PC Oyunları

 
 

 
Darksiders 2

Yayıncı

THQ

Oyun Web Sitesi

Darksiders 2

Tür

Aksiyon
Macera
Rol Üstlenme (RPG)

Yayın Tarihi

21-08-2012

Tek Oyuncu

Evet

PEGI 16

Desteklenen Teknolojiler


Açıklama

Apocalypse’in dört atlısından biri olan Death, asıl Darkriders başkahramanı olan kardeşi War’un adını temize çıkarmak için atını ileri sürer. İçerik dolu Darkriders 2, devamı olan bir oyundan isteyebileceğiniz her şeye sahip ve NVIDIA grafik kartı kullanıcıları için performans artırıcı SLI profilinin yanı sıra bir dizi Kontrol Paneli grafik iyileştirmeleri içermektedir.

Kardeşinin adını temize çıkarma ve dünyayı yeniden eski haline kavuşturma amacıyla Apocalypse’in dört atlısından biri olan Death orijinal, iyi eleştiriler alan Darkriders’ın aksiyonunu eşzamanlı olarak sürdürerek kendi destansı yolculuğunu sürdürür. Darkriders’ta olduğu gibi, ödül kazandıran bilgisayar oyunu kombo esaslı dövüş, keşif ve bilmece çözümünden oluşmaktadır. Ancak orijinalini oynamadıysanız endişelenmeyin, aslına entegre olmaktan çok deneyime adeta katkıda bulunan aslının bilgisi ile ikisi birbirinden bağımsızdır.

Aslının temelleri üzerine koyan Darkriders 2, Death’e eşsiz silahlar, zırh, ürünler ve beceriler ekleyerek tam gelişmiş Şeytanvari ganimet mekaniğini içerir. Ayrıca, Death’in kendisi savaştaki öldürücülüğünü arttırarak ilerlerken yeni becerilerin kilidini açarak kendi seviyesini yükseltir. Yeni oyun alanlarına erişim sağlayan ilave araçlar da elde edilmektedir, onun dışında çarpıcı savaşlar, yeni kombo kilitlerinin açılması ve sır ve gizli ganimetlerle dolu önceden erişilemeyen yerlerin açılması.

Devamlı olan bir oyundan bekleneceği üzere, orijinal oyun ile mukayese edildiğinde Darkriders 2 oyunun detay seviyesini ve kapsamını artırmaktadır ve grafik kartı kullanıcıları için sadakat ile performansın daha fazla artırılması amacıyla sürücü bakımından bir dizi iyileştirmeler mevcuttur. NVIDIA Kontrol Paneli aracılığı ile çentikli kenar etkisini azaltmak için MSAA, FXAA ve CSAA kenar yumuşatma etkinleştirilebilir; oyundaki gölgelendirmeyi iyileştirmek için Ortam Oklüzyonu etkinleştirilebilir; ve birden fazla GPU olan sistemlerde performansı en üst düzeye çıkarmak için SLI desteği etkinleştirilebilir. Bu özelliklerin kullanılmasını sağlamak için GeForce sürücü 306.02 beta sürümü veya sonrası yüklenmelidir.

Sonuçta, Darkriders 2 yüksek seviyedeki orijinalinin fantastik devamıdır. Daha fazla içerik, daha fazla mekan, daha fazla araç, daha fazla kombo, daha fazla silah ve daha fazla düşman, hepsi orijinalinin tutkunu olanların devamı olan bir oyundan isteyebileceği şeylerdir; türlü bilgisayar oyunları ile dolu çok seviyeli bir unvan keşfetmek isteyen yenilere üyelik vermek için eşit derecede erişilebilirdir.

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi Windows XP, Windows Vista SP1 veya Windows 7
İşlemci 2.0Ghz Intel Core2 Duo İşlemci veya AMD karşılığı
RAM 2 GB
Sabit Disk 20 GB boş alan (kurulum sonrasında 10 GB boş)
Video Kartı NVIDIA 9800 GT 512 MB Video Kartı veya AMD karşılığı
Online Steam hesabı

Configurazione del sistema consigliata

İşletim Sistemi Windows 7
İşlemci Herhangi bir Quad-core AMD veya Intel İşlemci
RAM 2 GB
Sabit Disk 20 GB boş alan (kurulum sonrasında 10 GB boş)
Video Kartı NVIDIA GeForce GTX 260 512MB Video Kartı veya AMD karşılığı
Online Steam hesabı

Ekran Görüntüleri

 
 
 

Diğer Popüler PC Oyunları

Borderlands 2
AION
Batman: Arkham City
Alice: Madness Returns