PC Oyunları

 
 

 

Oyun Web Sitesi

Arizona Sunshine

Tür

Atış Oyunları (FPS)
Çevrimiçi Çoklu Oyuncu

Tek Oyuncu

Evet

Çoklu Oyuncu

Evet

Desteklenen Teknolojiler

Genel Bakış

Bir zombi kıyametinin ortasında, gerçekten oradaymış gibi, dokunacak kadar yakınınızda dolaşan zombi sürüleri arasından yolunuza devam etmeye çalışacaksınız. Arizona Sunshine oyununda, şiddetli bir sıcağın altında kıyamet sonrası Arizona'da hayatta kalma mücadelesi sizi bekliyor. Sanal gerçeklikte (yeniden) hayata geçirildi.

Radyoda bir insan sesi duyduğunuzda umutlarınız ve inançlarınız doğrulanır - şiddetli sıcağın altındaki bu kyamet sonrası Grand Canyon eyaletinde hala yaşayanlar var! Arizona Sunshine oyununda oyuncular, bir VR zombi kıyametinde umutsuzca bir insan sıcaklığı ararken, bir yandan peşlerindeki zombiler, bir yandan da yakıcı sıcağa karşı iki taraflı bir hayatta kalma mücadelesi veriyor.

Arizona Sunshine, oda boyutunda VR için yeni baştan geliştirilen ve optimize edilen bir VR atış oyunudur. Bir zombi kıyametinin ortasında, gerçekten oradaymış gibi, dokunacak kadar yakınınızda dolaşan düşmanlara karşı kendinizi koruyun. Yaşayan ölü düşmanlarınızı vurmanın hiç olmadığı kadar heyecan verici ve tatmin edici olduğu, özel bir fiziksel animasyon sistemi.

Oda boyutunda VR
Bir zombi saldırısının ortasında, gerçekten oradaymış gibi, kendinizi yaşayan ölülere karşı koruyun. Zombi sürüleri yaklaştıkça hareket edin, aradan sıyrılın ve kaçın. Arizona Sunshine, VR için yeni baştan geliştirilen ve optimize edilen bir atış oyunudur.

Hareket kontrollü silah idaresi
Oda boyutu VR'de HTC Vive ve Oculus Touch hareket kumandaları ile silahlarınızı idare etmek, ateşlemek ve yeniden doldurmak hiç bu kadar gerçekçi olmamıştı. Saldırılara hazırlanın, cephanenizi ve sarf malzemelerinizi yönetin ve düşmanlarınızı hedef alarak parçalara ayırın.

Erişilebilir Tasarım
Oyun, resmin tümünü oluşturmak üzere uyum içinde olan parçalar halinde tasarlanmıştır. İster birkaç dakikalığına girin, ister tüm oyun boyunca sanal zombi kıyametinde kalın, bu oyundan çok keyif alacaksınız.

Ekran Görüntüleri

 
 
 

Diğer Popüler PC Oyunları

Aliens: Colonial Marines
Blacklight: Retribution
Battlefield 3
Bulletstorm