PC Oyunları

 
 

 
Dishonored

Yayıncı

Bethesda Softworks

Oyun Web Sitesi

Dishonored

Tür

Aksiyon

Yayın Tarihi

01-10-2012

Tek Oyuncu

Evet

Çoklu Oyuncu

Evet

PEGI 18

Desteklenen Teknolojiler

Açıklama

Sır perdesinin ardındaki birinci kişi aksiyon-macera oyunu olan Dishonored, oyuncuları Half-Life 2'nin zalim City 17'sinin arakasındaki beyin Viktor Antonov tarafından tasarlanan benzersiz bir dünyaya götürüyor. Steampunk ekipmanları, geleceğin teknolojisi, mistik güçler ve karanlık gölgeli figürlerle dolu olan Dishonored Dunwall daha önce hiç görülmemiş bir şey.

İmparatoriçenin sadık ve çok sevilen koruması Corvo Atano'nun başarılarının ardından oyunun gidişatı yozlaşma, ihanet ve size bağlı olarak cinayet yönünde ilerliyor. Gördüğünüz gibi, Dishonored diğer birçok oyundan farklı olarak oyuncunun her seviyeye aksiyon veya gizli işler, ya da her ikisini bir arada kullanarak yaklaşmasına olanak veriyor ve aksiyon yüzeyde kalan basit bir şey gibi görünse de, daha sonraki bölümlerde dallanarak oyunu daha da zorlaştırıyor.

Her yönden mükemmel olan ve bir hikayenin yönelndirdiği bu oyunun heyecanını bozmamak için bundan öte gitmek haksızlık olur. Eğer Thief, Splinter Cell, Deus Ex veya benzer oyunları seviyorsanız, Yılın Oyunu listesindeki yeni deneyimlerin hakkını veren her oyuncu gibi sizin de Dishonored'ı keyifle oynayacağınızı belirtmeye gerek yok.

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi Windows Vista / Windows 7
İşlemci 3.0 GHz çift çekirdek veya daha iyisi
Bellek 4 GB sistem RAM
Sabit Disk Alanı: 9 GB
Video Kartı NVIDIA GeForce GTX 460 veya daha iyisi
Ses Windows uyumlu ses kartı

Önerilen Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi Windows Vista/Windows 7
İşlemci 2.4 GHz dört çekirdek veya daha iyisi
Bellek 4 GB sistem RAM
Sabit Disk Alanı 9 GB
Video Kartı NVIDIA GeForce GTX 460 veya daha iyisi
Ses Windows uyumlu ses kartı

Ekran Görüntüleri

 

Bedava oyun kazanma şansı

PC İÇİN ÜCRETSİZ Dishonored OYUNU Kazanın

Kazananlar - Tebrik ederiz.

Sinan Cem Kizil
Oğul Selli
Baran Soysüren
Berkay Öztürk
Arda Mutlu

Kazananlar yarışmacılarımızla e-mailleri vasıtasıyla irtibata geçilip, kargo adresleri istenecektir. 23 Kasım 2012 Cuma gününe kadar adresini mail vasıtasıyla iletmeyen kişi kazanma hakkını kaybedecektir. Hediye ödüller 30 Kasım 2012 Cuma gününe kadar kazanan ve adreslerini gönderen kişilere kargolanacaktır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Dishonored

Arkane Studios’dan Bethesda’nın yeni gizli güç oyununu kutlamak için GeForce komünitesi üyelerimize Dishonored oyununun beş kopyasını ücretsiz olarak veriyoruz.

Yapmanız gereken tek şey, bültenimize abone olarak GeForce komünitesine girmeniz ve düşünüp yeni bir özel gizli güç bulmanız. Dishonored ışınlanma, zamanın donması ve hayvanlara ve diğer insanlara sahip olma benzeri özelliklere sahip – ama siz gizli görevlerinizde size yardımcı olacak hangi özel gücü isterdiniz? En ilginç ve eğlenceli beş öneri kazanacak!

Başvurular 30 Ekim sabah saat 9:00’da sona erecektir. Şartlar ve Koşullar geçerlidir.

