PC Oyunları

 
 

 
Assassin’s Creed Syndicate

Oyun Web Sitesi

Assassin’s Creed Syndicate

Tür

Aksiyon
Macera

Yayın Tarihi

19-11-2015

PEGI 18


Genel Bakış

Londra, 1868. Sanayi Devrimi, bir zamanlar olanaksız görünen teknolojilerle milyonların hayatını değiştiren inanılmaz bir icatlar çağını açmaktadır. Bu dönemde ortaya çıkan fırsatlar, insanların bu yeni dünyaya katılmak için Londra'ya akın etmesine yol açtı. Bu öyle bir dünyaydı ki, artık krallar, imparatorlar, politikacılar veya din tarafından değil, tek bir değer yargısıyla kontrol ediliyordu: para.

Ancak herkes bu hızlı büyümeden faydalanamıyordu. Britanya İmparatorluğu'nun dinamosu olmalarına rağmen, işçilerin hayatları yasal köleliğin biraz üzerindeydi ve yüzde beşlik azınlık onların emeğinden çıkar sağlıyordu. Fakir yaşayıp genç ölen alt tabaka, hayatta kalma mücadelesini yer altındaki bir hayata dönüştüren yeni bir aile türü olan çeteler halinde buna karşı örgütlendiler. Öyle bir mücadele ki, Suikastçiler onların tarafında yer alıp modern tarih boyunca yer altından yer üstüne ses getirecek şekilde Londra’nın ileri gelenlerinin de bulaştığı asırlık bir çatışmanın fitilini ateşleyene kadar.

Sizi Assassin’s Creed® Syndicate oyununda ikiz kız kardeşi Evie'nin yardımıyla milyonların kaderini değiştirecek olan Jacob Frye ile tanıştıralım. Aksiyon, entrika ve acımasız dövüş sahneleriyle dolu içgüdüsel bir macerada, Londra üzerine çökmüş sömürü düzenini kırmak için yeraltı dünyasını toplamak ve ona liderlik etmek üzere ayağa kalkın.

ÖZELLİKLER

MODERN ÇAĞIN DOĞUŞUNDAKİ İLK SUİKASTÇİ
Asi ve çevik Jacob Frye rolünde yumruklarınızı havaya kaldırın, düşmanlara yıldırım hızında öldürücü darbeler vurun ve karşı hamleleri engelleyin. Düşmanlarınızdan sıyrılmak için daha iyi görünmezlik taktikleri kullanın ve gurka kaması, pirinç muşta ile topuz gibi silahlarınızın gücünü ortaya koyun. Binalara saniyeler içinde tırmanıp düşmanlarınıza baskın yapmak için halat fırlatıcı gibi yeni teknolojilerden yararlanın.

SANAYİLEŞMİŞ LONDRA'NIN HAREKETLİ DÜNYASINDA DOLAŞIN
Buckingham Sarayı'ndan Big Ben'e kadar Viktorya Londrası'nın yoğun ve açık dünyasında dövüşün ve galip gelin. Düşmanları takip etmek veya cüretkar bir baskından sonra kaçmak için hareketli araçların üzerinde tur atın, hiçbir kural tanımayan bir cadde yarışına katılmak için at arabalarını gasp edin veya Thames Nehri boyunca buharlı gemiler üzerinde imha konusunda çığır açın.

LONDRA YERALTI DÜNYASINI ELE GEÇİRİN
Oyuncular, Jacob liderliğinde İngiltere'nin en azgın çetesini, yani baskı altındaki kitlelere özgürlük getirmek adına elitlere karşı koyup rakip çeteleri yenebilecek tek gücü kurabilirler. Londra’nın yeraltı dünyasına hükmedecek bir silah gücü kullanılarak gizlice düşman kalelerine sızılabilir. Oyuncuları, tren soymaktan çocuk işçileri kurtarmaya kadar, Londra’nın tehlikeli caddelerine adalet getirmek için hiçbir şey durduramayacak.

EVIE FRYE ROLÜYLE GÖRÜNMEZLİK SANATINDA UZMANLAŞIN
Sessiz, seri ve görünmez darbelerde uzmanlaşmış amansız bir Suikastçi olan Jacob’ın ikiz kız kardeşi Evie olarak oynayın. Şehri daha iyiye dönüştürmek için Londra’nın önde gelen suç örgütündeki statünüzü kullanarak Londra’nın uçsuz bucaksız açık dünyasında dolaşın.

 

Ekran Görüntüleri

 
 
 

Diğer Popüler PC Oyunları

Aliens: Colonial Marines
Blacklight: Retribution
Battlefield 3
Bulletstorm