PC Oyunları

 
 

 
Assassin's Creed III

Yayıncı

Ubisoft

Oyun Web Sitesi

Assassin's Creed III

Tür

Aksiyon
Macera

Yayın Tarihi

23-11-2012

Tek Oyuncu

Evet

Çoklu Oyuncu

Evet

PEGI 18

Desteklenen Teknolojiler

Açıklama

Assassin's Creed, Amerikan Devrimi'nin arkasındaki komployu açığa çıkarmak üzere ilk kez Kuzey Amerika'ya gidiyor. Yepyeni bir motor kullanan Assassin's Creed III, seride yer alan daha önceki oyunlardan daha büyük ve daha iyi olmanın yanı sıra DirectX 11 teknolojisi ve NVIDIA TXAA kenar yumuşatma özelliğinden tam olarak yararlanmaktadır.

Arka planda 18. yüzyıl Amerikan Devrimi'ni konu alan Assassin's Creed III, oyuncuyu Ratohnhaké:ton adındaki Amerikalı ve İngiliz asıllı yeni bir kahramanla tanıştırıyor. Connor adını kullanan bu kahraman, son yıllarda oyuncuların ilgisini çeken Suikastçılar ve Tapınak Şövalyeleri arasındaki tarihi savaşta adaletin yeni sesi oluyor.

Basit bir avcıdan Usta Suikastçı seviyesine yükselin ve Amerikan Devrimi'nin arka planındaki komploya George Washington ve Benjamin Franklin gibi tarihi ikonlar ile birlikte tanık olun. Savaş kazanıldığında, kazandığınız beceriler ile çevrimiçinde oyunun bugüne kadarki en zorlu Assassin çoklu oyuncu deneyimini sunmak üzere tasarlanan ve yepyeni karakterler, haritalar ve modlar içeren meşhur çok oyunculu modunda mücadeleye devam edin.

Gelecek nesil Anvil Next motoru kullanılarak geliştirilen Assassin's Creed III, bugüne kadar çıkan tüm Assasin's Creed oyunları arasında en büyük araziye sahiptir ve yeni savaş, fizik, animasyon ve hava sistemleri ile desteklenen ve ekranda aynı anda görünen yüzlerce karakteri ile savaş alanlarını ve Amerikan Devrimi'nin şehirlerini hayata geçirmektedir.

Ekran Görüntüleri

 

Kampanya Sayfası

ASSASSIN'S CREED III® İÇİN SİLAHLARINIZI KUŞANIN.

GeForce GTX

Amerikan Devrimi sırasında inanılmaz bir macera yaşamak için GeForce GTX ile hızınıza hız katın. Düşmanlarınızı ilk DirectX 11 Assassin's Creed oyunundaki muazzam manzaralarda avlayın. Ve yeni NVIDIA® Kepler™ mimarisi sayesinde hayata geçen güçlü, yeni teknolojilerle muhteşem grafikleri ve müthiş oyun performansını keşfedin. İnsanı daha da fazla içine çeken 3D!

Üzgünüz, bu promosyon bitti. Yeni promosyonlarımızı görmek için www.nvidia.com.tr adresine bakabilirsiniz.


*Şartlar ve koşullara tabidir.

© 2012 NVIDIA Corporation. Her Hakkı Saklıdır. NVIDIA, NVIDIA logosu ve GeForce NVIDIA Corporation'un ticari markaları ve/veya tescilli ticari markalarıdır. © 2012 Ubisoft Entertainment. Assassin's Creed, Ubisoft ve Ubisoft logosu Ubisoft Entertainment'ın ABD ve/veya diğer ülkelerde ticari markalarıdır.