Beshesda’nın Türkiye’de tek yetkili distribütörü olan Tradeks firmasına, NVIDIA Dishonored yarışmasına verdiği desteklerden dolayı teşekkür ederiz.


tradeks-logo.jpg Arkane Studios Bethesda GeForce GTX

Şartlar ve koşullar

NVIDIA - DISHONORED YARIŞMASI

NVIDIA Corporation sizi Dishonored Yarışması'na (bundan böyle “Yarışma” olarak anılacaktır) katılmaya davet ediyor. Bu yarışmanın galipleri, iki aylık ilave abonelik (zaman çizelgesi) de dahil olmak üzere, bir Dishonored oyunu alacak.

Resmi Kurallar

Bu Yarışma'ya girmekle, burada belirtilen Resmi Kurallar'a yasal olarak bağlı olduğunuzu ve yürürlükteki tüm yasa ve yönetmeliklere uyum göstereceğinizi kabul etmiş oluyorsunuz.

BU YARIŞMAYA GİRMEK İÇİN HERHANGİ BİR SATIN ALMA VEYA HERHANGİ TÜRDE BİR ÖDEME YAPMANIZ GEREKMEMEKTEDİR. BU YARIŞMA, YASALARIN SINIRLADIĞI VEYA YASAKLADIĞI YERLERDE GEÇERLİ DEĞİLDİR. BU YARIŞMA BİRLEŞİK KRALLIK, İRLANDA CUMHURİYETİ, TÜRKİYE, ALMANYA, HOLLANDA, İSVEÇ, NORVEÇ, DANİMARKA VE FİNLANDİYA'DA YASAL OLARAK İKAMET EDEN KİŞİLERE AÇIKTIR.

1. Sponsor
Bu Yarışma 2701 San Tomas Expressway, Santa Clara, CA 95050, A.B.D. adresinde bulunan NVIDIA Corporation (bundan böyle “NVIDIA” veya “Sponsor” olarak anılacaktır) tarafından finanse edilmektedir.

2. Uygunluk
Bu Yarışma'ya katılabilmek için Birleşik Krallık, Hollanda, İsveç, Norveç, Türkiye, Danimarka veya Finlandiya'da yasal olarak ikamet etmeli ve on sekiz (18) yaşında veya üzerinde olmalısınız. Bu Yarışma'ya sadece bireyler katılabilir. Bu Yarışma'ya ekip, şirket veya kurumlar katılamaz. Sponsor'un çalışanları, bağlı şirketleri ve bunların ilgili üstlenicileri, hizmet sağlayıcıları ve bu Yarışma ile bağlantılı profesyonel danışmanları, yakın akrabaları ve birinci dereceden aile üyeleri bu Yarışma'ya KATILAMAZLAR.

3. Zorluk
Arkane Stüdyoları'nın Bethesda’nın yeni gizli savaş oyununu piyasaya sürmesini kutlamak amacıyla, GeForce grubu üyelerimize beş adet Dishonored kopyası hediye ediyoruz. Tek yapmanız gereken, GeForce grubuna katılmak için bültenimize kaydolarak giriş yapmak ve yeni bir gizli özel gücü tasarlamak. Dishonored ışınlanma, zamanı durdurma ve hayvanlara ve diğer insanlara sahip olma gibi özelliklere zaten sahip; ancak gizli misyonlarınızda size yardımcı olması için, siz hangi özel güçten yararlanırdınız? En ilginç veya eğlenceli on sunum, yarışmayı kazanacak! (Maksimum 50 kelime) NVIDIA, kazananları bu Resmi Kurallar'ın 6. Bölüm'ünde (Karara Varma) açıklanan kurallara göre, alınan uygun girişlerin yaratıcılığı ve orijinalliğine dayanarak seçecek.

4. Ödüller; Galibiyet Avantajları 
Bu Yarışma'nın ödülleri şunlardır:

 • Beş (5) kazanan, Bethesda/Arkane Stüdyoları'nın birer (1) adet Dishonored PC Oyunu alacak. Yaklaşık piyasa değeri 30 İngiliz Sterlini'dir.

Galibiyet avantajları tamamen her bir girişin, bu Resmi Kurallar'ın 6. Bölüm'ünde (Karara Varma) açıklanan kurallar doğrultusunda belirlenen değerlerine bağlı olacaktır.
Bu Yarışma'daki ödüller, verilemez veya devredilemez ve paraya çevrilemez, iade edilemez veya nakde çevrilemez. BU YARIŞMA İLK KEZ SUNULMAKTADIR.

