PC Oyunları

 
 

 
Evolve

Yayıncı

2K Games

Oyun Web Sitesi

Evolve

Tür

Aksiyon
Macera
Atış Oyunları (FPS)
Çevrimiçi Çoklu Oyuncu

Yayın Tarihi

10-02-2015

PEGI 16

Desteklenen Teknolojiler


Genel Bakış

Left 4 Dead oyununun geliştiricileri Turtle Rock Studios'tan, dört Avcının oyuncu tarafından kontrol edilen tek bir Canavara karşı savaştığı, adrenalin yüklü 4'e karşı 1 mücadele çoklu oyuncu atış oyunu Evolve geliyor.

İnsan düşmanlarınızı öldürmek için vahşi yeteneklerinizi ve hayvansı hislerinizi kullanmak üzere Monster olarak veya dört Hunter sınıfımızdan (Assault, Trapper, Medic, ve Support) birini seçerek bitkilerin ve hayvanların insan ve canavar üzerinde aynı ters etkilerinin olduğu Shear gezegeni üzerindeki canavarı yok etmek için ekip kurun.

Yeni Avcı veya Canavar karakterlerinin yanı sıra yükseltmeler, postlar ve haklar için seviyenizi yükseltin. Puan tablolarında kötü şöhret kazanın ve en iyi avcı siz olun.

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi Windows 7 64-bit
CPU Intel Core 2 Duo E6600 veya AMD Athlon 64 X2 6400
RAM 4GB
Video Kartı GeForce GTX 560 veya Radeon HD 5770
Video Belleği 1GB
Sabit Disk 50GB

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi Windows 7 64-bit
CPU Intel i7-920 veya AMD A8-3870K
RAM 4GB
Video Kartı GeForce GTX 670 veya GTX 760 veya Radeon R9 280
Video Belleği 2GB
Sabit Disk 50GB

Ekran Görüntüleri

 

PC'niz Hazır mı?

Promosyon

EVOLVE™ OYUNUNU GEFORCE® GTX İLE OYNANMASI GEREKTİĞİ GİBİ OYNAYIN.

Evolve ve GeForce GTX için av başladı! Left 4 Dead oyunu geliştiricileri Turtle Rock Studios, adrenalin yüklü 4'e karşı 1 karşılaşmalarda dört Avcının kullanıcının kontrol ettiği bir Canavar ile mücadele ettiği Evolve oyununu çıkardı. En son silahları kuşanın ve heyecanla beklenen 4'e karşı 1 çoklu oyuncu oyuna Canavar veya Avcı olarak katılın.

Evolve oyununu NVIDIA Maxwell™ mimarisinin inanılmaz performansı ve dünyanın en gelişmiş oyun teknolojileri kitaplığı olan NVIDIA GameWorks™ ile oynayın. TXAA TXAA kenar yumuşatma ve NVIDIA G-SYNC™ gibi olağanüstü teknolojiler ile maksimum ayarlarda ultra çözünürlüklü ve süper akıcı oyun deneyimini yaşayın.

NVIDIA SHIELD™ cihazınıza aktararak oyun deneyiminizi zenginleştirin ve düşmanlarınızı öldürdüğünüz her anı NVIDIA ShadowPlay™ ile paylaşın.

Oyun oynamak budur - The Way It's Meant to be Played.

PC'niz Evolve için hazır mı? Hemen bakın.

 
GeForce GTX 960
GeForce GTX 960
HEMEN ALIN
GeForce GTX 970
GeForce GTX 970
HEMEN ALIN
GeForce GTX 980
GeForce GTX 980
HEMEN ALIN
 
Pegi 16
2014 NVIDIA Corporation. NVIDIA, NVIDIA logosu, GeForce, GTX, NVIDIA GameWorks, NVIDIA G-SYNC, ShadowPlay ve SHIELD; NVIDIA Corporation'un ticari markaları ve/veya tescilli ticari markalarıdır. Her Hakkı Saklıdır. Evolve © 2010-2015 Take-Two Interactive Software Inc. Evolve, 2K ve ilgili logolar Take-Two Interactive Software, Inc. mlkiyetindedir. ©2008-2015 Rockstar Games, Inc.
 
 

Diğer Popüler PC Oyunları

Aliens: Colonial Marines
Blacklight: Retribution
Battlefield 3
Bulletstorm