TÜMLEŞİK SİSTEMLER

DRONE'LAR VE UAV'LER İÇİN NVIDIA JETSON TEKNOLOJİ ÇÖZÜMLERİ
Gerçek Dünya Zorlukları için Daha Akıllı Drone'lar
Gerçek Dünya Zorlukları için Daha Akıllı Drone'lar

DERİN ÖĞRENME TARAFINDAN GÜÇLENDİRİLEN GERÇEK ZAMANLI SONUÇLAR

Çevrelerindeki dünyayı anlayıp tepki vermelerini sağlayan derin öğrenme algoritmalarının gücü sayesinde daha akıllı ve daha gelişmiş olan drone'lar ve insansız hava araçları (UAV'ler) yeni bir nesil sayılabilir. Bu otonom makineler ambarlardaki işlemleri kolaylaştırmaktan erişilmesi zor güç kablolarını incelemeye ve zorlu bir arazideki arama-kurtarma çalışmalarına gerçek zamanlı olarak yardım etmeye kadar çeşitli yeni özelliklere öncülük eder. NVIDIA® Jetson™ tüm bunları mümkün kılan platformdur.

Blogumuzdan

 
Uçuş ve robotik her zaman Marc Gyongyosi'nin en büyük tutkuları olmuştur

Uçuş ve robotik her zaman Marc Gyongyosi'nin en büyük tutkuları olmuştur

Uçuş ve robotlar, her zaman için Marc Gyongyosi'nin en büyük tutkuları olmuştur. Şimdi kurucusu olduğu şirket IFM, Jetson teknolojisini kullanan otonom bir drone geliştirdi. Şirket kapalı alan navigasyon teknolojisini ilk kez Nisan 2016'da NVIDIA'nın GPU Teknolojisi Konferansı'nda tanıtmıştı ve şimdi 5 milyar dolarlık depo analizleri sektöründe yerini almayı amaçlıyor.

DAHA FAZLA BİLGİ

 
 

BAŞARI HİKAYELERİ

Intelligent Flying Machines (IFM)

Intelligent Flying Machines (IFM)

Intelligent Flying Machines (IFM) veri yakalamayı otomatik hale getirmek için bilgisayarla görüntü alma ve robotik teknolojisini kullanan bir veri analizi şirketidir. IFM'nin Jetson teknolojisiyle üretilen uçan robotları bir ambarın koridorlarından ve dar alanlarından rahatlıkla geçebilecek kadar küçük, hafif ve çevik. Bu yeni şirket sınırlarını gökyüzüyle belirliyor.
Videoyu izleyin > (04:01)

Aerialtronics

Aerialtronics

Aerialtronics, Jetson teknolojisini ve Neurala derin öğrenme yazılımını kullanan, ticari piyasa için teknolojik açıdan gelişmiş drone'lar üreten bir şirkettir. Şirket baz istasyonları, güç kabloları, rüzgâr türbinleri ve diğer altyapıların güvenli bir şekilde incelenmesi için tam otomatik bir drone iş akışı sunulması gerektiğini düşünüyor.
Videoyu izleyin > (03:31)

 

NVIDIA JETSON GÖRSEL BİLİŞİM PLATFORMU

JETSON TX1 GELİŞTİRİCİ KİTİ

HEMEN SATIN ALIN

JETSON TX2 GELİŞTİRİCİ KİTİ

HEMEN SATIN ALIN