PC Oyunları

 
 

 
Battlefield Hardline

Yayıncı

EA

Oyun Web Sitesi

Battlefield Hardline

Tür

Aksiyon
Macera
Atış Oyunları (FPS)
Çevrimiçi Çoklu Oyuncu
Yarış

Yayın Tarihi

20-03-2015

PEGI 18

Desteklenen Teknolojiler


Genel Bakış

Suçlulara karşı polislerin yer aldığı bu oyun, Battlefield ve Dead Space oyunlarının arkasındaki ekipler tarafından dinamik bir şekilde güncellenmektedir. Vahşi kentsel yaşamın klostrofobik sokaklarında ekip taktikleri ve stratejisi, parmağı tetikte tutmak kadar hayati bir öneme sahiptir. Kullanılan gereçler, teçhizat ve yüksek hızda hareket eden araçlar, tetiğe ilk olarak basacak kişiler için işin ciddiyetini tırmandırmaktadır.


Soyguna Bir Profesyonel Gibi Katılın

Kapalı bir otoparkta bırakılmış para yüklü bir güvenlik aracı var ve polisler gelmeden çantanız mümkün olduğu kadar para doldurmanız için yalnızca birkaç saniyeniz var. Çılgın bir şekilde asansörlere doğru yöneldiğinizde arkanızdan banknotlar uçuşmaktadır. Çatıya ulaştığınızda ise takım arkadaşlarınızdan birisi çelik halatla aşağıya doğru iner, ancak siz daha düz bir yolu seçerek binanın ucundan aşağıya doğru kuğu dalışı yaparsınız. Paraşütünüz açılır. Mermiler vızır vızır geçer yanınızdan. Kaldırıma indiğiniz andan itibaren çalıntı kamyonete doğru hızla koşarsınız. Sirenler çalıyor. Polisler yolda. İşte o anda dev bir vincin aracınızı ezmekte olduğunu fark ediyorsunuz. Battlefield Hardline oyuncusunun hayatından yalnızca bir gün.

Polisler ve Soyguncular – Askeri çatışmalardan ziyade suçlularla olan çarpışmalara olan bu değişim, Battlefield’in yeni bir oyun haline dönüşmesi demektir. Bayrakları ele geçirmek yerine banka kasalarını soyuyorsunuz ve siren sesleri tüm şehirde yankılanırken binalar arasında çelik halatlarla geçiş yapıyorsunuz. Her şey yeni bir deneyimi yaşamak üzere uyarlanmış olup çatışma alanına yepyeni bir hava katmaktadır.

Gerçek Savaş Alanı Deneyimi – Evet, şehir ve banliyö dışındaki savaş alanlarının güvenliğinden vazgeçiyorsunuz, ancak kurşunların altında bir Battlefield oyunundan beklenen çok oyunculu deneyimle karşılaşacaksınız. İmha edilebilen yapılar, modern silahlar, yüksek performanslı taşıtlar ve büyük çarpışmaları doğrudan evinizden hissedeceksiniz.

Beş Yıldızlı Operasyon – Dead Space üçlemesinin geliştiricileri Visceral hikaye yazarlarınca işlenmiş Hardline’nın tekli oyuncuları, kendilerini heyecanın zirveye çıktığı bir suç sahnesinde hissetmektedir. Polisiye hikaye boyunca seviyeler bir televizyon dizisinin bölümleri gibi değişir ve hikayenin en eğlenceli kısımları olağanüstü ve unutulmaz oyun anlarıyla bezenir. Araç kovalamacaları ve yoğun silahlı çatışmalar mı istiyorsunuz? Evet lütfen.

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi Windows Vista SP2 64-BIT (KB971512 Güncelleme ile)
İşlemci Intel Core i3/i5 2.4GHz veya Athlon II/Phenom II 2.8 GHz
RAM 4 GB
Grafik Kartları NVIDIA GTX 260 896MB veya ATI 5770 1GB
Sabit Disk 60 GB
DirectX 11.0

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi Windows 8 64-BIT (KB971512 Güncelleme ile)
İşlemci Intel Dört Çekirdekli CPU veya AMD Altı Çekirdekli CPU
RAM 8 GB
Grafik Kartları NVIDIA GTX 760 veya AMD 290
Grafik Bellek 3 GB

Ekran Görüntüleri

 

PC'niz Hazır mı?

 
 

Diğer Popüler PC Oyunları

Aliens: Colonial Marines
Blacklight: Retribution
Battlefield 3
Bulletstorm