PC Oyunları

 
 

 
Borderlands 2

Yayıncı

2K Games

Oyun Web Sitesi

Borderlands 2

Tür

Aksiyon

Yayın Tarihi

21-09-2012

Tek Oyuncu

Evet

Çoklu Oyuncu

Evet

Desteklenen Teknolojiler

Açıklama

Borderlands daha büyük, daha iyi bir deneyimle geri döndü; aksiyon dolu oyun, zekice yaratılmış bir kurgu, 3D Vision desteği, NVIDIA Surround desteği ve NVIDIA GPU ile hızlandırılan çeşitli PhysX efektleri içeren bir deneyim.

Borderlands, 2009 yılında görüş açısı birinci kişi olan first person shooting oyunu RPG ve ARPG ile bir araya getirerek yarattığı dört oyunculu keyifli oyun deneyimi ile oyuncuların ilgisini çekti. Oyun 4,5 milyon üzerinde satış yaptı ve Gearbox’ın fikirleri ve yenilikleri çok sayıda oyun için ilham kaynağı oldu.

Oyunun heyecanla beklenen devamı, "daha büyük ve daha iyi" slogan ile yeni fikirler, ek araç bölümleri, özelleştirilebilir karakterler ve tabii ki daha fazla silahla oyunun orijinalini her açıdan geliştiriyor.

PC oyuncuları, PC komünitesine yazdığı övgü yazısında Claptrap’in ayrıntılarıyla anlattığı gibi FOV kaydırıcılar, çevrimdışı LAN desteği ve çok sayıda diğer seçenekler ile ekstra olanaklar yakalıyor. PC sürümü, daha zengin dokular, dahili yüksek kaliteli FXAA desteği ve çeşitli diğer seçenekler içermektedir.

GeForce grafik kartına sahip olan oyuncular, konsolların ve GeForce GTX grafik kartları içermeyen sistemlerin çok daha ötesinde bir fiziksellik ve süreklilik ekleyerek genel deneyimi büyük ölçüde geliştiren çeşitli ek donanım hızlandırmalı PhysX efektlerini etkinleştirebilecekler.

NVIDIA kullanıcıları ayrıca, grafik kartlarının gelişmiş özelliklerinden yararlanarak kullanıcıyı oyunun içine alan Surround, 3D Vision ve 3D Vision Surround ekran modları ile aksiyonu üç adet yüksek tanımlı 1920x1080 ekrana yayabilir ve Borderlands 2’nin canlı, patlama dolu, hücre gölgelendirmeli dünyası ile bir araya geldiğinde inanılmaz görünen, gözleri yuvalarından fırlatan stereoskopik 3D Vision efektlerin kullanılmasıyla aksiyounu doğrudan yaşayabilirler.

Yeni bir karakter kadrosu, daha büyük bir dünya, farklı araştırmalar, daha geniş bir çeşitlilikte hedefler, daha fazla araç ve daha çok Claptrap içeren Borderlands 2, yılın en keyifli oyunlarından biri olmaya adaydır. Oyun keyfi ve espri eskisinden daha iyi olarak geri döndü ve Gearbox hayranların yorumlarına kulak vererek Borderlands 2’nin en iyi görüş açısı birinci kişi olan first person shooting rol üstlenme oyunu olması için çalıştı.

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi Windows XP SP3
İşlemci 2.4 GHzÇift Çekirdek İşlemci
Bellek 2 GB XP, 2 GB Vista
Sabit Disk Alanı 13 GB boş
Video Bellek 256 MB
Video Kartı NVIDIA GeForce 8500
Ses DirectX 9.0c Uyumlu

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi Windows XP SP3/Vista/Win 7
İşlemci 2.3 GHz Dört Çekirdek İşlemci
Bellek 2 GB
Sabit Disk Alanı 20 GB boş
Video Bellek 512MB
Video Kartı NVIDIA GeForce GTX 560
Ses DirectX 9.0c Uyumlu

Diğer Gereksinimler ve Destekler: İlk kurulum Steam onayı için bir kerelik internet bağlantısı gerektirir; gerekli yazılım kurumları (oyuna dahil) Steam Client, DirectX 9, Microsoft .NET 4 Framework, Visual C++ Redistributable 2005, Visual C++ Redistributable 2008, Visual C++ Redistributable 2010 ve AMD CPUSürücüleridir (XP Only/AMD Only)

Ekran Görüntüleri

 

Geri Satın Alma Sayfası

Borderlands 2

BORDERLANDS® 2 İÇİN HIZLANDINIZ. ŞİMDİ OYUNU ALIN.


Ücretsiz yüklemeyi başlatmak için aşağıda istenilen bilgileri tamamlayın ve uygun nitelikli GeForce® GTX grafik kartınızı satın aldığınızda elinize geçen kupondaki kodu girin.


Üzgünüz, bu promosyon bitti. Yeni promosyonlarımızı görmek için www.nvidia.com.tr adresine bakabilirsiniz.

