PC Oyunları

 
 

 
Deep Black: Reloaded

Yayıncı

505 Games

Oyun Web Sitesi

Deep Black: Reloaded

Tür

Aksiyon

Yayın Tarihi

01-03-2012

Tek Oyuncu

Evet

PEGI 16

Desteklenen Teknolojiler

Açıklama

Deep Black: Reloaded, daha önce hiç görülmemiş bir oyun deneyimi sunmak için hem PhysX hem de 3D Vision'dan yararlanıyor.

Geliştirici Biart Company, NVIDIA ile yakın işbirliği içinde çalışarak Deep Black: Reloaded için oluşturdukları teknolojiyi, bu eşsiz nişancı için son derece titizlikle çalışan küçük ekibin yoğun çalışmalarıyla daha ilerilere, PhysX'ten yararlanan Stereoskopik bir 3D deneyimine taşıdı.

Ekip, NVIDIA ile GeForce için partikül sistem sunumunu optimize etmek ve ultra gerçekçi sualtı sunumunu iyileştirmek amacıyla birlikte çalıştı. Dalış tüplerinden çıkan hava kabarcıkları yüzeye doğru "doğal" yükseliyor ve ateşlenen silahların çıkardığı ve hedefine doğru giden roketlerin arkasında bıraktığı izler "doğal" şekilde seyrediyor.

Ek olarak, Deep Black: Reloaded'da yok edilebilir ortamlar ve ragdoll fiziği de önemli bir rol oynuyor. PhysX, fizik hesaplamalarını CPU'dan GPU'ya bırakarak, oyunculara oyundaki kayalardan ağaçlara, duvarlara kadar her şeyi, oyunun performansını hiç etkilemeden imha edebilme olanağı sağlıyor. Ve PhysX tarafından ele alınan ragdoll fiziği, gerek karada gerek suda, doğal görünümlü karakter animasyonları ve canlı gibi hareketler üreterek oyunun zengin gerçekçiliğine katkıda bulunuyor.

Geliştirme süreci sırasında ekip, mümkün olan en yoğun içine çekme deneyimini sağlamak için, 3D Vision desteğinden tam kapasite ile yararlandı.

Deep Black: Reloaded, geleceğin Dünyasında yaşanan küresel kaynak krizinin gezegeni bir teknolojik felaketin kıyısına sürüklediği bilim kurgu aksiyon oyun setidir. Oyuncu, dünyadaki enerji kaynaklarını kontrol etmeye yönelik yasa dışı bir gizli plana son vermek amacıyla yeni enerji kaynakları arayan koalisyon tarafından tutulan bir paralı asker rolünü üstlenir. Oyunda, şeytani örgütün genel merkezini ortaya çıkarmak ve yok etmek için karada ve sualtında gerçekleştirilen gizli operasyonlar bulunuyor. Son teknoloji ile tepeden tırnağa silahlı Deep Black: Reloaded kesintisiz aksiyon sunuyor.

Ekran Görüntüleri

 
 
 

Diğer Popüler PC Oyunları

Max Payne 3
Mass Effect 3
Batman: Arkham City
L.A. Noire