TEKNOLOJİLERİ

NVIDIA 3D Vision Teknolojisi
divider

NVIDIA 3D VİSİON TEKNOLOJİSİ

NVIDIA 3D Vision® teknolojisi NVIDIA GPU'lar, NVIDIA 3D Vision aktif obtüratör gözlükler ve 3D Vision-Ready ekran/projektör ile yapılandırıldığında oyuncular, film severler ve fotoğraf meraklıları için stereoskopik 3D görüntüler sunar. Yalnızca NVIDIA 3D Vision en zengin 3D içerikleri destekler - 600'den fazla oyun, Blu-ray 3D filmler, 3D fotoğraflar ve YouTube 3D videolar.

NVIDIA 3D Vision® 2'nin PC deneyiminizde yaratacağı farkı keşfedin. Oyunculardan ilham alan yeni gözlükler size en az ışık sızdırmalı en fazla görüntüleme alanını sunmak üzere %20 daha büyük lenslere sahiptir. Daha iyi 3D oyun ve video görüntüleme için ekranınızı 3 kat daha parlak yapan yenilikçi NVIDIA 3D LightBoost™ teknolojisi ile mükemmel bir şekilde çalışırlar.1 Ayrıca, 3D Vision 2 gözlükleri rahat kullanım ve yüzünüze daha iyi uyum sağlamak üzere ileri teknoloji, daha yumuşak malzemeler ile geliştirilmiştir.

 

EN YÜKSEK KALİTEDE 3D ÇÖZÜMÜ

Birinci sınıf teknoloji optik ile tasarlanan aktif obtüratör gözlükler her göz için Tam HD 1080p çözünürlük, sınıfının en iyisi net görüntüler ve ultra geniş görüntüleme açıları sunar.

NVIDIA 3D aktif obtüratör gözlük

 

NVIDIA 3D LightBoost teknolojisi

NVIDIA 3D LİGHTBOOST MONİTÖRLER VE DİZÜSTÜ BİLGİSAYARLAR İLE DAHA PARLAK 3D GÖRÜNTÜLER

NVIDIA 3D LightBoost teknolojisi, 3D Vision etkinleştirildiğinde 2 kata kadar1 daha fazla monitör parlaklığı ve daha az 3D gölgelenme sunmak üzere patentli 3D monitör teknolojisi ve geliştirilmiş gözlük tasarımını bir araya getirir. Ayrıca, kullanıcılar, klavyelerini daha kolay görmelerine olanak sağlayan artırılmış ekran parlaklığı elde eder.

1 – NVIDIA 3D LightBoost donanımlı monitör gerektirir.

 

EN SÜRÜKLEYİCİ PC 3D DENEYİMİ İÇİN YENİ OYUNLARDAN İLHAM ALAN TASARIM

Daha geniş bir görüntüleme alanı ve tam 3D yoğunluk için artırılmış ışık engelleme sağlamak üzere yüzde yirmi daha büyük lensler ile oyuncular için geliştirildi.

DAHA UZUN OYUN OTURUMLARI İÇİN DAHA İYİ MALZEMELER

Yüzünüze daha rahat uyum için daha yumuşak malzemeler. Daha fazla esneklik aynı zamanda kulaklıklar ile daha rahat uyum sağlar.

NVIDIA 3D Vision gözlükleri

 

3D Vision monitörler 120fps hıza kadar oyun deneyimi sunar

120FPS HIZA KADAR ULTRA AKICI 2D OYUN

3D Vision monitörler yalnızca 3D için avantajlı değildir. Standart LCD'lerin iki katı bir hızda performansla sınıfının en iyisi 2Doyun deneyimini sunarlar. Oyunlara ve videolara gerçek hayattaki gibi görüntüler getirmek için ultra net, 120fps hıza kadar akıcı 2D oyun deneyimi ve daha az hareket bulandırma, gecikme ve kopma ile üstün görüntü kalitesini yakalayın.

 

Surround

Oyuncular GeForce GPU'ların gücü ile mümkün olan en yoğun oyun ortamını oluşturmak üzere beşe kadar ekranı birleştirebilir. Burada, G-SYNC ve 3D Vision dahil olmak üzere en yeni NVIDIA ekran teknolojilerini kullanabilir ve 4K kadar çözünürlüklerde çalıştırabilirsiniz!

Bir GeForce GPU çalıştırırken tek bir ekranda oynamak muhteşem bir deneyim olabilir. Ancak, çözünürlüğü 4K olarak artırarak ya da NVIDIA G-SYNC veya 3D Vision kullanarak bu deneyimi büyük ölçüde geliştirebilirsiniz. En son nesil GeForce GPU'ların gelmesiyle, oyuncular artık yepyeni seviyede bir gerçeklik için bu teknolojileri beşe kadar ekranda* kullanabilir.

 

3DTV Play

3DTV Play

3D TV'nizi NVIDIA® GeForce® GPU ile güçlendirilen 3D PC veya 3D Dizüstü Bilgisayara bağlayarak yüksek tanımlı, 3D eğlence deneyimine dönüştürün.

TÜM PC OYUNLARINIZI YOĞUN 3D'DE OYNAYIN
NVIDIA 3DTV Play yazılımı, evinizde yoğun bir 3D deneyimi oluşturmak üzere GeForce GPU'nuzun işlem gücünden yararlanma özgürlüğünü sağlar. Oyun gecesi mi? En popüler PC oyunlarının 650'den fazlasını yoğun 3D ortamlarına dönüştürün.

TAM HD BLU-RAY 3D İZLEYİN
Kendi kişisel 3D sinema deneyiminizi oluşturun ve kendinizi en yeni Blu-ray 3D filmlerin içinde bulun.

3D TV'NİZDE 3D RESİMLERİN KEYFİNİ ÇIKARIN
Tümü 3DVisionLive.com'dan aktarılan muhteşem, yüksek tanımlı, tam çözünürlüklü 3D görüntüde spor, film, konser, vb. keyfini yaşayın. 3DVisionLive.com 3DTV Play™ PC'niz için 3D fragmanlar, müzik videoları, spor, kısa filmler ve daha fazlasını aktarabileceğiniz çevrimiçi bir video ortamıdır.