PC Oyunları

 
 

 
Assassin’s Creed Unity

Yayıncı

Ubisoft

Oyun Web Sitesi

Assassin’s Creed Unity

Tür

Aksiyon
Macera
Çevrimiçi Çoklu Oyuncu

Yayın Tarihi

13-11-2014

PEGI 18

Desteklenen Teknolojiler


Genel Bakış

Paris, 1789. Fransız Devrimi bir zamanların olağanüstü şehrini terör ve kaos ortamına çevirmiştir. Sokaklar, baskıcı aristokrasiye karşı ayaklanma cüretini gösteren halkın kanlarıyla kırmızıya boyanmıştır. Ulus parçalanırken Arno adlı genç bir adam Devrimin arkasındaki gerçek güçleri ortaya çıkarmak için olağanüstü bir yolculuğa çıkar. Arayışı onu bir ulusun kaderi için acımasız bir savaşın ortasında bırakır ve gerçek bir Master Assassin haline getirir.

Assassin’s Creed® Unity satış rekorları kıran oyununun yeni Anvil motoru ile güçlendirilmiş ve yeni nesil için yeniden düzenlenmiş en son bölümü karşınızda. Bastille ayaklanmasından Kral XVI. Louis'nin idamına kadar Fransız Devrimini tamamen farklı bir şekilde yaşayın ve Fransa halkına yeni kaderlerini çizmeleri yolunda yardımcı olun.

Temel Özellikler

Zalim Bir Dünyada Acımasız Bir Kahraman - Assassin'in yeni kahramanı, atalarından kat kat daha ölümcül Arno olarak oynayın. Tatar yayı özellikli bir Gizli Kılış olan Phantom Blade gibi yeni silahlarla düşmanlarınızı alt edin.

Tamamen Yeni Parkur, Savaş ve Gizlenme Oyunları - Assassin'iniz üzerinde yeni Anvil motorunun sağladığı, olağanüstü bir özgürlük ve kontrol keyfi yaşayın.

  • Tam hareket kontrolü: şehir duvarları ve binaları boyunca, üzerinden ve altından özgürce koşu olanağı için yeni parkur mekaniği
  • Yeniden tasarlanan dövüş sistemi yetenek, zamanlama ve akışa dayalı daha zengin dövüş deneyimi sağlar
  • Yeni gizlenme modu, saklanma sistemi ve kalabalık manipülasyonu tekniklerini içeren zenginleştirilmiş oyun özelliği. Gizlenin, kurbanınızı takip edin ve uyarıda bulunmadan saldırın

Master Assassin'inizi Şekillendirmeniz için Geniş Çaplı Özelleştirme Mekaniği - Silahlarınızı, araçlarınızı, giysinizi ve özel becerilerinizi seçerek kendi oyun tarzınızı oluşturun. Yüzlerce olası kombinasyon arasından seçip eşleştirerek, geniş çaplı yetenek ağacından kendi Gizlenme, Dövüş ve Yön Bulma becerilerinizi geliştirin. En Üst Düzey Master Assassin Olun.

Daha Önce Hiç Böyle Hayata Geçirilmemiş olan Devrim sırasındaki Paris'i Keşfedin - yalnızca yeni Anvil motorunun gücüyle mümkün olan göz alıcı tam ölçekli, dünyaya açık bu şehirde yolunuzu bulmaya çalışın.

Ayrıntılı bina iç ortamlarında gezinin ve gizli yer altı mezarlarını ve lağımları keşfedin.

Atalardan Kalma Görevlere, Hazine Avlarına, Cinayet Hikayelerine, Sözleşmeli görevlere ve daha nicelerine katılın. Şehir sizi saatlerce esir alacak etkinliklerle doludur.

Fransız Devriminin yarattığı kaosa 5.000 Yapay Zeka özellikli karakter içeren gerçekçi sistemik kalabalığa dalarak doğrudan tanıklık edin.

Benzersiz bir Ortak Operasyon Deneyimi, İnanmanız için Oynamanız Gerek - olağanüstü Tek Kişilik Oyun seçeneğinin yanı sıra, en fazla üç arkadaşınızla birlikte 18. yüzyıl Paris'inin açık dünyasında çevrim içi bir deneyim yaşayın. Heyecanlı Soygunlar gerçekleştirin ve özellikle ortak oyun için tasarlanmış olan hikayede benzersiz görevlere katılın. Bir idamı sabote edin. Bir imparatoru koruyun. Bir Tapınak Şövalyesini öldürün. Ama bilin ki zafer kolay elde edilmeyecek, siz ve ölümcül ekibinizin iletişim, koordinasyon ve diğer becerilerinizi birleştirerek görevleri başarması ve ardından karanlıkta kaybolması gerekecek.

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri

Desteklenen İşletim Sistemleri Windows 7 SP1, Windows 8/8.1 (yalnızca 64bit sürümler)
İşlemci Intel Core i5-2500K 3.3 GHz veya AMD FX-8350 4.0 GHz veya AMD Phenom II x4 940 3.0 GHz
RAM 6 GB
Video Kartı NVIDIA GeForce GTX 680 veya AMD Radeon HD 7970 (2 GB VRAM)
DirectX Version 11
Ses Kartı En güncel sürücüler ile DirectX 9.0c uyumlu ses kartı
Sabit Sürücü Alanı 50 GB kullanılabilir alan
Desteklenen Çevre Birimleri Windows uyumlu klavye ve fare gereklidir, isteğe bağlı kumanda
Çok Oyuncu 256 kbps veya daha hızlı geniş bant bağlantısı

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşlemci Intel Core i7-3770 3.4 GHz veya AMD FX-8350 4.0 GHz veya daha iyisi
RAM 8GB
Video Kartı NVIDIA GeForce GTX 780 veya AMD Radeon R9 290X (3 GB VRAM)

Not: Yukarıdaki kartların dizüstü versiyonları çalışabilir ama resmi olarak DESTEKLENMEZ.

Ekran Görüntüleri

 

PC'niz Hazır mı?

 
 

Diğer Popüler PC Oyunları

Borderlands: The Pre-Sequel!
Aliens: Colonial Marines
Blacklight: Retribution
Battlefield 3