PC Oyunları

 
 

 
Fallout 4

Oyun Web Sitesi

Fallout 4

Tür

Aksiyon
Macera
Atış Oyunları (FPS)
Rol Üstlenme (RPG)

Yayın Tarihi

10-11-2015

PEGI 18

Desteklenen Teknolojiler


Genel Bakış

Fallout 3 ve The Elder Scrolls V: Skyrim oyunlarının geliştiricisi Bethesda Game Studios, sizi bugüne kadar geliştirdikleri en iddialı oyun ve açık dünya oyun deneyiminin gelecek nesli olan Fallout 4 dünyasına davet ediyor.

Vault 111'de hayatta kalan tek kişi olarak nükleer savaşın yok ettiği bir dünyaya giriyorsunuz. Her saniye bir hayatta kalma mücadelesi, her seçim size ait. Wasteland'in kaderini yalnızca siz yeniden inşa edip belirleyebilirsiniz. Evinize hoşgeldiniz.

TEMEL ÖZELLİKLER

Özgürlük ve Bağımsızlık!
Yüzlerce yerin, karakterin ve maceranın olduğu devasa bir açık dünyada ne isterseniz yapın. Güç mücadelesinde çok sayıda gruba katılabilirsiniz veya yalnız olabilirsiniz, seçim sizin.

S.P.E.C.I.A.L olacaksınız!
S.P.E.C.I.A.L. karakter sistemi ile kim olmak isterseniz olun. Güç Donanımlı bir askerden karizmatik bir konuşmacıya, yüzlerce Perk arasından seçim yapıp kendi tarzınızı geliştirebilirsiniz.

Süper Deluxe Pikseller!
Yepyeni bir gelecek nesil grafik ve ışıklandırma motoru Fallout dünyasını daha önce hiç olmadığı gibi hayata geçiriyor. Tahrip edilmiş Commonwealth ormanlarından Boston'daki yıkıntılara kadar her bir ortam dinamik ayrıntılarla dolu.

Şiddet ve V.A.T.S.!
Yoğun birinci veya üçüncü şahıs mücadelesi, hücumlarınızı seçmenize ve sinemtaik görselliğin keyfini çıkarmanıza olanak sağlayan yeni dinamik Vault-Tec Assisted Targeting System (V.A.T.S) ile yavaşlatılabilir.

Toplayın ve Geliştirin!
Bugüne kadar hiç görülmeyen gelişmiş bir sistemde binlerce malzeme toplayın, yükseltin ve geliştirin. Silahlar, zırhlar, kimyasallar ve yiyecekler yalnızca başlangıç - yerleşim yerleri dahi oluşturup yönetebilirsiniz.

 
 

BU OYUNU OYNAMAK İÇİN SİLAHINI AL

Phoenix Teknobiyotik CONN Eksen Sinerji
 

Ekran Görüntüleri

 
 
 

Diğer Popüler PC Oyunları

Aliens: Colonial Marines
Blacklight: Retribution
Battlefield 3
Bulletstorm