TALEP ETME ŞEKLİ

Borderlands 2'nin hediye olan bu kopyasını aldığınız için sizi kutlarız. Oyun başladığında veya başladıktan sonra kopyanızı almak için Steam'e ihtiyacınız olacak. Kodunuzu tekrar talep etmek ve oyunu elde etmek için izlemeniz gereken adımlar aşağıda verilmektedir.

Adım 1: İlk kez giriş yapıyorsanız, //store.steampowered.com/about/ adresine ulaşın ve "Steam'i Şimdi Kur" düğmesine tıklayarak ücretsiz Steam yükleyicisini indirmeye başlayın.Adım 2:
SteamInstall dosyasını bilgisayarınıza kaydedin. Steam'i kurmak için "SteamInstall" uygulamasını çalıştırın.Adım 3:
Steam'i başlatın ve Oturum Açın. Mevcut bir Steam hesabınız yoksa, yeni bir hesap oluşturmanız gerekecektir.Adım 4:
Steam Gösterge Panelinin üst kısımda yer alan "Oyunlar" sekmesine ve sonra alt kısımda yer alan "Steam'de Bir Ürünü Etkinleştirmek..." düğmesine tıklayın.Adım 5: Ürün Kodu alanına size özel KAMPANYA KODU'nuzu girin.


Yalnızca sınırlı bir süre için, uygun nitelikte herhangi bir NVIDIA® GeForce® GTX grafik kartı satın alın, Borderlands 2™ oyununun PC sürümünü ÜCRETSİZ yüklemek için bir kupon kazanın! Teklif stoklar ile sınırlıdır.*

*Şartlar ve koşullara tabidir.


SATIN ALMAK GEREKLİ DEĞİLDİR. MEVCUT SINIRLI SAYIDAKİ BORDERLANDS 2 KODU İÇİN GEÇERLİDİR. NVIDIA BORDERLANDS 2 KODLARINI “OLDUĞU GİBİ” TEMİN ETMEKTEDİR VE BORDERLANDS 2 KODLARINA İLİŞKİN AÇIK, DOLAYLI, YASAL YA DA DİĞER HERHANGİ BİR GARANTİ VERMEMEKTEDİR. NVIDIA BORDERLANDS 2 KODLARININ KULLANIMINDAN KAYNAKLANAN HERHANGİ BİR ZARAR VEYA İADE KONUSUNDA SORUMLU DEĞİLDİR.

PEGI borderlands-2.png 2k-games.png gearbox-b.png gtx-badge.png

Şartlar ve koşullar

AVRUPA, ORTA DOĞU, AFRİKA ÜLKELERİ VE HİNDİSTAN BÖLGESİ İÇİN
Teklif, Borderlands 2 PC sürümü dijital ortamdan yalnızca bir kez yüklenmesi içindir. Teklif, 16 Temmuz 2012 tarihinden itibaren yalnızca yetkili ETAIL ve Perakende satıcılarımız vasıtasıyla geçerli olacaktır ve GeForce.com/FREEBORDERLANDS2 adresinden alınabilecektir. Teklif, nakit veya herhangi bir ürün ya da hizmet karşılığında ikame edilemez, değiştirilemez, satılamaz veya tazmin edilemez. Teklif, Çin hariç olmak üzere dünyanın her yerinde geçerlidir. Müşteri, yürürlükteki satış vergilerini ödemekle yükümlüdür. Teklif, diğer tekliflerle, Game Time kartıyla, iade veya indirim kuponu ile birleştirilemez. Ürün sınırlı sayıdadır. NVIDIA, 2K Games, Gearbox Software ve acentelerinde çalışan kişiler, perakendeciler ve distribütörler tekliften yararlanamaz. Teklif, yasalara uygun olmadığı durumlarda geçersizdir. Her işlem için kişi başına bir teklif ile sınırlıdır. Teklif kodu, uygun nitelikte bir NVIDIA ürünü satın alan müşterilere verilecektir. Oyun, 2K Games tarafından sunulduğu günden itibaren aktif olacaktır (Mevcut durumda 21 Eylül 2012 tarihinde sunulması beklenmektedir). Bu tarih, kararı 2K Games'e ait olmak üzere değişikliğe tabidir. Ön yüklemeler hakkında bilgi edinmek için Steam hesabınızı kontrol edin. Promosyon kodunun geçerliliği 30 Mayıs 2013 tarihinde sona erecektir.

KUZEY AMERİKA ÜLKELERİ İÇİN
Ücretsiz oyun kodu, 16 Ağustos 2012 ve 30 Mayıs 2013 tarihleri arasında veya stoklarda bulunduğu müddetçe sunulacaktır. Teklif, Borderlands 2 PC sürümü dijital ortamdan yalnızca bir kez yüklenmesi içindir. Teklif, yetkili ETAIL ve Perakende satıcılarımız vasıtasıyla geçerli olacaktır ve GeForce.com/FREEBORDERLANDS2 adresinden alınabilecektir. Teklif, nakit veya herhangi bir ürün ya da hizmet karşılığında ikame edilemez, değiştirilemez, satılamaz veya tazmin edilemez. Teklif, Çin hariç olmak üzere dünyanın her yerinde geçerlidir. Müşteri, yürürlükteki satış vergilerini ödemekle yükümlüdür. Teklif, diğer tekliflerle, Game Time kartıyla, iade veya indirim kuponu ile birleştirilemez. Ürün sınırlı sayıdadır. NVIDIA, 2K Games, Gearbox Software ve acentelerinde çalışan kişiler, perakendeciler ve distribütörler tekliften yararlanamaz. Teklif, yasalara uygun olmadığı durumlarda geçersizdir. Teklif kodu, uygun nitelikte bir NVIDIA ürünü satın alan müşterilere verilecektir. Oyun, 2K Games tarafından sunulduğu günden itibaren aktif olacaktır (Mevcut durumda 18 Eylül 2012 tarihinde sunulması beklenmektedir). Bu tarih, kararı 2K Games'e ait olmak üzere değişikliğe tabidir. Ön yüklemeler hakkında bilgi edinmek için Steam hesabınızı kontrol edin.

