Tesla

NEDEN TESLA?
Dünyanın en gelişmiş veri merkezi GPU'larına güvenin
NEDEN TESLA? - Dünyanın en gelişmiş veri merkezi GPU'larına güvenin
 

SUNUCULAR İÇİN TESLA GPU HIZLANDIRICILAR

En zorlu HPC, hiper ölçekli ve kurumsal veri merkezi iş yüklerinizi NVIDIA® Tesla® GPU hızlandırıcılar ile hızlandırın.

Bilim adamları artık enerji araştırmadan derin öğrenmeye çeşitli uygulamalarda petabitlerce veriyi CPU'lara göre 10 kata kadar daha hızlı işleyebilir. Ayrıca, Tesla hızlandırıcılar daha büyük simülasyonları bugüne kadar olduğundan daha hızlı sunmak için gerekli gücü sunar. Tesla hızlandırıcılar, VDI kullanan kurumlarda sanal masaüstlerinin herhangi bir yerdeki herhangi bir kullanıcı için hızlandırılmasında mükemmeldir.

Tesla K80

 

NVIDIA Tesla K80 Accelerator Performance

CPU: 12 çekirdek, E5-2697v2 - 2.70GHz. 64GB Sistem Belleği, CentOS 6.2. GPU: Tek Tesla K80, Boost etkin veya Tek Tesla K40, Boost Etkin

 

Veri Merkezinizi Doğru Tesla GPU ile Hızlandırma

 

Karışık İş Yükü HPC

Tesla K80 GPU Hızlandırıcı

Tesla K80 GPU, en zorlu hesaplama işleri için tasarlanmıştır. Yalnızca yüksek hesaplama performansı değil, aynı zamanda yüksek veri çıkışı gerektiren tek ve çift hassasiyet iş yükleri için idealdir. Daha fazla bilgi.

 

HİPER ÖLÇEK

Tesla P4 ve P40

Pascal GPU, günümüzün derin öğrenme uygulamalarını ölçekli olarak hızlandırarak olağanüstü kullanıcı deneyimlerine olanak tanıyan, yapay zekânın yeni çağına yönelik bir bilgi işlem motorudur. Tesla P40, giderek artan veri hacimleri için maksimum verim sunmak üzere amaca göre üretilmiştir. Son derece verimli Tesla P4 ise her tür genişletme sunucusundaki çıkarım iş yüklerini hızlandırmak için tasarlanmıştır. Daha fazla bilgi.

Tesla P100

Veri bilimcilerinin üretkenliği ve yapay zekâ tabanlı uygulamaların pazara giriş hızları, giderek karmaşıklaşan modellerle çalışmanın öğrenilmesi için gereken sürenin azalmasına bağlıdır. Tesla P100 ile güçlendirilmiş sunucular, yıllar süren derin öğrenme eğitimini günlere indirmek için yeni NVIDIA Pascal mimarisini kullanır. Daha fazla bilgi.

 

KURUMSAL SANALLAŞTIRMA

Tesla M6 GPU Hızlandırıcı

Tesla M6 GPU Hızlandırıcı özellikle masaüstü grafiklerini sanallaştıran veri merkezleri için tasarlanmıştır. Blade sunucu ve birleştirilmiş altyapı olan yüksek yoğunluklu veri merkezleri için 100W altında güçle çalışan bir MXM form faktöründe gelir ve 16 eşzamanlı kullanıcı destekleyebilir GRID teknolojisi hakkında daha fazla bilgi.

Tesla M60 GPU Hızlandırıcı

Bu hızlandırıcı özellikle masaüstü grafiklerini sanallaştıran veri merkezleri için tasarlanmıştır. 32 eşzamanlı kullanıcı destekleme kapasitesi olan raf ve kasa sunucular için iki yuvalı PCI Express form faktörüdür GRID teknolojisi hakkında daha fazla bilgi.

 

Bilgi İşlem Yöneticileri için Tesla Platform Çözümleri

Dünyanın en büyük veri merkezlerinden bazıları olağanüstü sistem verimliliği sunmak için Tesla hızlandırıcılardan yararlanmaktadır. Tesla Platformu sektör standardı uygulamaları ve sistem yönetim araçlarını destekleyerek bilgi işlem yöneticilerinin sistem çalışma süresini ve sistem performansını en üst düzeye çıkarmasını hiç olmadığı kadar kolaylaştırır. Daha fazla bilgi >DONANIM DESTEĞİ

Bilgitabanı

Bilgitabanımız çevrimiçi olarak 7x24x365 hizmet verir ve en sık sorulan sorular ve en sık rastlanan sorunlar için cevaplar içerir.

Kullanıcı Forumları

GPU hesaplama forumları diğer NVIDIA Tesla kullanıcıları ile Tesla ürünlerini tartışın, CUDA gelişmeleri hakkında konuşun, ilginç konuları, püf noktalarını ve çözümleri paylaşın.

RMA istekleri

NVIDIA tabanlı ürününüz ile ilgili RMA istekleri, değiştirmeler ve garanti konuları için ürünü satın aldığınız OEM veya yetkili satıcıya başvurun.

 
 
 
 
CUDA ve GPU Hesaplama

GPU Hesaplama Nedir?
GPU Hesaplama
Hakkında Gerçekler

GPU Programlama
Kepler GPU Mimarisi
GPU Bulut Hesaplama
İletişim

CUDA Nedir?
CUDA Tanıtımı
CUDA Eğitimi
CUDA Araştırma Merkezleri
CUDA Eğitim Merkezleri

GPU Uygulamaları

Tesla GPU Uygulamaları
Tesla Başarı Öyküleri
OpenACC Direktifleri
Tesla GPU Test Sürüşü

Sunucular ve İş İstasyonları
için Tesla GPU’lar

Neden Tesla
Tesla Sunucu Çözümleri
Tesla İş İstasyonu Çözümleri
Tümleşik Geliştirme Platformu
Tesla GPU Satın Al

Tesla Haberleri ve Bilgileri

Tesla Ürün Bilgi Kaynakları
NVIDIA Araştırma
Tesla Uyarıları

Bize Çevrimiçi Ulaşın

NVIDIA Blog NVIDIA Blogu
Facebook Facebook
YouTube YouTube