PC Oyunları

 
 

 
Bulletstorm

Yayıncı

Electronic Arts

Oyun Web Sitesi

Bulletstorm

Tür

Atış Oyunları (FPS)

Yayın Tarihi

25-12-2011

Tek Oyuncu

Evet

Çoklu Oyuncu

Evet

PEGI 18

Desteklenen Teknolojiler

Açıklama

Üreticisi Gears of War tarafından yoğun biçimde modifiye edilmiş Unreal 3 FPS Motoru, birinci sınıf adrenalin dolu bir macera vadediyor. Dahası, SLI desteğiyle 3D sürüş deneyimini de yaşayabileceksiniz.adrenaline-filled adventure. Best yet, you'll be able to experience the ride in 3D and with SLI support.

Zalim, adrenalin dolu bilim kurgu nişancılardan hoşlanıyor musunuz? Cevabınız "Evet" ise, Bulletstorm tam size göre. FPS, size Unreal Tournament, Painkiller ve Gears of War serilerini getiren stüdyolardan geliyor. Bulletstorm'da, sürgündeki paralı asker Grayson Hunt'ı oynuyorsunuz. Satış rekorları kıran bu aksiyon dolu oyun, sizi ve takım arkadaşlarınızı düşman bir yabancı gezegene götürüyor ve sizleri, vahşi gruplarla savaşırken intikam almaya zorluyor. Oyunda bir öykü olmasına rağmen Bulletstorm, bunu pek ciddiye almıyor ve Duke Nukem gibi birinci sınıf nişancılardan esinleniyor.

Birinci şahıs nişancılar genellikle tekrarları nedeniyle eleştiri alsa da, Bulletstorm nişancıyı benzersiz kılan birçok oyun öğesi sunuyor. Oyun yabancı silahlar içerse bile, ticari markası Energy Leash ortaya kesinlikle yeni bir şeyler sürüyor. Energy Leash'i düşmanların üzerine kilitleyebiliyor ve onları emebiliyorsunuz. Ardından, düşmanları yüzlerinden vurabiliyor veya botlarınızla tekmeleyerek aşağı düşürebiliyorsunuz. Oyuna daha fazla orijinallik katan şey ise sizi yaptığınız tahribata göre ödüllendirmek. Bir "Skill Shots (Beceri Atışı)" puanlama sistemiyle, yaratıcı öldürme eylemleriniz üst seviyelere çıkmanıza ve yükseltmeler kazanmanıza olanak sağlayacak.

Yeni modifiye edilmiş bir Unreal 3 grafik motoru kullanan Epic Games'in Başkanı Mark Rein, Bulletstorm'u "Dört dörtlük, hayret verici, muhteşem bir PC oyunu" olarak tanımladı. PC sürümünden tam anlamıyla yararlanmak için, Bulletstorm'u daha yüksek performanslı SLI'da çalıştırabilirsiniz. Bulletstorm'u, oyuna eklenen bir başka parıltı olan NVIDIA 3D Vision desteği ile 3D de oynayabilirsiniz.

 

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi Windows XP (SP3), Windows Vista (SP2) veya Windows 7
İşlemci Intel Core 2 Duo, AMD Athlon X2 veya eşdeğeri, 1.6 GHz veya üzerinde çalışan
Bellek (RAM) 1,5 GB
Video NVIDIA GeForce 7600 GS ou plus avec 256 Mo de VRAM compatible avec DirectX 9.0c
Kullanılabilir HDD alanı 9 GB
Disk Sürücü 16X CD/DVD Sürücü
DirectX 9.0c uyumlu video kartı, 256 MB VRAM; NVIDIA GeForce 7600 GS veya üzeri
internet (TCP/IP) bağlantısı

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistem Windows Vista (SP2) veya Windows 7
İşlemci QuadCore 2.0 GHz
Bellek (RAM) 2 GB
Disk Sürücü CD/DVD 16x ou plus
Kullanılabilir HDD alanı 9 GB
Video NVIDIA GeForce GTX260 ou plus avec 512 Mo de VRAM compatible avec DirectX 9.0c
Carte son 16 bits compatible avec DirectX 9.0c
Genişbant İnternet (TCP/IP) bağlantısı

Ekran Görüntüleri

 
 
 

Diğer Popüler PC Oyunları

Metro: Last Light
Battlefield 3
Duke Nukem Forever
Rage