Şartlar ve koşullar

Assassins Creed III®'e ücretsiz sahip olma şansını: ASUS, Zotac, Gigabyte, Inno3D, EVGA, KFA2 (Galaxy), MSI, PNY ve Point of View markalarından satın alarak yakalayabilirsiniz. Kampanya yalnızca belirtilen modeller ve seçilmiş perakendecilerden alınan ürünler için geçerli olacaktır. Oyunun dahil olduğundan emin olmak için, ekran kartını satın alırken lütfen ekran kartı ürün açıklamasını kontrol edin. Teklif 30 Eylül 2013 tarihine veya stoklar tükeninceye kadar geçerlidir. Teklif NVIDIA tarafından herhangi bir anda önceden bildirilmeksizin durdurulabilir. Oyun, değişiklik yapmak Ubisoft Entertainment'ın yetkisinde olmak üzere 20 Kasım 2012'den itibaren temin edilebilecektir.

KUZEY AMERİKA BÖLGESİ İÇİN:

Ücretsiz oyun kodu kampanyası, 9 Ekim 2012 - 30 Eylül 2013 tarihleri arasında veya stoklar tükenene kadar geçerlidir. Kampanya, Assassin's Creed III®'ün PC sürümünün sadece bir dijital yüklemesi için geçerlidir. Kampanya, sadece yetkili ETAIL ve Perakende Satış ortakları üzerinden geçerlidir ve GeForce.com/FREEASSASSIN'SCREED3 adresinden temin edilebilir. Nakit para veya diğer mal veya hizmetlerin yerine geçemez, takas edilemez, satılamaz veya kullanılamaz. Çin haricinde dünya genelinde geçerlidir. Uygulanabilecek satış vergileri müşterinin sorumluluğundadır. Kampanya herhangi başka bir kampanya, Game Time kartı, promosyon veya indirim kuponuyla birleştirilemez. Ürünün mevcudiyeti stoklara bağlıdır, miktarı sınırlı sayıdadır. NVIDIA, Ubisoft ve bunların acente/şubelerinin bayi, dağıtımcı ve çalışanları bu kampanyadan yararlanamaz. Yasak olduğu yerlerde geçersizdir. Kampanya kodu müşteriye kampanya dahilindeki bir NVIDIA ürününü satın almasıyla birlikte verilecektir. Oyun, Ubisoft'un oyunu piyasaya sürdüğü tarih (halihazırda 20 Kasım 2012) itibarıyla kullanılabilir olacaktır. Ubisoft bu tarihte kendi inisiyatifi kapsamında değişiklik yapabilir. Önyükleme olanağı için UbiShop temsilcinizle iletişim kurun. Promosyon kodunun geçerliliği 30 Eylül 2013 tarihinde sona erecektir.

AVRUPA, ORTADOĞU, AFRİKA VE HİNDİSTAN BÖLGESİ İÇİN:

Kampanya, Assassin's Creed III®'ün PC sürümünün sadece bir dijital yüklemesi için geçerlidir. Kampanya, sadece yetkili ETAIL ve Perakende Satış ortakları üzerinden geçerlidir ve 16 Ekim 2012 tarihinden itibaren GeForce.com/FREEASSASSIN'SCREED3 adresinden temin edilebilir. Nakit para veya diğer mal veya hizmetlerin yerine geçemez, takas edilemez, satılamaz veya kullanılamaz. Çin haricinde dünya genelinde geçerlidir. Uygulanabilecek satış vergileri müşterinin sorumluluğundadır. Kampanya herhangi başka bir kampanya, nakit kartı, Game Time kartı, iskonto veya indirim kuponuyla birleştirilemez. Ürünün mevcudiyeti stoklara bağlıdır, miktarı sınırlı sayıdadır. NVIDIA, Ubisoft ve bunların acente/şubelerinin bayi, dağıtımcı ve çalışanları bu kampanyadan yararlanamaz. Yasak olduğu yerlerde geçersizdir. İşlem başına bir kişiye bir promosyon ile sınırlıdır. Kod müşteriye kampanya dahilindeki bir NVIDIA ürününü satın almasıyla birlikte verilecektir. Oyun, Ubisoft'un oyunu piyasaya sürdüğü tarih (halihazırda 22 Kasım 2012) itibarıyla kullanılabilir olacaktır. Ubisoft bu tarihte kendi inisiyatifi kapsamında değişiklik yapabilir. Önyükleme olanağı için UbiShop temsilcinizle iletişim kurun. Promosyon kodu 30 Eylül 2013 tarihinde geçerliliğini yitirecektir. Promosyon kodunun geçerliliği 30 Eylül 2013 tarihinde sona erecektir.

