KANAL ORTAĞI AĞI

KANAL ORTAĞI OLUN

NVIDIA Kanal Ortağı Ağı
 

NVIDIA Kanal Ortağı Ağı

NVIDIA Kanal Ortapı Ağı (NPN) potansiyel kanal ortaklarının iş türleri ve seçilen uzmanlık alanları için en iyi üyeliği seçmelerine olanak sağlar. Şirketinizin seçtiği taahhüt seviyesi ve büyüme planlarından bağımsız olarak, satışlarınızı güçlendirecek benzersiz avantajlar ve gereklilikler bulacaksınız.

 

İş türleri

 

Yetkili Kart Kanal Ortakları
Müşteriler için grafik kartları geliştirmek üzere NVIDIA® GeForce® teknolojisi ve referans tasarımlar kullanan kanal ortakları.

 

Bulut Hizmeti Sağlayıcıları
DaaS, SaaS ve IaaS için NVIDIA GPU bulut hızlandırmalı çözümlerden yararlanan son kullanıcı kategorisindeki müşterilere, barındırılan yazılım hizmetleri sunan ve/veya satan iş ortakları.

 

Distribütörler
NPN kanal ortaklarına geniş çeşitlilikte hizmet, araç ve hizmet sunan ve NVIDIA'nın uzantısı olarak çalışan kanal ortakları.

 

Internet Satıcıları
Çevrimiçi satış olanağı sunan ve müşterilere hızlı teslimat için NVIDIA ürünleri envanteri bulunduran kanal ortaklarıdır.

 

Başlangıç Kanal Ortakları
Derin öğrenme ve veri bilimi ile çözümler ve hizmetler geliştirmek için NVIDIA teknolojilerini kullanan yeni işletmeler.

 

OEM'ler
NVIDIA görsel hesaplama ürünleri ile donanım sistemleri tasarlayarak, geliştirerek ve üreterek sistemlerini optimize eden sektörde öncü donanım OEM'leridir.

Perakende Satıcılar
Müşteriler için kendi yerlerinde NVIDIA ürünleri envanteri bulunduran ve belirli bir iş yerinden satış yapan kanal ortaklarıdır.

Hizmet Sunumu İş Ortağı: Eğitim Hizmetleri
Halihazırda bir Eğitim Hizmetleri kuruluşu bulunan ve bu hizmetlerini resmîleştirmek veya eğitim ve sertifika olanaklarını genişletmek isteyen iş ortaklarımız. İş ortaklarımız, pazara açılma stratejimizde çok önemli bir rol oynuyorlar ve bu program da heyecan dolu bu piyasada başarılı olmanıza ve büyümenize yardımcı olmak üzere tasarlandı.

Hizmet Sunumu İş Ortağı: Profesyonel Hizmetler
NVIDIA tabanlı çözümlerin, platformların ve NVIDIA teknolojilerinin kullanımını resmileştirmek ya da genişletmek isteyen ve Profesyonel Hizmetler kuruluşuna sahip İş Ortakları. Program, iş ortaklarımıza NVIDIA ürünlerinin ve çözümlerinin Derin Öğrenme ve Yapay Zeka alanlarına erişim sunuyor.

 

Çözüm Danışmanı
Ana iş modelleri NVIDIA ürünlerinin, NVIDIA tabanlı çözümlerin ve NVIDIA teknolojilerinin satışını artırmak olan İş Ortakları.

 

Çözüm Entegrasyonu İş Ortağı
Ana iş modelleri, kendilerinin ürettiği ve/veya NVIDIA tarafından onaylı bir iş ortağından satın aldıkları platformlarda NVIDIA ürünlerinin, NVIDIA tabanlı çözümlerin ve NVIDIA teknolojilerinin kullanımını içeren ve bunları platformlarda toplayarak kendi marka isimleri altında satışını gerçekleştiren iş ortakları.

 

Çözüm Sağlayıcılar (VAR'lar)
Müşterilerin iş ve teknik gereksinimlerini karşılayan NVIDIA görsel hesaplama çözümlerini tasarlamak, satmak ve uygulamak için teknoloji uzmanlıklarını ve hizmetlerini bir araya getirerek katma değer sağlayan VAR Kanal Ortaklarıdır. Daha fazla bilgi için bkz. Broşür ve Yarar ve Gereksinimler.

 

Sistem Geliştiriciler
NVIDIA teknolojisi satın alıp müşteriler için özel sistemler tasarlayan ve geliştiren kanal ortaklarıdır.

 

NEDEN NVIDIA KANAL ORTAĞI OLMALISINIZ?

İŞ ORTAKLIĞI

NVIDIA kanal ortaklarına bağlıdır ve güçlü bir ortaklığın karşılıklı başarının temeli olduğuna inanmaktadır.

ÜRÜNLER VE TEKNOLOJİ

NVIDIA görsel hesaplamada dünya lideri olarak tanınmaktadır ve müşterileri memnun eden ve onlara ilham veren çözümler sunmaktadır.

