PC Oyunları

 
 

 
End of Nations

Yayıncı

Trion Worlds

Oyun Web Sitesi

End of Nations

Tür

MMO
Gerçek Zamanlı Strateji

Tek Oyuncu

Evet

Çoklu Oyuncu

Evet

PEGI 12

Desteklenen Teknolojiler

Açıklama

Bir grup seçin ve baskıcı Order of Nations güçlerine karşı mücadele vermek için bu dünya savaşına katılın. Çok sayıda oyuncunun gerçek zamanlı olarak çevrimiçi oynayabildiği bir strateji oyunu olan ve 56 kadar oyuncunun eşzamanlı olarak katıldığı savaşları içeren End of Nations, stereoskopik NVIDIA 3D Vision ile oynanabilir.

Dünya barış içinde — beklenmedik bir mali kriz dünya hükümetlerinin kontrolü kaybetmesine neden oluncaya kadar. Anarşi ve terörün ortasında kalan Birleşmiş Milletler, düzeni yeniden kurar ve dünyanın büyük bir kısmını yeni bir adla kendi kontrolü altına alır: Order of Nations. Liberation Front (Özgürlükçüler) ve Shadow Revolution (Devrimciler) adlı iki grup isyan eder ve Order of Nations’ı ve birbirlerini devirmek için savaşmaya başlar.

Petroglyph Games ve Trion Worlds tarafından geliştirilen ücretsiz, çoklu oyunculu çevrimiçi gerçek zamanlı strateji oyunu olan End of Nations’da bu gruplar adına savaşa girip 56 kadar eşzamanlı oyuncunun yer aldığı gerçek dünyadaki yerlerde cereyan eden savaşlara katılıyorsunuz. Komutanlarla birlikte mücadeleyi sürdürerek düşmana ve baskıcı Order of Nations güçlerine karşı toprak savaşı veriyorsunuz. Sahnelerin arka planında bu savaşların sonuçları bir araya getirilerek bu dünya hakimiyeti mücadelesinde kimin ne kadar toprak kazandığı belirleniyor.

Geleneksel bir RTS oyun gibi oynanan End of Nations, orduların savaşa girmeden önce bir oyuncunun tarzına göre uyarlanabilmesine olanak veren milyonlarca özelleştirme seçeneği sunar. Savaşlar amacına ve büyüklüğüne göre geniş bir aralıktadır ve hedefler geleneksel dövüşlerden çok daha farklı senaryolara değişkenlik gösterir.

Daha fazla bilgi almak ve beta oyununa kayıt olmak için End of Nations resmi web sitesini ziyaret edin.

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi Windows XP, Vista veya 7
İşlemci 2.0 GHz işlemci
Bellek  2 GB
Video kartı Shader model 2.0 kapasiteli video kartı
Sabit disk alanı 6.5 GB kullanılabilir
Ses DirectX® 8.1 uyumlu kart
DirectX® 9.0c veya daha iyisi
Giriş Klavye, fare
Geniş bant internet bağlantısı DSL, kablolu modem veya diğer bir yüksek hızlı bağlantı

Ekran Görüntüleri

 
 
 

Diğer Popüler PC Oyunları

Planetside 2
Guild Wars 2
AION
Oil Rush