyunu For Honor'daki göz alıcı, destansı savaş alanlarında yıkımın yolunu aralayın.

Savaş sislerinin içinden geçin ve yemyeşil, zorlu muharebe alanlarında çarpışan cesur Şövalyelere, acımasız Vikinglere ve ölümcül Samuraylara katılın. Orta Çağ silahları üzerinde ustalaşın ve sürükleyici devam hikayeleri ve özgün çoklu oyuncu modlarıyla acımasız, hızlı tempolu yakın dövüşlere katılın.

Art of Battle, For Honor’ın yenilikçi kontrol sistemi; Kahramanlarınızı tümüyle kontrol edebilmenizi sağlıyor. Her biri farklı becerilere sahip ve benzersiz yakın dövüş silahları kullanıyor. Combat, erişilebilirlik ve sadelikten ödün vermeden gerçek düello hissini vermek üzere tasarlandı. Aksiyonu daha önce hiç olmadığı kadar canlı sunmak amacıyla dövüş sanatları ustaları ve profesyonel dublörler tarafından hareket yakalama yoluyla yaratıldı.

HÜKMEDİLECEK BENZERSİZ SAVAŞÇILAR

Her biri kendi silah takımı, oyun tarzı ve özelleştirme seçeneklerine sahip cesur Şövalyeler, acımasız Vikingler ve ölümcül Samuraylar arasından savaşçınızı seçin.

UNUTULMAZ DEVAM HİKAYELERİ

Büyük muharebelerde kale ve hisarlara taarruz edin, halkınızın gizemli ve ölümcül bir düşman karşısında ayakta kalabilmesi için zorlu düellolarla amansız bölüm sonu canavarlarıyla yüzleşin.

TEK BAŞINIZA VEYA ARKADAŞLARINIZLA DÜŞMANLARI ALT EDİN

For Honor, sürükleyici tek kişilik hikayeler ve heyecan verici çoklu oyuncu modu sunuyor.

YENİLİKÇİ ART OF BATTLE KONTROL SİSTEMİ

Silahınızı ustalıkla kullanın ve size eksiksiz kontrol sağlayan bu sistem aracılığıyla her vuruşun gücünü hissedin.

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi Windows 7 64-bit
İşlemci INTEL i3-550
Bellek 4 GB RAM
Grafik Kartı GeForce GTX 660

Ekran Görüntüleri

screenshot1.jpg screenshot2.jpg screenshot3.jpg screenshot4.jpg screenshot5.jpg screenshot6.jpg screenshot7.jpg
 
 
 

Diğer Popüler PC Oyunları

Aliens: Colonial Marines
Blacklight: Retribution
Battlefield 3
Bulletstorm