SATIŞ VE DAĞITIM

NVIDIA kanal ortaklarımızın gelirlerini artırma ve büyümelerini hızlandırma odaklı çalışmaktadır.

PAZARLAMA

NVIDIA akıllı, etkili ve sonuç odaklı kampanyalar yapmak üzere sizinle ekip olarak çalışacaktır.

EĞİTİM

NVIDIA kullanımı kolay ve güncel eğitim malzemeleri sunarak ekibinizin en yeni teknolojiler ve onları nasıl kullanacağı konusunda bilgilenmesini sağlar.

HİZMET VE DESTEK

NVIDIA sizin ve müşterilerinizin çözümlerimiz konusunda memnun olmanızı istemektedir. Attığınız her adımda sizi desteklemek üzere buradayız.

 
 

Uzmanlık Alanları

 

Program, uzmanlaştığınız konuları müşterilere sunmak ve NVIDIA Kanal Ortağı Ağının avantajlarını en üst düzeye çıkarmak için birkaç Uzmanlık Alanı sunmaktadır. NPN Uzmanlık Alanları şirketinizin boyutu, iş modeliniz veya hedef pazarınızdan bağımsız olmak üzere görsel hesaplama çözümlerinizi tanıtmanıza ve sunmanıza yardımcı olur.

Derin Öğrenme

Derin Öğrenme, bilgisayarların veri öğrenmesini ve hesaplama bilimindeki en karmaşık problemlerin bazılarını çözmek adına yazılım yazmayı sağlamak için GPU'ların gücünü kullanma ile ilgilidir. Müşterileriniz ister eğitim ister çıkarım üzerine yoğunlaşmış olsun, bu Yetkinlik size üstün çözümler sunma yetkisi verir. Derin Öğrenme Yetkinliği DGX, Tesla P100, P4 ve P40 gibi ürünlerde bulunur.

Oyun

Oyuncuya istediği her yerde görsel açıdan muhteşem ve sürükleyici bir oyun deneyimi sunmayı amaçlamaktadır. Bu Uzmanlık Alanı, oyunculara ürün, sistem, hizmet veya DIY (Do It Yourself) parçaları sunan kanal ortakları içindir ve NVIDIA GeForce ve SHIELD™ ürünlerini içerir.

Bulut/Sanallaştırma

Bu Uzmanlık Alanı, buluttaki grafiklerden yararlanan pazarlara hizmet verir. NVIDIA GRID™ teknolojileri ile grafik hızlandırmalı masaüstü ve uygulama sanallaştırmadan yararlanan pazarlara odaklı çalışacaksınız.

Yüksek Performanslı Hesaplama

Günümüzün yüksek performanslı hesaplama (HPC)veri merkezleri, dünyanın en önemli bilimsel zorluklarından bazılarını çözmekte büyük bir rol oynuyor. Bu Uzmanlık Alanı, GPU ile hızlandırılmış hesaplamayı kullanarak çığır açan bilimsel gelişmeler ortaya çıkarmaya ve Yüksek Öğrenim, Hükümet ve Sektörel pazar segmentlerinde büyük yenilikler yaratmaya odaklanmıştır. HPC; NVIDIA Tesla®, NVLink™, CUDA® ve PGI ürünleri ve teknolojileri için sistem çözümleri, altyapı yönetimi ve iletişimi kapsar.

Profesyonel Görüntüleme

Profesyonel Görüntüleme profesyonel grafikler, renderleme ve NVIDIA Quadro®, NVS™, ve NVIDIA® Quadro® VCA gibi ürünler için ölçeklenebilir görsel çözümleri kapsar. Bu Uzmanlık Alanı design and manufacturing, medya ve eğlence, bilim ve tıbbi görüntüleme, enerji araştırma, ya da diğer herhangi bir alanda çalışan şirketinizin müşterilerine en iyi çözümleri sunmasına olanak sağlar.

 
 

Kanal Ortağı Seviyeleri

 

Community

NVIDIA Kanal Ortağı Ağına ilk katıldığınızda, belirli bir kanal ortağı programı veya uzmanlık alanı seçmeniz gerekmez. Komünite seviyesine katılarak sunduğumuz farklı NPN programları hakkında bilgi edinebilirsiniz, iş modeliniz için hangi programın doğru olduğunu belirleyebilirsiniz ve gerekli satış ve teknik becerileri için ücretsiz eğitim kursları almaya başlayabilirsiniz.

Preferred

Preferred kanal ortağı NVIDIA ile daha derin bir iş ilişkisi içindedir. Bu kanal ortakları eğitim, gelir ve diğer hedeflerine ulaşır ve özel avantajlar elde eder.

Elite

Elite kanal ortakları, görsel hesaplama alanında en üst düzey bağlılık gösteren kanal ortakları için ayrılmış en üst düzey ortaklık seviyemizdir.

 
Kanal ortağı programlarımız hakkında bilgi edinmeye başlayın ve NVIDIA ile yolculuğa çıkmak için hemen başvurun.