PC Oyunları

 
 

 
Dishonored®2

Oyun Web Sitesi

Dishonored®2

Tür

Aksiyon
Macera
Atış Oyunları (FPS)

Yayın Tarihi

11-11-2016

Tek Oyuncu

Evet

PEGI 18

Genel Bakış

Arkane Studio’nun 100’den fazla “Yılın Oyunu” ödülü kazanan ünlü birinci şahıs nişancılık oyunu Dishonored’in devamı Dishonored 2’de doğa üstü güçlere sahip suikastçi rolünü bir kez daha üstlenin. Mistik güçlerin sanayi atmosferiyle harmanlandığı bir dünyada yolunuzu çizin. İmparatoriçe Emily Kaldwin mi, yoksa kraliyet koruması Corvo Attano mu olmayı tercih edersiniz? Oyun boyunca görünmeden mi ilerleyeceksiniz, yoksa inanılmaz savaş sistemini sonuna kadar kullanmayı mı düşünüyorsunuz? Belki de ikisinin bir karışımını seçersiniz. Düşmanlarınızı alt etmek için karakterinizin özel güçlerinin, silahlarının ve araçlarının nasıl bir kombinasyonunu oluşturacaksınız? Oyunun öyküsü seçimlerinize bağlı. Özenle hazırlanmış görevleri tamamladıkça beklenmedik sonuçlarla karşılaşacaksınız.

Suikastçiler

Gerçek aktörler tarafından seslendirilen Emily Kaldwin ve Corvo Attano, oyun dünyasına ve öyküye kendi perspektiflerini ve duygularını katıyor. Dünyayı gezerken karakterlerin özel güçlerini, araçlarını ve kendi ayarlarına sahip silahlarını yaratıcı şekilde bir araya getirin. Şehir sokaklarında savaşarak yolunuzu açmayı veya çatılardan gizlenerek ilerlemeyi, hangi düşmanları ortadan kaldıracağınızı ve hangilerinin sağ kalacağını siz seçeceksiniz.

Doğa Üstü Güçler

Gelişmiş eşya yapımı ve yepyeni yetenek yükseltme ağaçlarıyla güçlerinizi çok farklı şekillerde özelleştirin. Hedeflerine gizlice yaklaşan bir gölgeye dönüşün, aynı hazin sonu paylaşmaları için düşmanlar arasında bağlantı kurun veya düşmanların zihnine hükmedin. Doğrudan şiddet, ölümcül olmayan savaş yöntemleri, özel güçler ve silahlar ile hedefinize ulaşmanızı sağlayacak neredeyse sınırsız olasılığın keyfini çıkarın.

Hayalleri Zorlayan Bir Dünya

Dunwall’ın kasvetli ve sıçanlarla dolu sokaklarından Karnaca’nın yeşil, egzotik kıyılarına kadar her yer Arkane’in sanat ve senaryo ekipleri tarafından özenle hazırlandı. Dünyanın tamamı kendi kişiliğine sahip; her köşesi farklı öykülerle, kendine has mimariler ve ilgi çekici karakterlerle dolu. Toz fırtınaları ve birbirlerine rakip grupların eksik olmadığı Dust District veya duvarları yer değiştiren, ölümcül tuzaklar ve mekanik askerlerle dolu bir malikane gibi etkileyici görev haritaları da sizi bekliyor.

Void Engine

Dishonored 2’ye hayat veren grafik motoru Void Engine, renderleme teknolojisinde büyük bir adım. id Tech tabanlı ve Arkane Studios tarafından önemli ölçüde elden geçirilmiş. Void Engine, yeni grafik oluşturma yöntemlerini destekleyen ve yeni nesil güçlü donanımlardan en iyi şekilde yararlanan bir tasarıma sahip. Tüm oyun sistemlerinde önemli gelişmeler sunuyor; hızlı ve etkileşimli bir gizli görev deneyimi, savaş yapay zekası, ışıklandırma ve grafik renderlemeyle, etkileyici yoğunlukta şehir içi ortamlar ve hikaye sunumu sağlıyor.

Ekran Görüntüleri

 
 
 

Diğer Popüler PC Oyunları

Aliens: Colonial Marines
Blacklight: Retribution
Battlefield 3
Bulletstorm