PC Oyunları

 
 

 
Anomaly 2

Yayıncı

11 bits studios

Oyun Web Sitesi

Anomaly 2

Tür

Gerçek Zamanlı Strateji

Yayın Tarihi

15-05-2013

Tek Oyuncu

Evet

Çoklu Oyuncu

Evet

Desteklenen Teknolojiler

Genel Bakış

Anomaly 2, Anomaly Warzone Earth oyunundaki kule hücumu kavramını yeni bir seviyeye taşıyan gerçek zamanlı bir strateji oyunudur. Taktiksel planlama ve mücadele eden birlikleri destekleyen Kumandan gibi ilk oyunun ana kavramlarını koruyan Anomaly 2, çok sayıda önemli yeni özellikler getirmektedir.


2018 yılında Dünyanın istila edilmesinden sonraki yıllarda gezegen, uzaylı araçlarının egemenliğindedir. İnsanoğlunun nesli tükenmek üzeredir. Büyük konvoylar halinde yiyecek ve malzeme için donmuş tundralarda ilerlemektedirler. Savaş sonrasında roller tersine dönmüştür: artık bizim türümüz makinelerin kontrolündeki bir gezegende Anomaly olmuştur. Kumandan konvoyunuzun adı Yukon'dur.

Anomaly 2, Anomaly Warzone Earth oyunundaki kuleye hücum kavramını yeni bir seviyeye taşıyan gerçek zamanlı bir strateji oyunudur. Taktiksel planlama ve mücadele eden birlikleri destekleyen Kumandan gibi ilk oyunun ana kavramlarını koruyan Anomaly 2, çok sayıda önemli yeni özellikler getirmektedir:

  • Stratejinin yeni yüzünü keşfetmek için birliklerinizi savaş makinelerine dönüştürün: her birim, özel savaş koşullarını aşmanıza yardımcı olmak üzere çeşitli yetenekler içeren farklı bir makine formuna sahiptir.
  • Anomaly 2 oyununa özel çoklu oyuncu deneyimini yaşayın: kule savunması ile kule hücumu. Kuleler olarak oynayıp insanları yok edin veya uzaylı kulelerini yerle bir etmek için insanlara öncülük edin.
  • Büyük beğeni toplayan ilk oyundan daha yoğun bir strateji deneyimi sunan tek oyunculu yeni bir seferle kıyamet sonrası bir dünyada savaşın.
  • Zafere giden yolu kendiniz oluşturun ve kendi savaş ekibinizi kurun. Bir milyonun üzerinde taktik kombinasyonu ile takımınızı oluşturun, savaştaki seçenekleriniz sonsuz.
  • Ekibin kullandığı yeni ve geliştirilmiş görsel motor sayesinde harika bir şekilde renderlenmiş bir dünyaya dalın.
  • Seferdeki düşman makinelerine yaklaşımınıza bağlı olarak alternatif sonlar yaşayın.

Ekran Görüntüleri

 
 
 

Diğer Popüler PC Oyunları

StarCraft II: Heart of the Swarm
End of Nations
AirMech
Oil Rush