PC Oyunları

 
 

 
AION

Yayıncı

NCsoft

Oyun Web Sitesi

AION

Tür

MMO
Rol Üstlenme (RPG)

Yayın Tarihi

25-09-2009

Tek Oyuncu

Evet

Çoklu Oyuncu

Evet

PEGI 12

Desteklenen Teknolojiler

Açıklama

Devasa çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu Aion, montajlar, oyuncu evleri, yüzlerce yeni macera, iyileştirilmiş grafik sunan yoğun bir güncellemenin ve NVIDIA Surround ve 3D Vision'un özel desteğinin ardından, artık ücretsiz oynanabiliyor.

Güney Kore'deki en popüler devasa çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunlarından biri olan Aion, artık tüm dünyada ücretsiz oynanabiliyor. Yoğun içerikle doldurulmuş Aion: Ascension ücretsiz oyun güncellemesi, montajlar, paylaşımlı oyuncu evleri, eşya toplama, 600'den fazla yeni macera, yeni bölgeler, yeni özel alanlar, iyileştirilmiş grafikler, NVIDIA'ya özgü özellikler ve çok çok daha fazlasını sunuyor.

Diğer birçok ücretsiz devasa çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunlarının aksine Aion, oyuncuların oyunun tüm içerik, sınıf, item ve oyuncu seviyelerine sınırsız erişimini gerçekten ücretsiz sağlıyor. Ayrıca, Ascension, başarıları ve ileride bekleyenleri gösteren kişiselleştirilmiş yol haritasına ek olarak sunduğu ipuçları, strateji kılavuzları, gidiş yolları ve talimatlı videolar ile yeni gelenler için giriş bariyerini indirerek Atreian Atlus'u da tanıtıyor.

Video ve görüntülerde sol taraftaki navigasyon çubuğu üzerinden erişilerek görüleceği üzere, 2011'de önemli bir grafik güncellemesi yaşamış olan Aion fantastik görünüyor. Ascension bazı ince ayarlamalar ve zenginlikler de sunuyor, ancak daha önemlisi oyunculara yüksek bir aslına uygunluk deneyimi yaşatan eksiksiz NVIDIA 3D Vision ve NVIDIA Surround desteği de içeriyor.

Oynamak için yeni bir oyun arıyorsanız, Aion'u önermemek oldukça güç: ücretsiz, muhteşem görünüyor, birkaç yıllık güncellemenin ardından kusursuz hale getirilmiş ve gerçek para harcayan diğer oyuncular rekabet avantajı almıyor. Ayrıntılı bilgi için resmi Aion sitesini ziyaret edin ve giriş yapın.

Sistem Gereksinimleri

Varsayılan Grafik Seçeneği için Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi Windows XP (Service Pack 2), Vista, Windows 7
CPU Intel Pentium4 2.8G / AMD Sempron 2800 veya üzeri
RAM En az 1GB
Grafik Kartı NVIDIA Geforce 6600
Sabit Disk En az 40GB
DirectX 9.0c(2008. 6)

Varsayılan Grafik Seçeneği için Önerilen Sistem Gereksinimleri

CPU Intel Pentium Çift Çekirdekli / AMD Athlon64 X2 veya üzeri
RAM En az 2GB
Grafik Kartı NVIDA Geforce 7600 veya üzeri

Gelişmiş Grafik Seçeneği için Minimum Sistem Gereksinimleri

CPU Intel Pentium Dual-Core E5500 / AMD AthlonII X2
RAM En az 2GB
Grafik Kartı NVIDIA Geforce 8600

Gelişmiş Grafik Seçeneği için Önerilen Sistem Gereksinimleri

CPU Intel Pentium Dual-Core E6700 / AMD AthlonII X3
RAM En az 4GB
Grafik Kartı NVIDIA Geforce 9800 veya üzeri

Ekran Görüntüleri

 
 
 

Diğer Popüler PC Oyunları

The Secret World
Diablo III
Mass Effect 3
Lord of the Rings: War in the North