ASYA BÖLGESİ İÇİN:

Ücretsiz oyun kodu kampanyası, 9 Ekim 2012 - 30 Eylül 2013 tarihleri arasında veya stoklar tükenene kadar geçerlidir. Kampanya, Assassin's Creed III®'ün PC sürümünün sadece bir dijital yüklemesi için geçerlidir. Kampanya, sadece yetkili ETAIL ve Perakende Satış ortakları üzerinden geçerlidir ve GeForce.com/FREEASSASSIN'SCREED3 adresinden temin edilebilir. Nakit para veya diğer mal veya hizmetlerin yerine geçemez, takas edilemez, satılamaz veya kullanılamaz. Çin haricinde dünya genelinde geçerlidir. Uygulanabilecek satış vergileri müşterinin sorumluluğundadır. Kampanya herhangi başka bir kampanya, Game Time kartı, promosyon veya indirim kuponuyla birleştirilemez. Ürünün mevcudiyeti stoklara bağlıdır, miktarı sınırlı sayıdadır. NVIDIA, Ubisoft ve bunların acente/şubelerinin bayi, dağıtımcı ve çalışanları bu kampanyadan yararlanamaz. Yasak olduğu yerlerde geçersizdir. Kampanya kodu müşteriye kampanya dahilindeki bir NVIDIA ürününü satın almasıyla birlikte verilecektir. Oyun, Ubisoft'un oyunu piyasaya sürdüğü tarih (halihazırda 22 Kasım 2012) itibarıyla kullanılabilir olacaktır. Ubisoft bu tarihte kendi inisiyatifi kapsamında değişiklik yapabilir. Önyükleme olanağı için UbiShop temsilcinizle iletişim kurun. Promosyon kodunun geçerliliği 30 Eylül 2013 tarihinde sona erecektir.

Telif Hakkı
© 2012 2012 NVIDIA Corporation. NVIDIA, NVIDIA logosu ve GeForce; NVIDIA Corporation'un ticari markaları ve/veya tescilli ticari markalarıdır Her Hakkı Saklıdır. © 2012 Ubisoft Entertainment. Assassin's Creed, Ubisoft ve Ubisoft logosu; Ubisoft Entertainment'in ABD ve/veya diğer ülkelerdeki ticari markalarıdır.

TXAA Video

Assassin's Creed III PC Teknoloji Videosu

Assassin's Creed III oyununun PC sürümü, genel oyun deneyimini iyileştirmek için belirli PC teknolojilerinden yararlanmaktadır. TXAA teknolojisi tüm oyunda ve DX11 Mozaikleme teknolojisi oyunun kış mevsiminde kullanılmıştır.

TXAA, özellikle zamansal örtüşmeyi (harekette yavaşlama ve titreme) azaltmak için tasarlanan yeni bir film stili AA tekniğidir. Bu videoda binalara, gemilerdeki halatlara ve yapraklara bakın. TXAA olmadan, yavaşlamayı en belirgin olarak hareket halindeki karakterlerde görebilirsiniz. TXAA etkinleştirildiğinde yavaşlama ve titreme neredeyse tam olarak kaybolur.

Assassin's Creed III oyununda, ağır hava koşullarında oyuncunun karda bıraktığı ayak izlerini düzeltmek için mozaikleme kullanılmaktadır. Mozaikleme, standart yöntemler ile karşılaştırıldığında daha gerçekçi bir renderleme oluşturmak için bir sahnede dinamik olarak daha fazla poligon üretir. Oyun sırasında bol miktarda kar deneyiminiz olacak ve bu teknoloji deneyiminizin gerçekliğini ve aslına uygunluğunu daha da iyileştirecek.

 
 

Diğer Popüler PC Oyunları

Borderlands 2
Batman: Arkham City
Alice: Madness Returns
Deep Black: Reloaded