quadro

Uygulama Hızlandırma Motorları

NVIDIA® uygulama hızlandırma motorları, geliştiricilere ürünlerini yüksek performans olanakları ile güçlendirme fırsatı veren optimize edilmiş yazılım modülleridir. Bu hızlandırma motorları, NVIDIA® Quadro® çözümleri ile bir araya getirildiğinde profesyoneller için gelişmiş yaratma ve araştırma olanakları sunar.

Birçok ticari ve özel uygulama, profesyoneller için kritik çözümler oluşturmak üzere Quadro çözümlerinin olağanüstü grafik ve hesaplama gücünden yararlanmak üzere NVIDIA hızlandırma motorlarını kullanmaktadır. NVIDIA hızlandırmalı çözümler, stilistler için tasarımların gerçekçi, doktorlar için tıbbi cihaz verierini hemen ulaşılabilir, ya da jeofizikçiler için keşif verilerinin büyük ölçüde araştırılabilir kılınmasında profesyonellere daha etkili iletişim, verimlilik ve öngörü olanağı vermektedir.

 

NVIDIA Uygulama Motorları

NVIDIA uygulama hızlandırma motorları sisteme ücretsiz olarak dahil edilebilir ve kusursuz entegrasyon için tasarımları ile geliştiricilere ürünlerine çabucak yeni özellikler ve daha fazla performans ekleme olanağı verirler. Uygulama hızlandırma motorlarını kullanan ürünler, Quadro çözümleri gelişmeye devam ettikçe optimum performans ve en yeni olanaklara erişim için güncellemeleri alarak NVIDIA gelişimlerinden yararlanırlar.

 
NVIDIA SceniX

Görüntü Realtime Technologies AG izni ile yayınlanmıştır.

NVIDIA® SceniX
Günümüzün en zorlu profesyonel gerçek zamanlı 3D grafik uygulamalarının birçoğunun güçlendirilmesi.
 
NVIDIA CompleX
NVIDIA® CompleX
NVIDIA® Quadro® 6000 veya Quadro Plex görsel hesaplama çözümleri ile ekran boyutu olanaklarının genişletilmesi.
 
NVIDIA OptiX
NVIDIA® OptiX
Işın izleme tekniklerini kullanan tüm uygulamalar için esnek, yüksek performanslı ışın izleme hızlandırması.