PC Oyunları

 
 

 

Tür

Aksiyon
Spor

Yayın Tarihi

02-06-2016

Tek Oyuncu

Evet

Çoklu Oyuncu

Evet

PEGI 3

Genel Bakış

Bu oyun, bildiğiniz Golf oyunlarından değil. Espri dolu ve muhteşem fizik tabanlı bu imha oyununda cesur artistik vuruşlar ile yüksek skorlara imza atın. Lavabo ve aynaları kırıp dökün, Mutfağı dağıtıp her şeyi birbirine katın, Saraydaki paha biçilmez antikaları imha edin. Bu oyun, pahalı objelerin daha fazla puan anlamına geldiği, kapalı mekanda oynanan bir golf oyunu.

Arcade türü yüksek skorlu oyun tarzını esprili bir isyanla bir araya getiren Dangerous Golf'te skorunuzu artırmak yalnızca sayı yapmakla ilgili değil. Oyunun amacı 100’den fazla delikte ve dört farklı konumda en yüksek tahribatı gerçekleştirmek.

Lavabo ve aynaları kırıp dökün, Mutfağı dağıtıp her şeyi birbirine katın, Saraydaki paha biçilmez antikaları imha edin. Bu oyun, pahalı objelerin daha fazla puan anlamına geldiği, kapalı mekanda oynanan bir golf oyunu. Espri dolu bu imha oyununda cesur artistik vuruşlar ile yüksek skorlara imza atın.

Tee Off atışınız ile yeteri kadar objeyi yok ettiğinizde SmashBreaker kazanırsınız. Böylece Topunuz bir Ateş Topuna dönüşür ve seviye içerisinde daha da muhteşem fizik tabanlı tahrip ve kaosa yol açarak gezinebilirsiniz. Ne kadar fazla kaos yaratırsanız Skorunuz o kadar yüksek olur.

Putting sırasında uzun mesafeden vuruşlar, Ricochet tekniği ve daha da fazla Tahribat ile oyun, adının hakkını verir. Dangerous Golf, topu doğrudan deliğe sokmakla ilgili DEĞİL. Elbette oyunun içinde bu da var, ancak size büyük madalyalar kazandırmaz ya da Arkadaşlarınızı Lider Panolarında geçmenizi sağlamaz.


Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi Windows 7 ve üzeri
İşlemci Intel Core i5
Bellek 8 GB RAM
Ekran Kartı GeForce GTX 970

Ekran Görüntüleri

 
 
 

Diğer Popüler PC Oyunları

Aliens: Colonial Marines
Blacklight: Retribution
Battlefield 3
Bulletstorm