PC Oyunları

 
 

 

Oyun Web Sitesi

Dead by Daylight

Tür

Aksiyon
Çevrimiçi Çoklu Oyuncu

Yayın Tarihi

14-06-2016

Çoklu Oyuncu

Evet

PEGI 18

Genel Bakış

Dead by Daylight, bir oyuncunun vahşi Katil rolünde ve diğer dört oyuncunun da Katilden kaçarak yakalanmaktan, işkence görmekten ve öldürülmekten kaçtığı, çok oyunculu (4'e 1) bir korku oyunudur.

Hayatta Kalanlar üçüncü şahıs olarak oynar ve daha iyi durumsal farkındalık avantajına sahiptir. Katil birinci şahıs olarak oynar ve daha çok avına odaklıdır.

Her karşılaşmada Hayatta Kalanların hedefi Katil tarafından yakalanmadan Ölüm Sahasından kaçmaktır - bu düşündüğünüzden çok daha zor bir şey olacak çünkü her oynadığınızda ortam değişir.

Temel Özellikler

  • Birlikte Hayatta Kalın… Veya Tam Tersi - Hayatta Kalanlar ya diğerleri ile yardımlaşır ya da bencildirler. Hayatta kalma şansınız birlikte bir ekip olarak veya yalnız çalışmanıza bağlı olarak değişecektir. Katili alt edip Ölüm Sahasından kaçabilecek misiniz?
  • Neredeyim? - Her seviye olanlara göre oluşturulur, bu nedenle ne bekleyeceğinizi hiç bilmezsiniz. Rastgele spawn noktaları, dünya ve barıındırdığı tehlike her oynadığınızda değişeceği için hiç güvende hissetmeyeceğiniz anlamına gelir.
  • Katiller için Ziyafet - Dead by Daylight korku dünyasının her bir köşesinden izler taşır. Katil olarak güçlü bir Kesiciden dehşet verici paranormal varlıklara kadar herhangi bir şey olarak oynayabilirsiniz. Ölüm Sahalarınıza aşina olun ve her Katilin avlanma, yakalama ve kurbanlarını feda etme konusundaki farklı gücünde uzmanlaşın.
  • Gittikçe Daha Derine - Her bir Katil ve Hayatta Kalan kendi derin ilerleme sistemine ve kendi kişisel stratejinize uyacak şekilde kişiselleştirilebilen çok sayıda kilidi açılabilir malzemelere sahiptir. Deneyim, beceriler ve ortamı kavrama Katili avlamak veya alt etmek için esastır.
  • Gerçek İnsanlar, Gerçek Korku - Olaylara göre gelişen seviyeler ve gerilime karşı insani tepkiler her oyun oturumunu beklenmeyen bir senaryoya çevirir. Nasıl sonlanacağını hiç tahmin edemeyeceksiniz. Ortam, müzik ve tüyler ürpertici ortamlar dehşet verici bir deneyim yaşatıyor. Vaktiniz yeterse, sisin içinde gizlenen şeyi de keşfedebilirsiniz.

PC’niz Hazır mı?

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi 64-bit İşletim Sistemleri (Windows 7, Windows 8 ve Windows 8.1)
İşlemci Intel Core i3-4170 veya AMD FX-8120
Bellek 8 GB RAM
Grafikler DX11 Compatible GeForce GTX 460 1GB veya AMD HD 6850 1GB
DirectX Sürüm 11
Geniş bant internet bağlantısı
Depolama 15 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı DX11 uyumlu

Önerilen

İşletim Sistemi 64-bit İşletim Sistemleri (Windows 7, Windows 8 ve Windows 8.1)
İşlemci Intel Core i3-4170 veya AMD FX-8300 veya üzeri
Bellek 8 GB RAM
Grafikler DX11 Uyumlu GeForce 760 veya AMD HD 8800 veya 4 GB RAM ile üzeri
DirectX Sürüm 11
Geniş bant internet bağlantısı
Depolama 15 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı DX11 uyumlu

Ekran Görüntüleri

 
 
 

Diğer Popüler PC Oyunları

Aliens: Colonial Marines
Blacklight: Retribution
Battlefield 3
Bulletstorm