5. Giriş Dönemi; Nasıl Girilebilir
Bu Yarışma'ya giriş dönemi 16 Ekim 2012 saat 12:00'de (GMT) başlayacak ve 30 Ekim 2012 saat 09:00'da (GMT) (bundan böyle “Giriş Dönemi” olarak anılacaktır) sona erecektir. “GMT” veya açık adıyla “Greenwich Mean Time” Birleşik Krallık'ta olduğu varsayılan zaman dilimidir. Zaman dilimi farklılıklarını gözetmek, her katılımcının kendi sorumluluğundadır.
Bu Yarışma'ya girmek için, giriş formunuzu //www.nvidia.com.tr/object/dishonored-pc-game-tr.html#gameContent=3 adresine (bundan böyle “Yarışma Web Sitesi” olarak adlandırılacaktır), Giriş Dönemi içinde sunmalısınız. Şunları özellikle yapmalısınız: (i) çevrimiçi bir giriş formunu doldurmak, ve (ii) aşağıdaki soruya yanıt vermek: Giriş formunda sizden adınız, e-posta adresiniz, doğum tarihiniz ve ülkenizi belirtmeniz ve GeForce bültenine kayıt yaptırmanız istenecektir.

TÜM KATILIMCILAR İÇİN ÖNEMLİ NOT:

 1. Girişiniz Giriş Dönemi içinde SUNULMALIDIR, aksi takdirde GEÇERSİZ sayılacaktır.
 2. HER KATILIMCI SADECE BİR GİRİŞ YAPABİLİR.
 3. (GİRİŞ FORMUNDA AÇIKLANAN KİŞİSEL BİLGİLER HARİÇ) tüm girişlerin halka açık olduğu ve gizli olmadığı varsayılacaktır. Gizli olarak yapılan (Giriş forumda açıklanan kişisel bilgiler hariç) tüm girişler GEÇERSİZ sayılacak ve otomatik olarak diskalifiye edilecektir.
 4. Sunulan girişler, Sponsor tarafından iade EDİLMEYECEKTİR.
 5. GeForce bültenine aboneliğinizi, e-posta bülteninin alt kısmında yer alan Aboneliği Sonlandır bağlantısını izleyerek dilediğiniz zaman sona erdirebilirsiniz.

Kendi kayıtlarınız için, sunumunuzun eksiksiz bir kopyasını muhafaza etmeniz önerilir.

6. Karara Varma
Kazananlar, NVIDIA'nın atadığı bir seçici kurul (bundan böyle toplu olarak “Jüri Üyeleri” ve bireysel olarak “Jüri Üyesi” olarak adlandırılacaktır) tarafından, Giriş Dönemi içinde alınan uygun tüm girişler arasından seçilecektir. Kazananların belirlenmesi, Jüri Üyeleri'nin her bir girişin sunumunu, yaratıcılığını ve orijinalliğini değerlendirmesine bağlı olacaktır.
NVIDA ve Jüri Üyeleri, tüm kazananları belirlemekte tek yetkili ve inisiyatif sahibi olacak ve NVIDIA ve Jüri Üyeleri'nin tüm kararları NİHAİ kabul edilecektir. Bu Yarışma'ya girerek, NVIDIA ve Jüri Üyeleri'nin kararlarına tabi olduğunuzu kabul etmektesiniz.

7. Kazananın Açıklanması; Ödüle Hak Kazanma ve Ödülü Alma
Bu Yarışma'nın galipleri, 5 Kasım 2012 Pazartesi günü Yarışma Web Sitesi'nde açıklanacaktır. NVIDIA, Giriş Dönemi'nin bitiminden itibaren 5 gün içinde, her kazananın girişi sırasında belirttiği e-posta adresine e-posta yoluyla bir bildirim gönderecektir. Bir ödüle hak kazanmak için, kazanan, NVIDIA'nın bildiriminden itibaren 7 gün içinde şunları yapmalıdır:

 1. Bildirimin alındığını e-posta yoluyla onaylamak (bu onay, bildirimin gönderildiği e-posta adresinden gönderilmelidir); ve
 2. Gerekiyorsa, (NVIDIA tarafından e-posta bildirimi ile birlikte gönderilen) kazanan ibranamesini ve NVIDIA'nın bildiriminde (varsa) listelenmiş diğer gerekli belgeleri (bundan böyle toplu olarak “Kazananlar İçin Gerekli Belgeler” olarak anılacaktır) doldurmak, imzalamak ve support@nvidia.eu adresine geri göndermek.

