PC Oyunları

 
 

 

Oyun Web Sitesi

Everest VR

Tür

Macera

Yayın Tarihi

02-08-2016

Tek Oyuncu

Evet

Genel Bakış

Everest Zirvesi’ne tırmanmanın nasıl bir his olduğunu siz de birinci şahıs görevlerle ilk elden yaşayın. Aslına uygun ve benzersiz görsellerin oyuncu hareketleriyle birleştiği, hem gerçek hem de büyüleyici bir VR yolculuğu.

Birinci şahıs olarak oynayın; Everest Dağı’nın zirvesine ulaşmak için bir keşif gezisine katılarak fotoğraf gerçekçiliğinde benzersiz bir deneyimi ilk elden yaşayın. VR stüdyosu Sólfar ve RVX (Nordics’in ana görsel efekt ve animasyon stüdyosu) ortaklığıyla geliştirilen EVEREST VR tamamıyla sanal gerçeklik için tasarlanmıştır.

Temel Özellikler

  • 5 ikonik manzara ile Everest deneyimi yaşayın. Basecamp'de hazırlandığınız keşif gezisinde ürkütücü Khumbu Buz Çağlayanı'nı geçeceksiniz, geceyi Camp 4’te geçirdikten sonra tehlikelerle dolu Hillary Step'e çıkacak ve sonunda Everest'in zirvesine ulaşacaksınız.
  • İlk zirve tırmanışı denemenizi tamamladıktan sonra yalnızca VR’da erişebileceğiniz Himalayalardaki bir gözlem noktasına erişmenizi sağlayan God Mode kilidini açacaksınız. Önünüzde yükselen bu sıradağlar büyüleyici bir üç boyutlu VR görüntüsü sunar.
  • EVEREST VR, VR ile tanışmanın harika bir yoludur. Geleneksel bir oyun olarak değil, gerçek dünyadaki erişilmesi imkansız yerlere gitmeniz için VR’ın gücünden yararlanan erişilebilir bir deneyim olarak tasarlanmıştır.
  • Unreal Engine ile desteklenen EVEREST VR, gerçek zamanlı grafiklerin sınırlarını zorlayarak sanal gerçeklik uygulamalarında eşi benzeri olmayan AAA kalitesinde bir görsel doğruluk sunar.
  • NVIDIA GeForce GPU kullanıcıları için özel bir deneyim. EVEREST VR, görsel kaliteden ödün vermeden maksimum performans sağlamak için NVIDIA Multi-Res Shading kullanımı ve deneyimin içine daha fazla çekilmenizi sağlayan NVIDIA Turbulence ile oluşturulmuş gerçek zamanlı kar simülasyonları sayesinde NVIDIA VR Ready sistemlerinin zirvesinde yer alır.
  • HTC Vive için optimize edilmiş ortamınız, ayakta dururken rahat ve son derece yeterli bir deneyim sunmanın yanı sıra oda ölçeğindeki Oyun Alanlarının tüm avantajlarını barındırır.

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri

Grafikler NVIDIA GTX 970 muadili veya üzeri

Ekran Görüntüleri

 
 
 

Diğer Popüler PC Oyunları

Aliens: Colonial Marines
Blacklight: Retribution
Battlefield 3
Bulletstorm