quadro

Sınırsız hayal gücü Adobe® Creative Suite® 5.5

Yaratıcı bir dahisiniz. Öyleyse bırakın aksın fikirleriniz

NVIDIA® GPU'larla Adobe® Creative Suite® 5.5 yazılımının gücünü serbest bırakın. Üst düzey yapım sonrası platformlarının çok daha altında bir maliyetle alınabilen günümüzün PC'leri ile çarpıcı hızda performans ve kusursuz, akıcı etkileşim elde edebilirsiniz.

Bir sanatçı, tasarımcı veya video profesyoneli iseniz, NVIDIA Quadro® ve Adobe CS5.5'de maksimum performans için hem Quadro hem de NVIDIA® Tesla™ GPU'lar içeren yeni NVIDIA® Maximus™ teknolojili iş istasyonları ile tüm yapım sonrası iş akışınızı hızlandırabilir, projenize yaratıcı ilham katabilirsiniz.

 
Premiere Pro

Adobe® Premiere® Pro CS5.5

NVIDIA® CUDA teknolojisini temel alan ve piyasaya yeni çıkan Adobe® Premiere® Pro CS5.5 içine dahil edilmiş olan Adobe® Mercury Playback Motoru ile şaşırtıcı derecede akıcı, gerçek zamanlı video düzenleme deneyimi yaşayın.
Daha Fazla Bilgi

After Effects

Adobe® After Effects® CS5.5

Adobe® After Effects CS5.5'de NVIDIA GPU ile hızlandırılmış görsel efektler kullanarak gerçek zamanlı yaratın ve tasarlayın.
Daha Fazla Bilgi

Photoshop

Adobe® Photoshop® CS5.5

Artık bugüne kadar hiç olmadığı kadar doğal bir şekilde dijital tuvale bağlanabilirsiniz. Büyük görüntüler arasında gezinirken, fotoğrafları rötuşlarken veya efektleri denerken yepyeni bir deneyim yaşayın.
Daha Fazla Bilgi

 

NVIDIA QUADRO VE TESLA GRAFİK KARTLARI

NVIDIA Quadro ve Tesla Grafik Kartlarını kullanarak güvenle yaratın.
Quadro ve Tesla grafik kartlarını kullanarak en kısıtlı bütçelerle en kısa sürelerde iş teslim edin. Bu GPU'lar, üstün görsel kalitede daha hızlı performans sunar ve Adobe Creative Suite 5 uygulamalarında tamamen entegre ve optimize edilmiş iş akışı sağlar.
 
Benzersiz Quadro Özellikleri
  • Proje dosyalarını After Effects ve Photoshop'dan Premiere Pro'ya kolaylıkla entegre edin ve üç katmandan fazla uygularken bile gerçek zamanlı düzenleme yapın.
  • 30-bit renk uyumluluğu (her renk İçin 10-bit) ile en geniş dinamik aralıkta zengin, canlı görüntü kalitesi deneyimi yaşayın ve görüntüyü SDI monitörler dahil olmak üzere çok sayıda ultra yüksek çözünürlüklü ekrana kolaylıkla yayın. *
  • Premier Pro'da 2K, 4K veya RED metraj gibi aşırı büyük video dosyaları ile çalışın ve Quadro üst düzey çözümlerindeki büyük grafik belleği kullanarak After Effects'de karmaşık, çok katmanlı efektler uygulayın.
  • Uzatılmış üç yıllık garantiyle NVIDIA tarafından tasarlanıp geliştirildi ve doğrudan desteklenmektedir.
 

Adobe Plugin'ler

 
Red Gaint Genarts Cine Form Boris FX
 
Prodad Elemetal The Foundry
 

* SDI, Quadro SDI-etkinleştirilmiş GPU'larda ve Quadro Dijital Video Hattı çözümlerinde kullanılabilir.