ASYA ÜLKELERİ İÇİN
Ücretsiz oyun kodu, 16 Ağustos 2012 ve 30 Mayıs 2013 tarihleri arasında veya stoklarda bulunduğu müddetçe sunulacaktır. Teklif, Borderlands 2 PC sürümü dijital ortamdan yalnızca bir kez yüklenmesi içindir. Teklif, Borderlands 2 PC sürümü dijital ortamdan yalnızca bir kez yüklenmesi içindir. Teklif, yetkili ETAIL ve Perakende satıcılarımız vasıtasıyla geçerli olacaktır ve GeForce.com/FREEBORDERLANDS2 adresinden alınabilecektir. Teklif, nakit veya herhangi bir ürün ya da hizmet karşılığında ikame edilemez, değiştirilemez, satılamaz veya tazmin edilemez. Teklif, Çin hariç olmak üzere dünyanın her yerinde geçerlidir. Müşteri, yürürlükteki satış vergilerini ödemekle yükümlüdür. Teklif, diğer tekliflerle, Game Time kartıyla, iade veya indirim kuponu ile birleştirilemez. Ürün sınırlı sayıdadır. NVIDIA, 2K Games, Gearbox Software ve acentelerinde çalışan kişiler, perakendeciler ve distribütörler tekliften yararlanamaz. Teklif, yasalara uygun olmadığı durumlarda geçersizdir. Teklif kodu, uygun nitelikte bir NVIDIA ürünü satın alan müşterilere verilecektir. Oyun, 2K Games tarafından sunulduğu günden itibaren aktif olacaktır (Mevcut durumda 21 Eylül 2012 tarihinde sunulması beklenmektedir). Bu tarih, kararı 2K Games'e ait olmak üzere değişikliğe tabidir. Ön yüklemeler hakkında bilgi edinmek için Steam hesabınızı kontrol edin.

Yasal Bildirim (ZORUNLUDUR)
BİLDİRİM: Sunulan ürün, 2K Games Lisansını (Bkz: www.take2games.com/eula) ve Steam Kullanıcı Sözleşmesini (“SKS”) kabul etmenize bağlıdır. Bu ürünü, Steam hesabı açmak ve Steam Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmek suretiyle Internet üzerinden etkinleştirmeniz gerekir. Ürünü satın almadan önce SKS’yi görüntülemek için lütfen www.steampowered.com/agreement adresini ziyaret edin. 2K Games Lisansı’nın veya SKS’nin hükümlerini kabul etmemeniz halinde oyunu, iade politikalarına uygun olarak ve ürünün paketini açmadan perakende satıcınıza iade edin. Özel, açılamayan, indirilebilir veya çevrimiçi içerikler gibi belirli özelliklere dair devredilemez erişim hakkı, tek kullanımlık bir seri kodunu girmenizi, ilave bir ücret ödemenizi ve/veya çevrimiçi hesaba (+13) sahip olmanızı gerektirebilir. Söz konusu özelliklere erişim İnternet bağlantısı gerektirebilir, tüm kullanıcılara sunulmayabilir ve 30 gün önceden bildirilmek kaydıyla sonlandırılabilir, değiştirilebilir veya farklı hükümlere bağlanabilir. Çevrimiçi oyun oynama ve indirme, geniş bantlı İnternet hizmeti gerektirir. Kullanıcılar bunlara ilişkin ücretleri ödemekle yükümlüdür.

Telif Hakkı (ZORUNLUDUR
© 2012 Gearbox Software, LLC. Borderlands, Borderlands logosu, Gearbox Software ve Gearbox logosu; Gearbox Software, LLC şirketinin ABD ve diğer ülkelerde ticari markaları ve/veya tescilli ticari markalarıdır. Gearbox Software, LLC lisansı altında 2K Games tarafından yayınlanmıştır ve dağıtılmaktadır. 2K Games ve 2K Games logosu, 2K Games’in ABD ve/veya diğer ülkelerde ticari markalarıdır. Her hakkı saklıdır. Diğer tüm telif hakları ve/veya ticari markalar ait oldukları şirketlerin mülkiyetindedir ve burada lisans altında kullanılmaktadır.

PC'niz Hazır mı?

 
 

Diğer Popüler PC Oyunları

Blacklight: Retribution
AION
Diablo III
Batman: Arkham City