PC Oyunları

 
 

 

Oyun Web Sitesi

Final Approach

Tür

Aksiyon
Macera

Yayın Tarihi

01-04-2016

Tek Oyuncu

Evet

Genel Bakış

Tam bir Sanal Gerçeklik dünyasında daha önce hiç olmadığı gibi gökleri kontrol altına alın! Yanan uçaklar, yakıtı azalan commuter uçaklar, havada çarpışmalar, acil durum kurtarmaları ve askeri uygulamalar ile hemen ilgilenmeniz gerekiyor. “God Modunda” büyük metropol havalimanlarının, tropik adaların ve gökdelenlerin olduğu şehirlerin üzerinden uçarken kendi dünyanızı yönetin. Uçaklarınızı hava trafiğinden, gök gürültülü fırtınalardan ve tehlikeli arazilerden kaçınarak güvenli bir rotada uçurun. Uçaklarınızın yakıt ikmalini ve bakımını yaptırıp en kısa sürede yeniden göklere çıkın. Uçak yangınlarını söndürmek, savaş gemilerinin silahlarını ve füzelerini yönetmek ve en kötüsü bagajları seçip ayırmak için “Toy Moduna” geçerken sinirlerinizin çelik gibi güçlü olması gerekecek. Ancak hiç vakit kaybetmeyin, gökyüzü yalnızca sizin idare edebileceğiniz acil durumlarla dolu. Uzaylı İstilasından bahsettik mi? Final Approach oyununa hoşgeldiniz!

Oda Ölçeğinde VR

Daha önce hiçbir oyun Oda Ölçeğinde Sanal Gerçeklik olanaklarını ve gücünü tam olarak kullanmadı! Gökyüzü F16'lardan Blackhawk Helikopterlere, 2. Dünya Savaşı Spitfire uçaklarına ve iki kanatlı uçaklara kadar her şekilde ve boyutta hava araçları ile dolu. Ücretsiz insansız avcı uçakları ve hayalet bombacıları da var!

Final Approach, “God Mode” adını verdiğimiz Tanrı Modunda dünyanın üzerinde gezinirken havalimanları ve adaların etrafında göklerin tam hakimi olmanıza olanak sağlar. HTC Vive veya Oculus Touch hareket kumandalarını kullanarak uzanıp bir uçak yakalayın, uçakları pistlerine sokmak için odanın bir ucundan diğer ucuna yollar çizin. Oyuncu, uçakları yönetmenin yanı sıra, arazinin çeşitli kısımlarına yaklaşmak için oyun boyunca yakınlaştırma noktalarını kullanabilir. Yangınları su hortumları ile söndürmeye çalışabileceğiniz, savaş gemilerinin silahlarına ve füzelerine müdahale edebileceğiniz, bagajları seçip ayırabileceğiniz, kornalarla martıları korkutup kaçırabileceğiniz ve oyunun gerektirdiği bulmacaları çözebileceğiniz gerçek dünya ölçeğine geçin.

Oyunda şunlar var:

  • Uçak taşıyıcıların ve savaş gemilerinin güvertelerinde gezinirken askeri jetleri ve helikopterleri uçuracaksınız, kurtarma görevleri üstleneceksiniz. Düşman kuvvetleri ile savaşırken silahların ve füzelerin kontrolünü ele alacaksınız.
  • Bir şehir havalimanını kontrol ederek büyük ticari ve özel uçakları yöneteceksiniz. Helikopterlere ve yer mürettebatına çeşitli görevler vererek uçakları doğru kapılara doğru yönlendireceksiniz.
  • Kurtarma ve destek helikopterleriniz ile gökdelenler ve devasa ofis binaları arasında gezinerek kalabalık sokaklardaki trafik sıkışıklığını azaltın, gökdelenlerde yaşanan paniği giderin.
  • Hava donanmanızda F-16-F18 savaş jetleri, DCA-717, A320 Commercial, Messerschmitt, Spitfire, B2 Stealth, B17, İnsansız Avcı Uçakları, Heli UH 60 Gunner, HH65C Dolphin, Sikorsky Ch-54, HH-60 Blackhawk ve çok daha fazlası olacak!

Hikaye Modu: Riskli görevler üstlenen ve tehlikeli topraklardan geçen kahraman pilotlarımızı takip edin. Bunu tek başına yapamazlar, yardımınıza ihtiyaçları var. Onlar, dünyanın bugüne kadar karşılaştığı en büyük tehdit olabilecek UZAYLILARI nasıl durduracağınıza dair gerçeğe ve bilgilere yönlendirebilecek bulmacaları çözmenize yardımcı olurken siz de onları güvende tutun!

Ekran Görüntüleri

 
 
 

Diğer Popüler PC Oyunları

Aliens: Colonial Marines
Blacklight: Retribution
Battlefield 3
Bulletstorm