NVIDIA, kazanandan e-posta onayını ve (gerekiyorsa) Kazananlar İçin Gerekli Belgeleri aldıktan sonraki 7 gün içinde ödülü FedEx veya benzer bir kurye servisi ile ve masrafı NVIDIA’ya ait olmak üzere kazananın, galibiyet girişinde belirttiği posta adresine gönderecektir. Steam, Origin ve benzer kodlar, NVIDIA'nın e-posta onayını aldığı e-posta adresine elektronik olarak gönderilecektir. Yukarıda belirtilenlere rağmen, şayet NVIDIA, kazananın geri gönderdiği Kazananlar İçin Gerekli Belgeler'in eksik, hatalı veya başka bir şekilde düzgün olmadığına karar verirse, ödülü göndermeden önce kazanandan eksiksiz belgeleri temin etmesini veya hatalı belgeleri düzgünleri ile değiştirmesini isteyebilir.

TÜM KATILIMCILAR İÇİN ÖNEMLİ NOT: Kazananla belirtilen süre içinde irtibata geçilemediği veya kazanan belirtilen süre içinde ödül için talepte bulunmadığı veya Kazananlar İçin Gerekli Belgeler'i belirtilen süre içinde geri göndermediği veya ödül teslim edilemeyerek iade edildiği veya kazanan bu Resmi Kurallar'daki hükümlerden herhangi birine uyum göstermediği takdirde, bu kazananın ödül hakkını kaybettiği varsayılacaktır. Bu tür bir durumda, ödül, Jüri Üyeleri tarafından daha önce belirlenmiş bir sonraki en iyi girişi sunan kişiye verilecektir.

8. Vergiler
Bu Yarışma'nın her galibi, ödülü alma ve/veya kullanması sonucunda doğan geçerli tüm vergi ve resmi harçlardan tek başına sorumludur. Sponsor, bu vergi ve harçları, yasalar gerektirdiği takdirde ve gerektirdiği ölçüde ödülden ayırmama ve indirme hakkını saklı tutar.

9. Beyanlar, Garantiler ve Katılımcı Tarafından Yapılan Zarar Ödemeleri

 1. Her katılımcı, bu Yarışma'ya girerek, bu Yarışma'da kendisi tarafından sunulan her girişe ilişkin olarak şunları temsil ve garanti eder: (i) sunulan girişi kendisinin bağımsız olarak oluşturduğunu ve bu girişin herhangi bir üçüncü tarafın, ilgili yazarlarından yetki veya izin alınmadan kullanılmış veya kopyalanmış bir yazarlık çalışmasını içermediğini; (ii) bu Yarışma'ya katılımının yürürlükteki herhangi bir yasa veya düzenlemeyi veya herhangi bir üçüncü tarafın herhangi bir hakkını ihlal etmediğini; ve (iii) bu girişte betimlenen tüm iyeliklerin bizzat katılımcıya ait olduğunu ve girişin hazırlanması sırasında herhangi bir kamu mülküne veya özel mülke zarar vermediğini, tahrif etmediğini, izinsiz girmediğini veya kanunsuz şekilde değiştirmediğini veya kullanmadığını.
 2. Her katılımcı, bu Yarışma'ya girerek, Sponsoru, bağlı şirketlerini ve bunların ilgili çalışan, şube, temsilci, üstlenici, hizmet sağlayıcısı ve bu Yarışma ile ilgili profesyonel danışmanlarını (bundan böyle toplu olarak “Sponsor'la Bağlantılı Taraflar” olarak anılacaktır), (i) bu katılımcının yukarıda belirtilen herhangi bir temsil ve garantisinin ihlali, veya (ii) bu katılımcının burada belirtilen Resmi Kurallar'ın diğer herhangi bir hükmünün bozulması veya ihlalinden veya bu ihlalin sonucu olarak doğan tüm üçüncü taraf hak taleplerinden veya bu hak taleplerine karşı tazmin etmeyi, savunmayı ve zararını karşılamayı kabul eder.
 3. YUKARIDA BELİRTİLEN TEMSİL VE GARANTİLERDEN HERHANGİ BİRİNİ İHLAL EDEN VEYA BURADA BELİRTİLEN RESMİ KURALLAR'DAN HERHANGİ BİRİNE BAŞKA ŞEKİLDE AYKIRI OLAN HERHANGİ BİR GİRİŞ, GEÇERSİZ SAYILACAK VE BU YARIŞMADAN OTOMATİK OLARAK DİSKALİFİYE EDİLECEKTİR.

