PC Oyunları

 
 

 

Oyun Web Sitesi

Brawlhalla

Tür

Aksiyon
Çevrimiçi Çoklu Oyuncu

Yayın Tarihi

30-04-2014

Tek Oyuncu

Evet

Çoklu Oyuncu

Evet

Genel Bakış

Brawlhalla: Tarihteki en büyük savaşçıların kimin en iyi olduğunu veya olacağını kanıtlamak için savaştığı sonsuz bir dövüş arenası. Her karşılaşma beceri, hız ve gücün destansı bir testidir ve her zafer kazananlara daha şan ve övünme hakkı verir.

Kıyasıya mücadele eden bu savaşçılara güçlü silahlar ve aletler eşlik ediyor. Dövüşçüler kılıç, balta, balyoz, patlayıcı, roketatar ve diğer silahları kapmaya çalışıyor! Her bir silah, oyun tarzınızı ve seçeneklerinizi değiştirir. Mayın, bomba ve topuz gibi aletler bu karışıma biraz daha tehlike katarak dövüşçülerin zamanlı bir atış veya özenle kurulmuş bir tuzakla savaşın seyrini değiştirmelerine olanak sağlar.

Brawlhalla, çevrimiçi ve yerel tek oyuncu/yardımlaşma modları içeren ücretsiz bir 2D platform dövüş oyunudur.

  • Çevrimiçi Rütbeli 1x1 - Brawlhalla oyununda kişisel zaferinizi olağanüstü seviyelere çıkarmak için tek bir rakibe karşı mücadele ettiğiniz kişisel bir beceri testi.
  • Çevrimiçi Rütbeli 2x2 - Heyecan yüklü çılgın 2'ye2 mücadelelerde azminizi, zekanızı ve takım ruhunuzu kanıtlamak için bir arkadaşınızla rütbelerinizi yükseltin.
  • Çevrimiçi 4 Oyuncu Herkese ücretsiz - Dört dövüşçünün dahil olduğu, ancak yalnızca birinin kazanabileceği rütbeli veya rastgele karşılaşmalar.
  • 8 Oyuncu 4x4 ve FFA - Çünkü övünme hakları için mücadele eden dört efsaneden daha iyi olan tek şey bu haklar için savaşan sekiz efsanedir.
  • Yerel Herkese Ücretsiz - Tek bilgisayarda 4 oyuncuya kadar herkes ücretsiz oynayabilir - dostça karşılaşmalar için mükemmel.
  • Yerel Kişiselleştirilmiş Takımlar - Oturma odanızda, kendi bilgisayarınızda karışıma 4 kadar robot ekleyerek takım oluşturun.
  • Yerel Tek Oyuncu - Üç oyunlu turnuva serilerinde robotlara meydan okuyun. Isınma veya puan yükseltme için mükemmel.
  • Alternatif Oyun Modları - Brawlball, Bombsketball ve diğerleri, tamamen farklı hedefler ve aynı derecede rekabet içeren ‘casual’ ‘party game’ ‘just for fun’ gibi alternatif oyun modları sunuyor.

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri

Bellek 1 GB RAM
Depolama 75 MB kullanılabilir alan

Ekran Görüntüleri

 
 
 

Diğer Popüler PC Oyunları

Aliens: Colonial Marines
Blacklight: Retribution
Battlefield 3
Bulletstorm