PC Oyunları

 
 

 

Oyun Web Sitesi

EVE: Valkyrie

Tür

Aksiyon
Çevrimiçi Çoklu Oyuncu

Yayın Tarihi

28-03-2016

Tek Oyuncu

Evet

Çoklu Oyuncu

Evet

Genel Bakış

EVE: Valkyrie™ sanal gerçeklik teknolojisindeki en son gelişmelerden yararlanmak için yeni baştan geliştirilen ödüllü, heyecanla beklenen çok oyunculu köpek dövüşü atış oyunudur. Bir mücadelenin ortasında gerçek bir uzay gemisi pilotu olma hayalini ve heyecanını yaşatan sürükleyici bir deneyimdir.

EVE evreninin kanun tanımayan bölgelerine yerleşmiş olan Valkyrie'ler kötü şöhretli Guristas korsan örgütünden oluşturulmuş bir paralı asker grubudur. Esrarengiz Ran tarafından yönetilen grup, kar ve intikam peşinde kiralık askerler olup önlerine çıkan diğer korsan gruplarını yağmalar.

Çalıntı klon teknolojisi ve mücadele için genetik olarak geliştirilen becerileri yoluyla ölümsüzleşen Valkyrie pilotları korkusuzca ve insafsızca uçar.

CCP Games’in Newcastle stüdyosu tarafından geliştirilen EVE: Valkyrie, sanal gerçeklik uzay mücadelesinin en cesur şekilde gerçekleştiği ortamda içgüdüsel aksiyon ve taktiksel derinliği bir araya getirir. PC üzerinde Oculus Rift ile aynı tarihte lanse edilecektir.

ÖZELLİKLER

  • Düşmen korsan gruplarına karşı ekip halinde yoğun bir çoklu oyuncu köpek dövüşünün içine fırlatılmanın heyecanını yaşayın.
  • EVE Evreninde, güzel bir bilim kurgu ortamında geçen ve uzay tabanlı akrobatik mücadelenin ölümcül heyecanını yakalayan sürükleyici 360 derecelik oyun deneyimi.
  • Yeni bir asker olarak, tehlikeli ama kazançlı bir dizi görevde deneyim ve şöhret kazanıp rütbenizi yükseltin.
  • Çeşitli gemi görevleri arasından seçim yapın: hızlı ve çevik savaş gemileri, ağır zırhlı taarruz gemisi veya taktiksel destek gemileri.
  • Mücadele tarzınızı ve şöhretinizi geliştirmek için gemilerinizi çeşitli donanım, güçlendirme ve çıkartmalar ile kişiselleştirin.
  • Sürekli değişen savaş meydanına karşılık vermek üzere oyun sırasında gemi, ekipman ve ekip düzeni değiş tokuşu yaparak taktiksel kararlar verin.
  • Becerileriniz arttıkça daha fazla gelişmiş geminin ve yükün kilidini açın.
  • Seslendirmede Katee Sackhoff (Battlestar Galactica, Riddick, Longmire) da var.

Ekran Görüntüleri

 
 
 

Diğer Popüler PC Oyunları

Aliens: Colonial Marines
Blacklight: Retribution
Battlefield 3
Bulletstorm