10. Katılımcı Tarafından Gerçekleştirilen EK ANLAŞMALAR

 1. Her katılımcı, bu Yarışma'ya girerek Sponsor'a, bu Yarışma'ya bu Yarışma ile ilgili amaç doğrultusunda veya başka şekilde gerçekleştirdiği her girişini, internet, elektronik, dijital, basın-yayın, teatral, baskı yoluyla veya şu anda bilinen veya daha ileride geliştirilecek diğer tüm iletişim ortamlarında ve her defasında (yasaların yükledikleri hariç olmak kaydıyla) her türlü sınırlama ve kısıtlamadan muaf olarak çalıştırması, kullanması, kopyalaması, yeniden üretmesi, yayınlaması, dağıtması, icra etmesi, görüntülemesi, sergilemesi, sunması, düzenlemesi, değiştirmesi, uyarlaması ve ondan türev çalışmalar oluşturması için, geri dönülemez ve koşulsuz olarak, telifsiz ve münhasır olmayan esasta, daimi, feshedilemez, serbestçe devredilebilir, serbestçe atanabilir, serbestçe alt lisansı verilebilir ve tüm dünyada geçerli bir lisans verir. 
 2. Her katılımcı, bu Yarışma'ya girerek, Sponsor ve Sponsorla Bağlantılı Taraflar'ın aşağıdakilerle sorumlu veya yükümlü olmayacağını kabul eder ve onaylar: (i) geç, kayıp, çalıntı, sahte, iptal edilmiş, tahrif edilmiş, eksik, okunaksız veya yanlış yönlendirilmiş tüm girişler; (ii) bir girişteki tüm hata, ihmal, yanlış bilgiler veya yanlış kimlik verileri; (iii) bir katılımcının bu Yarışma'ya katılımından veya girişinden veya ödülü alması, sahiplenmesi veya kullanmasından doğan tüm anlaşmazlık veya hak talepleri; (iv) tüm bilgisayar donanımı, yazılımı, internet, ağ, kablo, telefon veya diğer iletişimle ilgili veya teknik hata, arıza, hatalı çalışma, kesilme veya gecikmeler; veya (v) bu Yarışma'ya katılımı veya bu Yarışma ile bağlantılı herhangi bir araç, dosya, veri, yazılım veya diğer ürün veya materyallere erişimi, indirmesi veya kullanımı sonucunda katılımcının veya başka bir kişinin bilgisayar donanım, yazılım veya verilerinde meydana gelen tüm hasarlar.
 3. Her katılımcı, bu Yarışma'ya girerek, Sponsor'un kişisel bilgilerini bu Yarışma ile ilgili her türlü amaç doğrultusunda ve //www.nvidia.com.tr/object/privacy-policy-tr.html adresinde yer alan gizlilik politikası uyarınca (girişleri işlemesi ve yönetmesi, bu Yarışma'yı gerçekleştirmek ve yürütmek için gerektiğinde bir katılımcının kişisel bilgilerini Sponsorla Bağlantılı Taraflar ile paylaşması, kazanan kişiye ödülü bildirmesi ve teslim etmesi, kazanan kişiyi kamuya açıklaması ve bu Yarışma'ya ilişkin reklam vermesi, destekleme ve kamuya sunma çalışmaları yapması dahil olmak, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla) toplaması, kullanması ve tutmasını kabul eder ve onaylar.

