PC Oyunları

 
 

 

Yayıncı

Carbon Games

Oyun Web Sitesi

AirMech

Tür

Gerçek Zamanlı Strateji

Yayın Tarihi

01-11-2012

Tek Oyuncu

Evet

Çoklu Oyuncu

Evet

AirMech Açıklama

Gelecekte, Büyük Savaş’tan hayatta kalanlar mücadelelerine üst düzey savaş makinesi AirMech ile devam ediyor. Kendi AirMech’inizle göklere yükselin ve aynı adlı, ücretsiz, gerçek zamanlı strateji-aksiyon oyununda rekabet veya işbirliği içinde oynayın.

AirMech, oyuncuların dönüşen robotları Herzog Zwei ve Defense of the Ancients oyunlarından ilham alan şekillerde kontrol ettikleri ücretsiz oynanan, aksiyon-gerçek zamanlı strateji oyunudur. Her robot kendi özel yeteneklerine ve her pilot kendi stratejilerine sahiptir. Oyun boyunca oyuncular Ödüller ve Deneyim kazanarak ordularını uygun şekilde özelleştirmek üzere çeşitli AirMech’lerin, Pilotların, Birimlerin ve Malzemelerin kilidini açacaklar.

1v1 ve 3v3 PvP arenalarda diğer oyuncular ile buluşup savaşlarda Al’e karşı işbirliği yapın ve Survival’da sürüler halinde gelen düşmanlar karşısında hayatta kalmaya çalışın. AirMech, kolay oyun kontrolleri ve oyun tablası desteği ile ücretsiz oyun ortamında erişilebilir ve eğlenceli yen bir oyundur.

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi Windows XP
İşlemci Pentium 4
Bellek 2 GB RAM
Grafik 8800 GT
DirectX 9.0c
Sabit Disk 100 MB HD alanı
Diğer Gereksinimler  Geniş Bant İnternet bağlantısı

Ekran Görüntüleri

 
 
 

Diğer Popüler PC Oyunları

StarCraft II: Heart of the Swarm
End of Nations
Oil Rush