quadro

CompleX

NVIDIA QUADRO 6000 VEYA QUADRO PLEX PROFESYONEL GRAFİK ÇÖZÜMLERİ İLE GÖRÜNTÜ BOYUTU OLANAKLARINI GENİŞLETME

NVIDIA® CompleX görüntü ölçekleme motoru, büyük veri setlerinin parçalara ayrılarak çalışılmasına gerek kalmadan incelenmesine olanak vererek büyük görüntüler için etkileşimliliği korur. CompleX motoru, Quadro 6000 veya Quadro Plex profesyonel çözümlerinin tam bellek ve yüksek derecede ölçeklenebilir performansından yararlanarak aşırı büyük görüntülerde verimliliği korur. CompleX motoru, ince ayarlı veriler için ultra yüksek çözünürlüğü destekleyerek çok büyük görüntüler için tamamen etkileşimli hızlarda 3D stereo grafikler sunmak üzere uygulamaları güçlendirir.

CompleX, bir NVIDIA hızlandırma motoru olarak, yazılım geliştiricileri tarafından CompleX motoru ve Quadro 6000 veya Quadro Plex çözümleri gelişmeye devam ettikçe olanakların yalnızca artacağının bilincinde olarak çok büyük görüntüleri etkileşimli yapmak üzere ürünlerinin içerisinde serbestçe kullanılabilir.

CompleX motoru etkileşimli ekran için OpenGL kullanan herhangi bir ürün tarafından kullanılabilir ve NVIDIA® SceniX hızlandırma motoru kullanan bir uygulama tarafından hemen etkinleştirilebilir.

 
 

Teknik Bilgiler

Eğer CompleX’i uygulamanıza entegre etmek istiyorsanız, daha fazla teknik bilgi için lütfen geliştiriciler sitemizi ziyaret edin.