AVRUPA BİRLİĞİ'NDEN (AB) GELEN KATILIMCILAR İÇİN ÖZEL NOT:

 • NVIDIA Corporation, bu Yarışma'nın veri kontrolü ve veri alıcısıdır.
 • Kişisel bilgileriniz, bu Yarışma'yı yürütmek ve yönetmek için toplanır ve işlenir.
 • NVIDIA tarafından bu Yarışma ile bağlantılı olarak toplanan ve işlenen kişisel bilgilerinize, talebinizi şu adrese e-posta göndererek ulaşma ve bu bilgileri güncelleme, silme veya geri çekme hakkına sahipsiniz: info@nvidia.eu. NVIDIA, sizi korumak amacıyla, daha önce sunulmuş kişisel bilgilerinizde güncelleme veya değişiklik yapmadan önce doğrulanmasını gerekli kılabilir. NOT: Kişisel bilgilerinizi bu Yarışma sırasında sildiğiniz veya geri çektiğiniz takdirde, NVIDIA girişinizi işleme koyamayabilir veya bir kazanan olarak seçilmeniz durumunda size ödül bildirimini yapamayabilir veya ödülün teslimini sağlayamayabilir.
 • Kişisel bilgileriniz, ABD dahil olmak üzere AB/AEA dışındaki ülkelere aktarılabilir ve bu ülkelerin yasaları, kişisel bilgileriniz için, kendi ülkenizdeki yasalarla aynı düzeyde koruma sağlayamayabilir.

11. Hakların SPONSOR Tarafından Saklı Tutulması
Sponsor; sahtekârlık, teknik arıza veya Sponsor'un makul hakimiyetinin ötesindeki diğer herhangi bir faktör bu Yarışma'nın tamamen Sponsor'un inisiyatifi altında belirlenmiş bütünlüğünü bozduğu takdirde, geçerli yasaların izin verdiği ölçüde, bu Yarışma'yı kısmen veya tamamen sona erdirme, iptal etme, değiştirme veya askıya alma hakkını saklı tutar. Bu Yarışma'nın veya onunla bağlantılı herhangi bir web sitesinin (veya bunların bir kısmının) bilgisayar virüsü bulaşması, yazılım hatası, onaysız değişiklik, yetkisiz müdahale, giriş yapanlar tarafından yapılan eylemler, sahtekârlık, teknik arızalar veya diğer herhangi bir nedenle bozulması veya başka şekilde girişe izin vermemesi, sadece Sponsor’un düşüncesine göre bu Yarışma'nın yönetimini, güvenliğini, doğruluğunu, bütünlüğünü veya düzgün şekilde çalışmasını bozması veya etkilemesi durumunda, Sponsor, tamamen kendi inisiyatifi altında ve geçerli yasaların izin verdiği ölçüde, bu tür eyleme dahil olan herhangi bir kişiyi diskalifiye etme ve/veya bu Yarışma'yı kısmen veya tamamen iptal etme, sona erdirme, değiştirme veya askıya alma hakkını saklı tutar. Bir katılımcı veya başka herhangi bir kişi tarafından, herhangi bir çevrimiçi hizmete veya web sitesine kasıtlı olarak zarar vermek veya bu Yarışma'nın meşru işletimini baltalamak amacıyla yapılan tüm girişimler, ceza hukuku ve medeni hukukun bir ihlalidir ve bu tür bir girişim yapıldığı takdirde, Sponsor, bu kişiden hasar tazmini ve/veya diğer yasal çözümleri, geçerli yasaların izin verdiği azami ölçüde arama ve alma hakkını saklı tutar. Ek olarak, Sponsor telif hakkı veya diğer herhangi bir hakkın ihlali konusunda, üçüncü bir tarafın hak talebine tabi olabilecek herhangi bir girişi kaldırma ve çıkarma hakkını saklı tutar.

12. Geçerli Yasalar; Yargı Yetkisi
Burada belirtilen Resmi Kurallar, yasaların çatışması kuralı yürürlüğe konmadan, ABD Delaware Eyaleti'nin yasalarına göre yönetilecek ve bu kapsamda yorumlanacaktır. Her katılımcı bu belge ile Santa Clara, California, ABD'de yerleşik devlet ve eyalet mahkemelerinin yargı yetkisine itaat edeceğini teyit eder.

13. Yarışma Bilgileri
Burada belirtilen Resmi Kurallar'ın bir kopyasını e-posta yoluyla şu adresten talep edebilirsiniz: info@nvidia.eu. Bu Yarışma'ya yapılan girişlerin gerçek sayısı ve seçilen katılımcılar hakkında bilgi almak için, lütfen talebinizi 5 Kasım 2012 tarihinden sonra şu adrese e-posta ile gönderin: info@nvidia.eu.

 
 

Diğer Popüler PC Oyunları

Borderlands 2
Batman: Arkham City
Alice: Madness Returns
Deep Black: Reloaded